TV Trwam

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Jakie są wasze odczucia dotyczące działaności TV Trwam?

http://rapidshare.de/files/21776296/trw ... a.wmv.html - tak wygląda pasmo reklamowe w tej telewizji. Coś, w co niektórzy nie mogli uwierzyć ;)
Awatar użytkownika
Luk@sz
Użytkownik
Posty: 227
Rejestracja: 24 maja 2006, 20:03
Lokalizacja: Poznań
x 1
x 1
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luk@sz »

Jak dla mnie ta stacja nie istnieje!!!Wogole jej nie ogladam,pewnie 99% widzow to emerytki....Ale moge sie mylic,moze ktos z was zaglada tam czesciej.
Matiq
VIP Expert
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2006, 21:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Matiq »

Chyba wprowadzili oznaczenia tylko jakieś na swój sposób bo widziałem czerwone kółeczko przy jakimś programie o dzieciach z hospicjum :)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Nie oglądam tej stacji wogóle.Są ciekawsze kanały TV godne uwagi.
Dla mnie tam nie ma nic ciekawego.
Pozdrawiam.

Stevie
Dawid
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 25 maja 2006, 21:42
Lokalizacja: z Ciemnogrodu

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid »

Jeśli ktoś nie wierzy w Boga to rzeczywiście, nie ma tam dla niego nic interesującego.
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Dawid pisze:Jeśli ktoś nie wierzy w Boga to rzeczywiście, nie ma tam dla niego nic interesującego.
Jeśli chodzi o mnie,to ja chodzę co tydzień do Kościoła i od zawsze wierzę w Boga.
Dla mnie zdecydowanie lepszą stacją od TV Trwam,jest TV Puls.Ciekawa stacja z interesującą ramówką,która powinna jak najbardziej istnieć,ale to tylko moje zdanie.Masz prawo uważać,że TV Trwam jest lepsza.
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Ja oglądam, ale bardzo rzadko... czasami oglądam serwis informacyjny a czasami programy przetłumaczone z angielskiego EWTN. Lubię też zobaczyć "Świat w obrazach" ale źle że jest często bez głosu.
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Posty: 589
Rejestracja: 26 maja 2006, 21:23
x 1
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Majkell »

Dawid pisze:Jeśli ktoś nie wierzy w Boga to rzeczywiście, nie ma tam dla niego nic interesującego.
Czy ja wiem? Ostatnio TV Trwam zaczęła nadawać coraz więcej programów o tematyce niereligijnej.
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Posty: 1798
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:37
Lokalizacja: Tuchów (Małopolska)
x 1
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Witu »

Szczerze to nigdy nie widziałem tego kanału na oczy! Ale moja babcia ma ustawioną satelitę tak, że g łapie i ogląda go!
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Dawid pisze:Jeśli ktoś nie wierzy w Boga to rzeczywiście, nie ma tam dla niego nic interesującego.
TV Trwam podobnie jak Radio Maryja - jest medium potrzebnym w naszym kraju. Odpycha jednak swoim upolitycznieniem. Gdyby taka nie była, to myślę, że mogłaby się cieszyć większą popularnością.

"Fakty" robiły sonde w Niemczech (głównie w mieście Marktl am Inn - miejscu urodzenia papieża Benedykta XVI) dotyczącą skojarzeń z Polską. Większość z nich odpowiadała, że kojarzy im się z Janem Pawłem II oraz (co najważniejsze w tym poście) krajem, którego mieszkańcy bardzo wierzą w Boga. Wspominano też o ich dużej ilości - więc chyba nie wmówisz, że tylko niewierzący nieoglądają TV Trwam.
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Posty: 1874
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:38
Lokalizacja: Poland
x 2
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RaPi »

Kanalu nie oglądam może raz na tydzień dwa przelacze na kila sekund żeby zobaczyć co tam jest. Jego obecność mi nie przeszkadza. Zastrzeżenia mam głównie do osoby Ojca Dyrektora i upolitycznienia tej stacji
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Posty: 536
Rejestracja: 26 maja 2006, 9:06
Lokalizacja: Zielona Góra
x 1
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemkob »

Dawid pisze:Jeśli ktoś nie wierzy w Boga to rzeczywiście, nie ma tam dla niego nic interesującego.
Ja chodzę co tydzień do kościoła,a nawet częściej bo w tym roku wogóle ani jednej Drogi Krzyżowej w Piątek nie opuściłem.

Ja tam czasem obejrzem Apel Jasnogórski o 21.00,ale tez rzadko i koniec.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
szewol
Media2.pl
Posty: 168
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:42
x 1

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szewol »

Oczywiście, że media katolickie u nas w Polsce, gdzie wiele osób uważa się za katolików, są potrzebne. Trzeba przyznać, że takie rozgłośnie są pomocne dla osób starszych, chorych, samotnych. W Polsce nadaje wiele różnych lokalnych i mądrych stacji katolickich (jak np. Radio Józef). Niestety tylko Radio Maryja oraz TV Trwam budzi emocje... bo czynnie uczestniczy bardziej w życiu politycznym niż katolickim. Oczywiście o nienawiści, oskarżaniu, manipulacji informacją i historią nie będe tutaj pisał.
Osobiście z własnych obserwacji mam wrażenie, że dzisiaj Radia Maryja słuchają i TV Trwam oglądają ludzie, którzy mniej wierzą w Boga, a bardziej w Rydzyka. Co słuchać w telefornach słuchaczy, którzy rozpływają się przed ojcem dyrektorem i po orących komentarzach w Media2.pl pod newsami mediów Trouńskich.

PS. Dodam jeszcze, bo niektórzy myślą mylnie, że ktoś kto słucha radia katolickiego nie oznacza, że jest bardziej wierzący ;)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Posty: 1449
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:35
Lokalizacja: z domu
x 1
Kontakt:

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: stevie »

Tv Trwam przeprosi na antenie

O godz. 18.00 na antenie Telewizji Trwam zostanie wyemitowane oświadczenie, w którym Fundacja Lux Veritas przeprosi zespół Lao Che. Telewizja dwukrotnie nadała program "Pokolenia. Impresje", w którym bezprawnie wykorzystała utwory Lao Che


W napisach końcowych nie podano autorów albumu.- To dość drastyczny przypadek naruszenia autorskich praw osobistych- mówi na łamach "Rzeczpospolitej" Janusz Jakubowski z kancelarii radców prawnych Jakubowski i Pluta.

- Zespół był wielokrotnie proszony o zgodę na wykorzystanie fragmentów płyty »Powstanie Warszawskie«, głównie przez harcerzy - z myślą o apelach i zbiórkach, a także przez szkoły; zawsze jej udzielaliśmy - mówi Maciej Szajkowski, menedżer Lao Che, lider Kapeli Ze Wsi Warszawa. "Kiedy TVP rejestrowała koncert zespołu w Muzeum Powstania Warszawskiego - podpisaliśmy stosowną umowę. To, co się stało w telewizji Trwam, jest bez precedensu"
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

TV Trwam

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Wreszcie się przełamali :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości