4fun Gold

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
daro2126
Użytkownik

4Fun Hits

Post autor: daro2126 » 06 lip 2010, 22:45

czy rRebel Tv bedzie w cyfrowum polsacie?
sutek95
Użytkownik

4Fun Hits

Post autor: sutek95 » 12 lip 2010, 18:28

Rebel TV puszcza naprawdę świetna muze. Na to czekałem przez ostanie lata.
Obrazek
Obrazek
vicar
Użytkownik

4Fun Hits

Post autor: vicar » 07 sie 2010, 22:02

Rebel TV - ekstra! Bardzo często leci bardzo dobra muza. Nie spodziewałem się takiego kanału. Ale zauważyliście jak często teledysk się "zacina"?:) Obraz jest chwilę stop a potem przez chwilę przyspiesza by nadrobić :P
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

4Fun Hits

Post autor: Mocny FULL » 08 sie 2010, 16:12

Mi się nie raz zacina, ale gdy się skończy piosenka.

Niestety Rebel: TV nadal ma niską oglądalność.

Ostatnio zauważyłem, że lecą seriale animowane, nie wykluczam, że to mogą być "kartony".
Srały muchy, będzie wiosna. Będzie trawka lepiej rosła - wł.

INNA
Awatar użytkownika
Nitrome
Użytkownik

4Fun Hits

Post autor: Nitrome » 08 sie 2010, 23:48

Mocny FULL pisze:Niestety Rebel: TV nadal ma niską oglądalność.
Kanał jest zasilany kasą płynącą z oglądalności 4funTV - gdyby ONA miałaby problemy oglądalności, Rebel TV nigdy by się nie pojawiło :).
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

4Fun Hits

Post autor: Tomek » 09 sie 2010, 1:12

Rebel TV słuchałem w ostatnich miesiącach dość często. O ile bazą muzyczną odbieram bardzo pozytywnie (kanał mi się kojarzy z MTV Europe, nie wiem czemu, może przez brak polskiej alternatywy ;)), o tyle sprawy techniczne i brak życia potrafi widza zniechęcić. W moim osobistym odczuciu ta telewizja nie będzie oglądana, dopóki nie zaprezentuje żadnych programów z prezenterami. Granie samej muzyki jest dobre na początek, gdy telewizji i tak nikt nie ogląda, więc nie warto tracić pieniędzy na audycje. Tymczasem stacja zbliża do pierwszego roku swojego istnienia i nadal wygląda jak te tanie arabskie i włoskie kanały muzyczne FTA.

Pomijam jakość, która wydaje mi się porównywalna do Edusatu, ale to już kwestia gustu (dla mnie ważniejsze od HD, jest to co w nim pokazywane). Gorzej z tym zacinaniem - trzeba być dobrym, aby ogłaszać zwojowanie rynku kanałem, który ma problemy techniczne co 5 minut ;)
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

4Fun Hits

Post autor: Mocny FULL » 09 sie 2010, 10:07

Też uważam, że ten kanał nie zdobędzie widowni, przy emitowaniu tylko clipów.
Polskie piosenki też lecą na Rebel: TV.

PS: Edusat wygląda, jak by był nadawany z kasety VHS, wszystko takie zamazane i dźwięk...ale stacja nadal istnieje w porównaniu do TVN Lingua.

INNA
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

4Fun Hits

Post autor: Trzeciak » 19 sie 2010, 21:02

Jak poinformował serwis media2.pl od kilku dni REBEL TV jest także dostępna przez internet poprzez portal muzyczny Orange Music (należący do PTK Centertel). Link do transmisji internetowej znajduje się tutaj: http://www.orangemusic.pl/binaries/html ... layer.html. Nie będę rozpisał się, że jest to jest dobry sposób na promocję, co było widać po siostrzanej stacji 4fun.tv. Ciekawostką jest, to, że kanał odtwarzany jest w formacie 4:3.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

4Fun Hits

Post autor: Mocny FULL » 20 sie 2010, 16:11

Wczoraj dokładnie o 12:17 znów była wpadka na tym kanale.
Pasy w stylu, "Zakończenie dnia" na: TVP1, TVP2.

INNA
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

4Fun Hits

Post autor: matik » 27 paź 2010, 19:12

Czy ten kanał wreszcie poszerzy zasięg? Na koniec ubiegłego roku na media2.pl był news że Rebel.tv w lutym 2010 dołączy m.in. do UPC, VECTRA, MULTIMEDIA POLSKA i ASTER, a do tej nie ma go w tych sieciach kablowych
Awatar użytkownika
Al_Bundy
Użytkownik

4Fun Hits

Post autor: Al_Bundy » 27 paź 2010, 20:12

Ostatnio na forum Rebel.tv poprosiłem o puszczanie więcej Dire Straits i ogólnie klasyki rocka. Bardzo zaniepokoiła mnie odpowiedź jednego z redaktorów, oto cytat:
"co do dire straitis to ja osobiście uważam że to pop a nie klasyka rocka. oni po prostu dzxiałai w czasach kiedy popularmne było takie rockowe granie. nie wydaje mi się by to był rock. wielu widzów nas za właśnie DS disuje. i tu jest kłopot że każdemu się nie dogodzi."

Skoro więc w redakcji tej stacji mają takie podejście do rocka i kwestionują zasługi Dire Straits dla tego gatunku uznałem, że dobrze by było aby więcej osób słuchających DS tam się wpisało i uświadomiło redakcję Rebel.tv, że rock to nie tylko metal a klasyka rocka to nie tylko Iron Maiden.

Także jeśli macie chwilę czasu to wpiszcie się na forum, nie trzeba się tam nigdzie logować. Oto adres:
http://www.rebel-tv.pl/
Wchodzicie na forum a potem w zakładkę "Jakie klipy wam serwować"
Obrazek
Creedence Clearwater Revival
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

4Fun Hits

Post autor: Karol » 01 lis 2010, 8:24

Obrazek
Spójrzcie na logo Rebel TV. Czy ono tak wygląda na ekranie, czy taka jest jego nowa wersja? Bo na stronie internetowej cały czas używają starego, a ja po prostu nie wiem :)
Awatar użytkownika
Stig
Użytkownik

4Fun Hits

Post autor: Stig » 01 lis 2010, 10:56

Na ekranie jest nadal stare. To logo już widziałem od dłuższego czasu ale nie mam pojęcia skąd oni je wzięli w w tnk
Awatar użytkownika
Mocny FULL
Activist

4Fun Hits

Post autor: Mocny FULL » 10 gru 2010, 16:10

Od jakiegoś czasu zauważyłem licznik w czasie reklam, podobnie jak to mają: Viva Polska, 4fun.TV, Eska TV.

INNA
ared
Użytkownik

4Fun Hits

Post autor: ared » 01 wrz 2011, 13:18

Od dzisiaj Rebel:tv ma nową stronę, podobną do 4fun.tv, ale w innych kolorach :)

Jest również transmisja LIVE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”