TV Trwam

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Dawid
Użytkownik

TV Trwam

Post autor: Dawid » 07 cze 2006, 14:36

Trzeba nagrac te przeprosiny ;) Historyczna chwila :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Trwam

Post autor: Karol » 07 cze 2006, 14:48

Powinny pojawić się retransmisje w CNN, BBC World, Fox News, ARD, ZDF, France2 i Al-Jazeera. :):):)
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

TV Trwam

Post autor: Leszek1979 » 07 cze 2006, 17:32

W sumie to przeprosiny będą tylko za pomyłkę można powiedzieć organizacyjną (pominąwszy oczywiście kwestię tego jak TRWAM zapatruje się wogóle na prawa autorskie) a nie za ideologię.
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: przemkob » 08 cze 2006, 15:51

A przeprosili w końcu Owsiaka ,na antenie ?
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: Majkell » 08 cze 2006, 16:46

Odwołują się...
Awatar użytkownika
Leszek1979
VIP Expert

Reklamy w TV TRWAM

Post autor: Leszek1979 » 29 cze 2006, 0:53

Zauważyłem dzisiaj na TRWAM reklamę telewizorka za 149zł + koszty wysyłki. Ciekawi mnie czy wierni fani tej stacji bywają w hipermarketach i mają okazję przekonać się że tego typu telewizorek można kupić 3 razy taniej (nie licząc kosztów wysyłki) niż w reklamie "u ojca Tadeusza".
gosc
VIP Expert

Reklamy w TV TRWAM

Post autor: gosc » 29 cze 2006, 1:06

Pewnie ten z Mango.
W RM jest lepiej: codzienny przegląd polskiej prasy to dzień w dzień miesiąc w miesiąc przegląd wyłącznie Naszego Dziennika...
Awatar użytkownika
M!chal
Użytkownik

Reklamy w TV TRWAM

Post autor: M!chal » 29 cze 2006, 8:40

Leszek1979 pisze:Zauważyłem dzisiaj na TRWAM reklamę telewizorka za 149zł + koszty wysyłki. Ciekawi mnie czy wierni fani tej stacji bywają w hipermarketach i mają okazję przekonać się że tego typu telewizorek można kupić 3 razy taniej (nie licząc kosztów wysyłki) niż w reklamie "u ojca Tadeusza".
Tylko, że armia moherowych beretów uznaje za prawde to co powie im ojciec dyrektor... Jeżeli ten telewizorek wg niego jest dobry to wszyscy tak będa myśleć...
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert

Reklamy w TV TRWAM

Post autor: IZA » 04 lip 2006, 10:16

A to ciekawe, że nadawca społeczny emituje reklamy. Chyba, że tłumaczy ich coś o czym nie wiem?
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Reklamy w TV TRWAM

Post autor: Karol » 04 lip 2006, 17:23

Telewizja Trwam nie jest nadawcą społecznym, a jedynie takim samym jak TV Puls z wyprofilowaną koncesją. Reklamy emitowane w telewizji Ojca Rydzyka nie są retransmitowane w Radiu Maryja. To z kolei emituje "reklamy", ale ukryte, polecając książki i produkty osób współpracujących z anteną RM.
Awatar użytkownika
przemkob
VIP Expert
Kontakt:

Reklamy w TV TRWAM

Post autor: przemkob » 08 lip 2006, 10:00

Reklamy na TV Trwam już chyba 2 miesiące lecą.
PRZEMKOB
Awatar użytkownika
peter690
Użytkownik

TV Trwam

Post autor: peter690 » 19 lip 2006, 11:06

Ja mam telewizję Trwam. Lubię ją. Nie mam zastrzeżeń co do Ojca Tadeusza i innych ojców z Radia Maryja i telewizji Trwam. Kocham tą telewizję. Na tym forum widzę głosy, że stacja jest upolityczniana. Są to niesłuszne zarzuty. Telewizja Trwam i Radio Maryja popierają te partie polityczne, które nie szkodzą Polsce i Kościołowi Katolickiemu.
Morus
Użytkownik

TV Trwam

Post autor: Morus » 19 lip 2006, 11:11

peter690 pisze:Ja mam telewizję Trwam. Lubię ją. Nie mam zastrzeżeń co do Ojca Tadeusza i innych ojców z Radia Maryja i telewizji Trwam. Kocham tą telewizję. Na tym forum widzę głosy, że stacja jest upolityczniana. Są to niesłuszne zarzuty. Telewizja Trwam i Radio Maryja popierają te partie polityczne, które nie szkodzą Polsce i Kościołowi Katolickiemu.
A czy podobają Ci się także antysemickie ataki i szerzenie ksenofobicznych treści? A co sądzisz np.o tym, że Ojciec Dyrektor wyciąga czasami ostatnie piniądze od starych i schorowanych ludzi manipulując nimi? Sam znam przypadek mojej sąsiadki, która zamiast kupować leki na serce woli dać 1000 zł na to wielkie imperium.

P.S. Dzień dobry wszystkim.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Trwam

Post autor: Karol » 19 lip 2006, 14:33

peter690 pisze:Ja mam telewizję Trwam. Lubię ją. Nie mam zastrzeżeń co do Ojca Tadeusza i innych ojców z Radia Maryja i telewizji Trwam. Kocham tą telewizję. Na tym forum widzę głosy, że stacja jest upolityczniana. Są to niesłuszne zarzuty. Telewizja Trwam i Radio Maryja popierają te partie polityczne, które nie szkodzą Polsce i Kościołowi Katolickiemu.
Problem w tym, że TV Trwam i RM jako media katolickie powinny stronić od polityki. Tej i tak już jest pełno w mediach komercyjnych, nawet w Telewizji Puls. TV Trwam ma potencjał, jednak wykorzystuje go w złych zamiarach. Śmieszy mnie, gdy oglądam jakieś konferencje bądź też relacje z Sejmu i widzę - wystawione na pierwszy ogień - mikrofony TV Trwam. Moim zdaniem to jest żenada, bo to ta stacja nie powinna być partyjną - nawet jeśli jakieś ugrupowania polityczne "szkodzą", telewizji katolickiej nie wolno ich dyskryminować.
Awatar użytkownika
peter690
Użytkownik

TV Trwam

Post autor: peter690 » 20 lip 2006, 11:16

Morus pisze:A czy podobają Ci się także antysemickie ataki i szerzenie ksenofobicznych treści? A co sądzisz np.o tym, że Ojciec Dyrektor wyciąga czasami ostatnie piniądze od starych i schorowanych ludzi manipulując nimi? Sam znam przypadek mojej sąsiadki, która zamiast kupować leki na serce woli dać 1000 zł na to wielkie imperium.

P.S. Dzień dobry wszystkim.
Ojciec Rydzyk prosi o wsparcie finansowe, ale nie każe. Sprawa finansowania Radia jest dobrowolna i zależy tylko od tej osoby, która to robi. Nie ma tutaj żadnych manipulacji. Co do antysemityzmu i ksenofobizmu, twierdzę, że takie sytuacje często wymykają się z pod kontroli i nie są celowe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”