TO!TV/Gold TV

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

iTV

Post autor: Ice » 25 mar 2009, 21:27

Ale co trzeba przyznać - była słaba. ;) A podkład muzyczny już w ogóle. Ale to się zmieniło bo początkowo MLN był nadawany z blue-boxa, potem formuła się zmieniła, układ graficzny również. Najbardziej podoba się mi czołówka, którego link wkleiłem w poprzednim poście.

http://www.youtube.com/watch?v=kf2uaMxS ... re=related - ostatnie intro
http://www.youtube.com/watch?v=sLVSIP3_ ... re=related - tego nigdy nie widziałem

Z perspektywy czasu sądzę, że stacja zrezygnowała z najlepszego programu... spokojnie mogliby go kontynuować zamiast durnej ''Milionerii'', która prócz ładnych prowadzących nic sobą nie reprezentuje.
Awatar użytkownika
embi
Junior
Kontakt:

iTV

Post autor: embi » 25 mar 2009, 21:39

No i ITV po raz kolejny rodzi się na nowo...mam nadzieję że z dobrym skutkiem. Logo dużo ładniejsze niż poprzednie, programy zapowiadają się dobrze.
Polsat-Włącz Emocje!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

iTV

Post autor: Karol » 25 mar 2009, 22:18

Z jakością jakby ktoś zbełtał się na ekran to nie zawojują daleko. Chociaż wyobraźcie sobie, że teraz mamy wspaniałomyślną KRRiT - dawniej ATV straciło koncesję na dwa kanały satelitarny (2 kanały x 2 pasma) właśnie z powodu słabej jakości obrazu oraz notorycznych powtórek.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

iTV

Post autor: Ice » 25 mar 2009, 22:55

Zdaje mi się, że w koncu ktoś zaczyna coś robić ze sprzętem w iTV - dawniej to była istna masakra - teraz jest już lepiej, ale nie rewelacyjnie. Co najciekawsze - mam wrażenie, że niektóre audycje w tej stacji są bardzo dobrze zrealizowane, głównie jakościowo jak ''Disco Polo Live'' + audycje na żywo. Problem iTV jest przede wszystkim nadawanie z puszki gdyż wtedy jakość obrazu jest nie do zniesienia. ''Disco Polo Live'' jest lepszej jakości pewnie dlatego, że ktoś audycje uruchamia sam z realizatorki a nie używając do tego jakiejś kasety VHS czy też komputera. Kiedyś oglądając powtórki programów można było zobaczyć nie przerywający się obraz. Dlaczego? Bo wszystko było prawdopodobnie na taśmie a potem uruchomione przez realizatora. Jednak pewnego razu z jakiś blisko nie określonych dla mnie przyczyn powtórka 'MLN' nadawana była prosto z kompa. Obraz tnął się niesamowicie to była istna żenada. Zresztą to można było oglądać podczas list przebojów. Nie znam się na tym, ale to dość ciekawy temat do dyskusji. Nie wiem może ktoś z Was się zna - znalazłem jakieś zdjęcia z realizatorki:

Obrazek
Obrazek

Nadal uważam, że zamiast tworzyć jakieś durne ''Milionerie'' czy ''2 Monkey Shows'' powinni wprowadzić ponownie dwie poprzednie audycje, które cieszyły się dość dużą popularnością. A każdy wie jakie to magazyny.
Boluś
Użytkownik

iTV

Post autor: Boluś » 11 kwie 2009, 20:13

[Usunąłem cytat postu, który znajduje się nad Twoją wypowiedzią - nie było to potrzebne - Ice.] - ok.
Mi sie wydaje ze mozna pokusic sie o stwierdzenie ze iTV weszlo na sciezke dynamicznego rozwoju skoro w marcu stacja zanotowala najwiekszy przyrost wplywow reklamowych w grupie kanalow tematycznych.

http://wiadomosci.mediarun.pl/news/3646 ... NMR,group4
Ogrodnik99

iTV

Post autor: Ogrodnik99 » 30 maja 2009, 10:47

W zeszłą niedzielę wyemitowano specjalne wydania "Discostacji" o 14 i 17. Do ramówki także wejdą dwa nowe nowe programy: Mixtape oraz Pitbulek
Hip Hop, Disco Polo i nowe prowadzące "Milionerię"

Po ponad roku do telewizji iTV powraca Hip Hop. Tym razem stacja emitować będzie program Mixtape. Nie będzie to jednak audycja emitowana na żywo. Pierwsze wydanie program wyemitowane zostanie już w najbliższą niedzielę o 15:20. Miejsce na powtórki zostało zarezerowowne na każdy wtorek na godzinę 16:00. Każde wydanie potrwa 30 minut.

Nowy program będzie prezentować ciekawe wydarzenia, takie jak koncerty, making offy z produkcji teledysków, proces twórczy nad płytami, okładkami i generalnie wszystko co otacza kulturę hiphop, ale nie jest widoczne na pierwszy rzut oka. Oprócz tego w trakcie Mixtape znajdą się relacje z ciekawych wydarzeń. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. Telewizja iTV już w zeszłych latach emitowała rózne programy o Hip Hopie. Pierwszym takim projektem była Hip Hop Propoaganda nadawana w krótką przerwą do 2008 roku. Gospodarzem tego programu był Piotr Jaszczuk oraz przez krótki czas Adam Roszkowski. Ci sami prezenterzy stworzyli Joł listę, czyli listę najbardziej popularnych utorów Hip Hop. W iTV tematy dotyczące tego gatunku muzyki były poruszane w programie Muzzik prowadzonym między innymi przez Piotra Jaszczuka, Aleksandrę Fajęcką i Emila Blefa.

To nie koniec niespodzianek w interaktywnej telewizji. Już w najbliższą niedzielę stacja wyemituje specjalne wydania Discostacji. Ich emisja odbędzie się o 14:00 i 17:00. Program poprowadzi Magdalena Jabłońska. Niezabraknie także konkurów. Zwycięzców poznamy o 18:30 w Milionerii, którą także teraz prowadzą dwie nowe prezenterki: Monika Pachnik, niegdyś szalona gospodyni teleturnieju Łatwa kasa emitowanego
Obrona gwiazd zamiast ataku na nich

Telewizja iTV szuka kolejnych innowacyjnych pomysłów. Tym razem wprowadzi do ramówki Pitbulek, w który będzie bronił polskich celebrytów przed nieprawdziwymi plotkami pojawiającymi się w serwisach plotkarskich. Pierwszy odcinek nowego programu pojawi się już 5 czerwca.

Pitbulek ma się ukazywać codziennie kilka razy o różnych porach. Program ma trwać kilka minut. Dla widzów przygotowano konkursy z nagrodami. Warto dodać, że w ramówce swoje miejsce znalazł także program Mixtape, którego tematyką jest muzyka Hip Hop.
Źródło: www.interakcja.bo.pl
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

iTV

Post autor: Ice » 30 maja 2009, 13:25

Telewizja iTV szuka kolejnych innowacyjnych pomysłów. Tym razem wprowadzi do ramówki Pitbulek, w który będzie bronił polskich celebrytów przed nieprawdziwymi plotkami pojawiającymi się w serwisach plotkarskich.
Hahaha, teraz to pojechali! :D Śmieszni są z budowniem ramówki na pomysłach i sukcesach innych nadawców. Przecież to będzie kopia ''Happy Hour''. Przynajmniej z formuły. Żal.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert

iTV

Post autor: Ice » 18 cze 2009, 13:30

media2.pl pisze:Festiwal disco polo na żywo w iTV

Rozrywkowa telewizja interaktywna iTV przygotowała gratkę dla swoich widzów - transmisję z tegorocznego Festiwalu Muzyki Tanecznej Disco Polo. Będzie to jednocześnie pierwsza telewizyjna transmisja imprezy muzycznej na antenie stacji.
XIIV Festiwal Muzyki Tanecznej Disco Polo odbędzie się 25 lipca 2009 roku w Ostródzie. Jest to największa impreza muzyki disco polo w Polsce. Na scenie zaprezentuje się ponad 20 zespołów, wśród nich m.in. Top One, Boys, Akcent, Focus, Junior, Factor, Toples, Classic, Denis, Skaner.

Festiwal po raz pierwszy w historii będzie transmitowany w ogólnopolskiej telewizji. Imprezę na żywo pokaże telewizja iTV . Widzowie stacji dodatkowo za pomocą wiadomości SMS wybiorą nagrodę publiczności. iTV można oglądać przez anteny satelitarne oraz w sieciach kablowych na terenie całej Polski.

Telewizja iTV od dawna mocno stawia na muzykę disco polo, w ramówce stacji goszczą takie programy jak "Disco Polo Live", "Discostacja" oraz "Discostacja Extra", które cieszą się dużą popularnością wśród widzów. Rok temu festiwal miał być pokazywany przez Polsat, ale stronom nie udało się dojść do porozumienia co do formuły imprezy.
Dość ciekawe posunięcie ze strony iTV. Pewnie i tak zrealizuje im to jakaś telewizja, pewnie będzie to Polsat, ale bardzo jestem ciekaw jak zrealizują cały program imprezy.
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert

iTV

Post autor: Maciek23 » 18 cze 2009, 21:23

Po zdjęciu z reżyserki mogę powiedzieć że są tam dwa magnetowidy DVCAM, kompaktowe - znaczy również trochę tańsze. Mikser wizji na około 10, 12 kanałów sądząc po rozmiarach. DVD i VHS (o zgrozo!) - mam nadzieję, że tylko do podglądu a nie wpięte w mikser i tor emisyjny. Czyli standardowe wyposażenie małych telewizji, standard DVCAM używany jest emisjnie między innymi w EDUSAT.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

iTV

Post autor: Trzeciak » 15 lip 2009, 23:18

wirtualnemedia.pl pisze:Pokerowe show i program o Michaelu Jacksonie jesienią w ITV

Stacja ITV jesienią rozpocznie emisję programu rozrywkowego "Poker Show", który przybliżać będzie telewidzom zasady gry w pokera. Poza tym na antenie kanału znajdzie się też m.in. cykl poświęcony zmarłemu niedawno Michaelowi Jacksonowi.

"Poker Show" pokazywać będzie jak znane osoby uczą się gry w pokera Texas Hold'em i przygotowują do turnieju, który kończyć będzie każdą składającą się z ośmiu odcinków serię programu. Uczyć ich będzie trener, który zostanie jednocześnie gospodarzem show. 25-minutowy program pokazywany będzie na antenie ITV dwa razy w tygodniu między 17.00 a 19.00.

Poza "Poker Show" kanał jesienią pokaże m.in. takie pozycje jak "Wariaci, czyli polskie Jackass", program satyryczny "Pitbulek atakuje" oraz cykl "Michael Jackson- życie, muzyka i smutek".
Cóż, te pozycje świadczą o tym, że jesienią iTV będzie kontynuwowała przyjętą wiosną strategię programową. A co do programu o Michaelu Jacksonie, który zostanie wyemitowany to trochę chcą zbić oglądalność po tym, jak głośno o nim mówiono o jego śmierci. Podsumowując, cóż stacja chce zdobyć widzów (szczególnie fanów Jacksona) i zwiększyć udziały na rynku.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pop
Obserwator

iTV

Post autor: pop » 15 lip 2009, 23:41

A są znane jakieś nieco bardziej szczegółowe wyniki oglądalności iTV?
Obrazek
Ogrodnik99

iTV

Post autor: Ogrodnik99 » 23 lip 2009, 14:18

[quote=""interakcja.bo.pl""]Ezo TV w nowej scenografii (fot.)

Wczoraj o godzinie 20:00 w Ezo Tv zadebiutowało nowe studio. Jest ono nieco większe od poprzedniego. W skład nowej scenografii wchodzi stolik oraz tylna ścianka, której przedstawia tak jakby oko. Nowe studio opiewają 3 kamery. Pierwsza pokazuje wróżkę na wprost, drugie nieco z boku, a ostatnia skierowana jest na stolik. Na blacie stolika najprawdopodobniej zainstalowany jest ekran.

Ezo TV to blok ezoteryczny nadawany na kanale Ezo TV w godzinach 9:30-14:30 oraz 20:00-23:10. Jest to najlepszy jak i najdłużej nadający program ezoteryczny w Polsce. W nowej scenografii jako pierwsza miała okazję prowadzić swój program Joanna Stawińska. Nowe studio to dopiero 3 zmiana scenografii w paśmie Ezo TV.[/quote]
Źródło: www.interakcja.bo.pl - zdjęcia znajdziecie na tej stronie :-)

W mojej ocenie nowe studio pasma Ezo TV jest bardzo ładne. Nie podoba mi się, że karty są poakzywane na tle grafiki stacji. Przez to mało widać, co się dzieje na stole - nie widać dobrze kart, wykładanych przez wrózki. Nowy podświetlany stół jest bardzo estetyczny.
Awatar użytkownika
ThOmsOnXX
Użytkownik

iTV

Post autor: ThOmsOnXX » 20 sie 2009, 23:58

A pamieta moze ktos z was program pt. "Studio iTV"? Wiem ze byl on nadawany jakos na poczatku istnienia stacji. Mam ulotke z C+ w ktorej zostal umieszczony wlasnie screen z tego programu ;] Jednak nigdzie nie moge znalezc zadnych informacji na jego temat : )
Ogrodnik99

iTV

Post autor: Ogrodnik99 » 21 sie 2009, 14:48

ThOmsOnXX pisze:A pamieta moze ktos z was program pt. "Studio iTV"? Wiem ze byl on nadawany jakos na poczatku istnienia stacji. Mam ulotke z C+ w ktorej zostal umieszczony wlasnie screen z tego programu ;] Jednak nigdzie nie moge znalezc zadnych informacji na jego temat : )
Ja wiem jedynie, że było "Studio papieskie" o "Studio iTV" nie słyszałem.

Skoro nic w tym temacie nie mam do powiedzenia to wrócę do Festiwalu z Ostródy. Jak wiecie nie było on emitowany w iTV. Znowu stacja oszukała widzów informując, że będzie on transmitowany na żywo. Nie rozumiem jak można tak wprowadzać widzów w bład. Jestem przekonany, że od początku widzieli, że nie będą tego nadawać :/
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

iTV

Post autor: Karol » 22 sie 2009, 12:20

Gdyby od początku byli o tym przekonani, wcale by nie wprowadzali widzów w błąd. Musiał narodzić się problem innego typu, np. wysoka cena wynajęcia ekipy zdjęciowej oraz wozu transmisyjnego. Bo nawet bez transmisji trzeba zaangażować kilka osób do zarejestrowania festiwalu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”