TVR (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 26

TVR (HD)

Post autor: Tradycjonalista » 12 kwie 2015, 5:49

01/05/2015 Telewizja TVR zaprzestanie nadawania? Źródło: Telewizja kablowa Chopin. Ciekawe, czy inni operatorzy kablowi to potwierdzą? Powrót na satelitę...

http://satinfo24.pl/koniec-kanalu-tvr-hd/
0 x
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 35
x 96

TVR (HD)

Post autor: matik » 13 kwie 2015, 19:53

TVR zaprzecza i domaga się sprostowania informacji.
http://www.tvr24.pl/wiadomosc-KOMUNIKAT-6230.html
0 x
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 26

TVR (HD)

Post autor: Tradycjonalista » 14 kwie 2015, 5:44

Zgadza się. Pracują nad letnią ramówką dla stacji. Są również pytania o powrót na satelitę. Do NC+, Orange i do CP.
Źródła: Fanpage na Facebooku i Wirtualne Media.
0 x
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 26

TVR (HD)

Post autor: Tradycjonalista » 30 cze 2015, 11:15

Telewizja TVR w stanie upadłości, chociaż nie jest planowane jej wyłączenie.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/te ... wylaczenie
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 362
x 1979

TVR (HD)

Post autor: Karol » 01 lip 2015, 22:59

Ciekawe, że prezes upadłej spółki mówi, że nie jest planowane wyłączenie TVR, skoro nie ma już na to wpływu... Faktycznie, on może nie planować, syndyk wyprzedając majątek, z pewnością postąpi inaczej ;) Wiedziałem, że tak będzie. Ta telewizja nie miała przyszłości, nie miała zasięgu, nie miała nic. Teraz nawet nie pogrożą sądem za wyśmiewanie, jak kiedyś na forum SK, bo i na to nie ma kasy :)
0 x
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 50
x 243
Kontakt:

TVR (HD)

Post autor: Tomek » 02 lip 2015, 13:02

Ja tylko coś podrzucę:
Czy w SKOK-u Wołomin ktoś pierze pieniądze?
30-10-2014

W SKOK-u Wołomin bezdomni pozaciągali kredyty na miliony złotych. Dziwne, prawda? Jeszcze dziwniejsze jest to, że je spłacają. Prokuratura i ABW podejrzewają, że w ten sposób ktoś pierze pieniądze.

Zarząd SKOK-u Wołomin prezes Mariusz G., a także wiceprezes kasy zostali zatrzymani 29 października pod zarzutem działania na szkodę spółki. Tak sprawę opisywaliśmy w czerwcu 2013 roku.

SKOK Wołomin, drugą co do wielkości spółdzielczą kasę oszczędnościowo-kredytową (po SKOK-u Stefczyka), przetrzepuje właśnie prokuratura. Kasa, która ma 70 tys. klientów i aktywa warte prawie 2 mld zł, udzielała wielomilionowych kredytów tak zwanym słupom posługującym się sfałszowanymi dokumentami. Najdziwniejsze, że te kredyty są regularnie spłacane. Prokuratura zastanawia się, o co chodzi. Szefowie wołomińskiego SKOK-u twierdzą, że nie mają pojęcia i sprawa ich martwi, tym bardziej że zaufanie klientów do kas i tak zostało nadwerężone przez raport Komisji Nadzoru Finansowego, z którego wynika, że kondycja finansowa kas jest marna.

[...]

Mariusz G. to człowiek orkiestra, jest bowiem również redaktorem naczelnym dwutygodnika Dobry Znak, aktywnym blogerem i zapalonym podróżnikiem. Dobry Znak to bezpłatne pismo wydawane w nakładzie 150 tys. egzemplarzy, szeregowi pracownicy SKOK-u rozdają je na ulicach, czasem też w niedziele, w okolicy kościołów. Dobry Znak to tuba propagandowa kasy z Wołomina i cenne narzędzie do budowania wizerunku jej prezesa. W numerze znane, choć drugo- i trzecioplanowe twarze ze świata polityki: była rzecznik rządu Millera Aleksandra Jakubowska pisze o handlu w niedziele, a prawicowy polityk Marian Piłka wieszczy upadek narodu. - Mariusza G. poznałam na gruncie towarzyskim - opowiada Jakubowska. - Zaproponowałam pisanie felietonów. Właśnie kończę osiemnasty.

[...]

Kilka lat temu G. pływał po Mazurach z Leszkiem Adamskim, znanym kaskaderem i współpracownikiem Jerzego Hoffmana. W czasie rejsu G. bąknął, że przydałoby się upamiętnić cud nad Wisłą z 1920 roku. Trzy godziny później omawiał już z Jerzym Hoffmanem szczegóły scenariusza Bitwy Warszawskiej. Na film pożyczył około 10 mln zł. - Mariusz G. bywał na planie, potem zapraszał do siebie aktorów - wspomina Jerzy Hoffman. Czy pożyczka została spłacona? - Nie przypuszczam, polska krytyka nas zmiażdżyła.

