TV Trwam

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
jacor
Użytkownik

TV Trwam

Post autor: jacor » 10 sie 2006, 11:28

Dzisiaj ok 10 na antenie TV TRWAM oglądałem reportaz o przystanku woodstock i nagle zauważyłem, że w rogu ekranu jest żółty trójkąt a wśrodku cyfra 16, wreszcie postanowili wprowadzić oznaczenia programów tv. Z polskich stacji które do tej pory tego nie uczyniły to tvp3 Lubuska i polonia 1.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: Tomek » 10 sie 2006, 13:12

jacor pisze:Z polskich stacji które do tej pory tego nie uczyniły to tvp3 Lubuska i polonia 1.
Polonia 1 nie posiada polskiej koncesji, tylko chyba węgierską, więc nie musi nadawać tych idiotycznych znaków. I plus jej za to :).

Trwam nadal emituje materiały z Woodstocku? Chyba się czegoś nie nauczyli. Z komentarzem czy bez? :lol:. Bo jeśli z komentem, to coś mi mówi, że Owsiak złoży wniosek o odszkodowanie w sądzie ;).
HENSHIN!
jacor
Użytkownik

TV Trwam

Post autor: jacor » 10 sie 2006, 13:48

Oglądnij powtórkę tego programu to zobaczysz. Jak dla mnie był to program interesujący. Zobacz koniecznie dzisiejszą powtórkę o 21;55, tylko w TV TRWAM :)
Awatar użytkownika
kiper
Użytkownik
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: kiper » 10 sie 2006, 14:03

tak naprawdę tv trwam nie jest potrzebna koncesja bo nie mają wykupionego swojego transpondera nadają z niemiec albo z czech z innymi stacjami
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Trwam

Post autor: Karol » 10 sie 2006, 14:17

jacor pisze:Dzisiaj ok 10 na antenie TV TRWAM oglądałem reportaz o przystanku woodstock i nagle zauważyłem, że w rogu ekranu jest żółty trójkąt a wśrodku cyfra 16, wreszcie postanowili wprowadzić oznaczenia programów tv. Z polskich stacji które do tej pory tego nie uczyniły to tvp3 Lubuska i polonia 1.
Wiem czemu. KRRiT na prośbę Media2.pl zajęła się sprawą oznaczeń na antenie TV Trwam. Nie przewidziałem jednak, że sprawa zostanie przeprowadzona do końca, a TV Trwam zacznie emitować oznaczenia programów.

Co do Polonii 1, to nie posiada ona polskiej koncesji, więc dostosowywać się do wymogów KRRiT po prostu nie musi.
gosc
VIP Expert

TV Trwam

Post autor: gosc » 10 sie 2006, 14:26

Karol pisze:KRRiT na prośbę Media2.pl zajęła się sprawą oznaczeń na antenie TV Trwam. Nie przewidziałem jednak, że sprawa zostanie przeprowadzona do końca, a TV Trwam zacznie emitować oznaczenia programów.
Będę się za was modlił razem z moim tatą księdzem :)
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator

TV Trwam

Post autor: Pawop » 10 sie 2006, 16:09

gosc pisze:Będę się za was modlił razem z moim tatą księdzem :)
I babcią zakonnicą ;)
Awatar użytkownika
danielpes5
VIP Expert

TV Trwam

Post autor: danielpes5 » 10 sie 2006, 16:20

Też ogladalem reportaż o przystanku Woodstock-i dla mnie był on mocno przesadzony!!
Najlepsze były napisy na końcu-"Przystanek Woodstock 2006...3 ofiary śmiertelne...straty moralne-nieznane" :D
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: RaPi » 10 sie 2006, 22:27

Właśnie skończyłem oglądać relację z WoodStock'u. I powiem tylko tyle, że jak sie chce zrobić reportaż oczerniający festiwal to jest to bardzo łatwe. Wiadomo że nie każdy jest tam trzeźwy i wogole ale bez przesady nie wszyscy leżeli trupem pod drzewami...
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

TV Trwam

Post autor: Karol » 11 sie 2006, 0:52

Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert

TV Trwam

Post autor: IZA » 11 sie 2006, 0:59

Wiadomo, bardzo łatwo jest sfotografować ładny dom od brzydkiej strony i odwrotnie... „Szukajcie, a znajdziecie” – no i reporterzy stacji z Torunia znaleźli w Kostrzynie wszystko co najgorsze, ignorując całkowicie pozytywne aspekty imprezy, których moim zdaniem jest znacznie więcej.
Tylko po co się fatygować aż na Woodstock, skoro wszystko to co pokazali można znaleźć na każdej większej imprezie masowej. Wystarczy dobre oko, a w TV Trwam na pewno takich nie brakuje.
Obrazek
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: RaPi » 11 sie 2006, 1:34

Jadą na festiwal kierując się nienawiścią do Owsiaka bo chyba tak to należy nazywać... A juz najbardziej nie trawią hasła Róbta co chceta...
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: stevie » 11 sie 2006, 13:18

Więcej telezakupów w TV Trwam

Wygląda na to, że widzów katolickiej TV Trwam czeka jeszcze większa dawka telezakupów. Firma Mango, emitując swoje spoty na antenie telewizji o. Rydzyka, uzyskuje z tego tytułu ogromne korzyści finansowe.

Maciej Bukowski w wypowiedzi dla "Gazety Wyborczej" przyznał, że TV Trwam jest kanałem tematycznym z tzw. wyższej półki, jeśli chodzi o sprzedaż produktów Mango na polskim rynku. Niektóre z prezentowanych artykułów okazują się być hitem. Oczywiście zdarzają się produkty, które nie odnoszą sukcesu wśród widzów katolickiej stacji, ale to z powodu błędnie dobranej przez firmę Mango grupy docelowej, do której kierowana jest TV Trwam.

Na łamach "GW" dowiadujemy się także, że pasmo telezakupowe, z powodu olbrzymiej popularności wśród widzów TV Trwam, może zostać wydłużone z piętnastu minut, nawet do półgodzinnego bloku reklamowego. Owe bloki reklamowe nadawane są cztery razy dziennie, w różnych porach.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Jesse-James
Użytkownik

TV Trwam

Post autor: Jesse-James » 11 sie 2006, 13:47

A furore robi tam krem z ślimaków - biedne zwierzątka :)
Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
Kontakt:

TV Trwam

Post autor: Witu » 11 sie 2006, 14:49

Niech jeszcze wprowadzą takie telezakupy, jak są na kanale polonia 1 czy TV eortyka (nie wiem jak się nzywa ten polski internetowy kanał erotyczny) Wtedy będzie śmiech na sali...
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”