TV Trwam

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Pawel

TV Trwam

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Bo tak było. Niby łapało TV Trwam ale był czarny ekran. Trzeba było przełączyć dekoder do stanu czuwania (na kanale TV Trwam) i potem go włączyć i dopiero łapało. I tak za każdym razem po zmianie kanału. Nie wiem czy już to naprawili czy nie.
michas1992
Użytkownik
x 1

TV Trwam

Post autor: michas1992 »

Problem częściowo usunięto, chociaż obraz ciągle się urywa
Solder
Użytkownik

TV Trwam

Post autor: Solder »

A u mnie na TV Trwam jest TVP 2.
Obrazek
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 139
x 284

TV Trwam

Post autor: Direct »

21 lutego miał premierę skierowany do szeroko pojętej młodzieży program "Westerplatte młodych" (klik). Tworzą go studenci WSKSiM. Przyuważyłem niezły patent na rozmowę z gośćmi - prowadzący rzucają temat i goście rozmawiają bez udziału prowadzących, bo ci w tym czasie tylko stoją i się przypatrują, tzn. jest tam z nimi tak jakby trzecia prowadząca, ale to nie zmienia faktu, że w tym czasie główna dwójka stoi bez słowa ;).
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: Axel »

Nie znasz studentów? :D Przecież zawsze tak robią.
pavl6
Junior
x 1

TV Trwam

Post autor: pavl6 »

A Media2 już się doszukuje walkę o młodych widzów. Nie może walczyć o widza stacja, która nie ma publikowanych badań oglądalności, bo nic jej to nie daje. Po prostu studenci muszą sobie wyrobić godziny praktyk ;).

PS: Żeby nie było, że tylko na Media2 narzekam, to WirtualneMedia też podały, że niby TV Trwam rozpoczyna walkę o młodych widzów. Ciekawe, skąd wiedzą, kto TV Trwam ogląda? Nielsen im potajemnie udostępnia wyniki oglądalności? ;) Nie pierwszy i nie ostatni program młodzieżowy w TV Trwam, choć nie ukrywam, że ten szczególnie mi się podoba.
Pius23
Użytkownik

TV Trwam

Post autor: Pius23 »

Choć jestem tu nowy na forum to stwierdzam, że Karol, Viking i zesepo mają kompleks TV Trwam i sugerują, że dlatego dostali koncesje bo wymusili marszami to ja mam dla Was propozycję. Zróbcie marsze przeciwników TV Trwam aby siły w przyrodzie się wyrównały. Będą zarówno marsze zwolenników jak i przeciwników.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: zesepo »

Czy zapoznałeś się z Regulaminem Forum Media2.pl? 'Zasady' na górnym niebieskim pasku - punkt I, podpunkt 2. Nieładnie zaczynać takim zgrzytem na nowym forum :)
https://www.facebook.com/forummedia2

14 lat forum.media2.pl 8)
8 lat na forum!
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: Axel »

A ja chciałbym zwrócić uwagę, że był taki krzyk, że TV Trwam dostanie koncesję w NTC. Dostała i co? Zmieniło się coś drastycznie w kraju? Ja nie widzę zmian. Ba, nawet hejt w Internecie zmalał, co widać też na tym forum, bo dyskusje w tym temacie ucichły.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2824

TV Trwam

Post autor: Karol »

Pius23 pisze:Choć jestem tu nowy na forum to stwierdzam, że Karol, Viking i zesepo mają kompleks TV Trwam i sugerują, że dlatego dostali koncesje bo wymusili marszam.
A to nieprawda? To nie jest kompleks, tylko opinie, do których mamy prawo i które poprze wiele osób spoza tego forum :) I TV Trwam nie wymusiła wygrania konkursu, zmusiła jedynie KRRiT do ogłoszenia konkursu na kanał społeczno-religijny czy coś w ten deseń, dzięki czemu stacja Ojca Rydzyka nie miała kontrkandydata.
Pawel

TV Trwam

Oczywiście ze miała konkrkandydatów, a to że wy tego nie widzicie to już wasz problem. Trwam i tak jest wartościowszą stacją niz Polo czy Eska że o ATM Powtórce nie wspomnę.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2824

TV Trwam

Post autor: Karol »

Jasne... telewizje, których zamysł powstawał w małych pokoikach :) Jakie wartości TV Trwam przedstawia dla mniejszości religijnych?
Pawel

TV Trwam

Takie same telewizje jak TTV czy ATM Powtórka gdy dostawały koncesje.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: zesepo »

No, kochamy wymijające odpowiedzi, byle wyszło na moje ;)
https://www.facebook.com/forummedia2

14 lat forum.media2.pl 8)
8 lat na forum!
Pawel

TV Trwam

No takie jak twoje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”