TO!TV/Gold TV

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Ogrodnik99

iTV

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogrodnik99 »

Ludzie wy naprawdę jestście inni
Przecież 4fun.tv to nie stacja interaktywna tlyko stacja muzyczna
Ni e wiem dlaczego porównujecie te dwie stacje skoro maj ą one inne provile jesli tak bardzo lubicie porównywac to porównujcie iTV oraz TV N gra
Ja często golądam iTV i lubię tą stację oczywiście ze wkurzają mnie te wróżki no ale cóż one w tej srtacji są po to aby zarabiać na nich...Ale za to od 14 jest ciekawe pasmo lecą wtedy takie programy jak: "Gierki z Rozi", "Fast Club", "Moje logo news", "Optyka Słyszenia", "Odtrudka", "Summer Hits", "Music Phone Fun", "Hip Hop Propaganda", "Ring", "Gierki Wieczorne" bardzo fajne są te programy i zachęcam do ich oglądania

PS;Urodziny iTV były bardzo nudne :/
Ogrodnik99

iTV

I oto rozpoczął się urodzinowy konkurs programu "moje logo news"~!
Urodziny "Moje Logo News"
Nadawany w interaktywnej telewizji iTV program "Moje Logo News" świętuje swoje trzecie urodziny. Z tej okazji jego autorzy przygotowali dla widzów specjalny jubileuszowy konkurs.

Żeby mieć możliwość walki o nagrody, trzeba wcześniej uzbierać specjalne punkty. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS o treści "MLN" na numer 71212 (2,44 zł brutto). Warto brać w nim udział ponieważ można wygrać telefony komórkowe Samsung SGH AGH 680, sprzęt do komputerów, odtwarzacze mp3, karty dźwiękowe, a także wiele gadżetów komórkowych od wydawcy magazynu "Mobility".

Według twórców programu "Moje Logo News", audycja pojawiła się na antenie iTV ponad 1080 razy, przekazano aż 5400 newsów i rozdano 7000 nagród.

"Moje Logo News" to jedyny program telewizyjny, nadawany niemalże codziennie, który poświęcony jest telefonii komórkowej, komputerom, Internetowi oraz nowym technologiom. Prowadzący Piotr Galus zdradza widzom nowinki dotyczące telefonów, promocji w sieciach komórkowych oraz pokazuje mobilne trendy.

Program emitowany jest od poniedziałku do soboty o godz. 16.15.
ŹRÓDŁO: www.media2.pl
A jeśli lubicie tą stację i Piotrka Galusa prowadzącego ten progfram zapraszam na blooga o iTV www.itv.bloog.pl - tam znajdziecie już wkrtótce wywiad z ni\m :-)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2578

iTV

Post autor: Karol »

Lubię Piotrka Galusa, ten człowiek jest bardzo fajny zarówno w telewizji, jak i w rzeczywistości. Poznałem go osobiście, kilka razy rozmawialiśmy przez telefon a aktualnie utrzymujemy konakt przez GG.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 16
x 170
Kontakt:

iTV

Post autor: Poland »

Wiem o kogo chodzi o tego kolesia co prowadzi Hugo na Polsacie,prowadził też magazyn na Zig Zapie
Poland - Aktywnie najlepszy!
Ogrodnik99

iTV

Zapraszam na blooga mam u niego znajomosci i wkrótce pojawi się mój z ni wywiad
Ogrodnik99

iTV

Już w najbliższy weekend na antenie interaktywnego pasma ezoterycznego w iTV zadebiutuje nowa prowadząca - Izabela Frąckiewicz. Będzie ona prowadziła swój autorski program - "Twój Zielnik". Niestety, ale nie znamy szczegółów dotyczących tematyki tego programu. Jak to bywa w iTV - program będzie interaktywny - widzowie będą mogli zadzwonić oraz wysłać SMS - a. Jak informuje kanał program adresowany będzie do każdego widza. Program ma mieć tematykę ogólną. Tematem pierwszego odcinka programu ma być "Jak zapobiec powakacyjnej depresji". Program nadawany będzie od 13 do 14 w każdą sobotę. Przed programem będzie nadawane pasmo EZO TV - poranek, czyli wróżby dla każdego. W niedziele powtórka porannego pasma EZO TV oraz "Twój zielnik"
ŹRÓDŁO: www.itv.bloog.pl
No no zapowada sie moze trochę ciekawy program w pasmie Exo tV
Awatar użytkownika
regoat
Użytkownik
x 1
Kontakt:

iTV

Post autor: regoat »

iTV ma obraz jakby nadawal z Kazachstanu alebo i gorzej.straszne kila
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 16
x 170
Kontakt:

iTV

Post autor: Poland »

Ja myślałem że się będzie mówić o roślinach !
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
eSiK
Użytkownik
Kontakt:

iTV

Post autor: eSiK »

Skoro o ITV a że ja byłem tam niedalej jak wczoraj powiem tylko tyle że praca w ich biurowcu na Żurawiej to istny kosmos.
Ludzie krzycza w reżyserce cały czas jakieś końcówki numerów, latają korytarzami - masakra ;)
Sam biurowiec fajny (jest to ten sam budynek gdzie siedzibe ma RadioZET). Drugie piętro, białe ściany i czerwone fotele ;)
Bardzo miła Pani recepcjonistka ;) Fajnie było zobaczyć ten cały "burdel" od kuchni... nie spodziewałem się że jest tam taki "kocioł" ;)
Wychodząc trafiłem na Rozi (z "Gierek") oraz w windzie na Karole (z "Fast Clubu"). Właśnie kończyły razem pracę... Bardzo sympatyczne osóbki :)
Poniżej foto w biurowcu iTV a na zdjęciu Rozi ;)
Obrazek
www.EXtremeHost.pl - Nowoczesne Usługi Hostingowe
www.ServerHost.pl - Kiedy Zwykły Hosting To Za Mało
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2578

iTV

Także byłem w siedzibie iTV. W sumie niepozorny budynek, bo trudno się domyśleć, że tam właśnie może być stacja interaktywna. Przed bramą wjazdową znajdował się jedynie szyl EuroZet, Radia Zet, Radiostacji i Studia Zet. Tak przynajmniej było mniej więcej rok temu.
Awatar użytkownika
eSiK
Użytkownik
Kontakt:

iTV

Pamiętam że jak jakieś 2 miesiące temu byłem tam po raz pierwszy, to się totalnie zgubiłem... Ciężko było znaleźć logo iTV na zewnątrz budynku we "właściwym miejscu"... Było tylko w jednym (rzucało się w oczy od razu po wejściu przez bramę). Pomyślałem, że może właśnie tam jest "wejście" do budynku...
Jakież było moje zdziwienie kiedy to drzwi kolo ogromnego loga stacji okazały się wejściem do....

.... ŚMIETNIKA :D :D :D

Myślałem że się spalę ze wstydu ;) Serio...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2578

iTV

Po co tam w ogóle chodziłeś?:)
Awatar użytkownika
eSiK
Użytkownik
Kontakt:

iTV

Hehehe jak to po co? :) Odebrać nagrody ;)
Ogrodnik99

iTV

Fajna fotka zazdroszcze to bie że byłeś w iTv i zobaczyłeś rozi i że z niua gadałeś :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 541
x 2578

iTV

Nie wiem czego tu zazdrościć. Ja osobiście jej nie lubię. Ja byłem z Piotrkiem Galusem na piwie i ani myślę, żeby się tym przechwalać. Bardzo spoko koleś :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”