Nie zakończyła się też sukcesem inwestycja w rolniczą telewizję TVR. Wymarzył ją sobie Władysław Serafin, były szef Kółek Rolniczych. Wspomina: - Dwa lata błąkałem się w poszukiwaniu inwestora. Pomogła mu zarejestrowana na Cyprze spółka Colibrus, której Mariusz G. jest współwłaścicielem. Jak bardzo pomogła? Stacja taka jak TVR musi kosztować przynajmniej kilka milionów złotych. - Mam z Mariuszem G. dobre, koleżeńskie kontakty - ucina pytanie Serafin. Podobno po tym, jak Serafina wyrzucono z PSL za szkodzenie wizerunkowi partii, reklamodawcy odwracają się od raczkującej stacji.
Źródło: http://biznes.newsweek.pl/czy-w-skok-u- ... 8,1,1.html

SKOK Wołomin zbankrutował na początku lutego.
0 x
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 113
x 241

TVR (HD)

Post autor: Direct » 17 lip 2016, 12:32

Oglądam sobie dziś na TVR notowania cen z giełdy kwiatów, a tam na końcu plansza "produkcja TVR 2014". Oni tak na serio? :o
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2734
x 1161

TVR (HD)

Post autor: Trzeciak » 17 lip 2016, 12:37

Oni chcą promować sprzedaż zwiędłych kwiatów? Tego to nawet "Łapu capu" nie widziało. ;D
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
morus1000
Junior
x 19

TVR (HD)

Post autor: morus1000 » 04 paź 2016, 20:45

TVR prawdopodobnie przeszedł pod władanie technologiczne jako kanał partnerski pana Winnickiego. Gdzie podobnie trafił kanał TOiTV.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 362
x 1979

TVR (HD)

Post autor: Karol » 04 paź 2016, 21:28

Winnicki lubi nadawać takie kanały widma :-D
0 x
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 26

TVR (HD)

Post autor: Tradycjonalista » 04 paź 2016, 21:30

Trochę jestem tym zaskoczony. Byłem pewny że kanał czeka koniec nadawania w jakiejś perspektywie czasowej. A tu niespodzianka.
0 x
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
x 441
x 14
Kontakt:

TVR (HD)

Post autor: Kacper » 15 paź 2016, 20:03

morus1000 pisze:TVR prawdopodobnie przeszedł pod władanie technologiczne jako kanał partnerski pana Winnickiego. Gdzie podobnie trafił kanał TOiTV.
Mam pytanie: Czym się różni od starej TVR? Mam nadzieję, że nie zrobił jak z To!TV (czytaj: zrobił kanał muzyczny i zostawił godzinę jakieś audycji zdatnej jeszcze do oglądania, żeby mieć jeszcze 0,1% i nie stracić koncesji*).
*Jak to ma być kolejny kanał muzyczny, to niech traci - nikt nie będzie płakał, na satelicie więcej miejsca będzie i prądu mniej się zmarnuje na "To!" coś.
Karol pisze:Winnicki lubi nadawać takie kanały widma :-D
Nic dziwnego - koszty [dosłownie] zerowe, bo jedyne za co najwyżej się płaci, to co najwyżej za prąd - takich telewizji w Polsce z pewnością mamy bardzo dużo (głównie w Internecie i lokalnych kablówkach). Sam oczywiście nie ukrywam, że sam bym chętnie takową założył.
Zbychu51 pisze:Trochę jestem tym zaskoczony. Byłem pewny że kanał czeka koniec nadawania w jakiejś perspektywie czasowej. A tu niespodzianka.
Zgaduję, że tą stacją zainteresował się syndyk, przez co nikt nie mógł jej wyłączyć. Dopiero teraz znaleźli kupca, który by zaopiekował się stacją. Oby nowy właściciel choć częściowo chciał nawiązać do pierwowzoru...
0 x
Polsat | Puls | TVRegionalna.pl | [s]RMF[/s] TYLKO RADIO ZET | ZPR
RIP MUX8 | RIP Google+
Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 26

TVR (HD)

Post autor: Tradycjonalista » 16 paź 2016, 9:24

Też jestem za tym żeby nowy właściciel nawiązał do pierwowzoru. Bo wtedy faktycznie, było co oglądać. Ale nie wierzę, żeby ten kanał powrócił na satelitarne platformy, nawet w kodowanym przekazie.
0 x
morus1000
Junior
x 19

TVR (HD)

Post autor: morus1000 » 18 paź 2016, 2:57

@Kacper: TVR nadaje powtorki programów o ogrodach i rolniczych. Z dużą ilością muzyki czyli disco polo.
0 x
Tradycjonalista
Thinker
x 19
x 26

TVR (HD)

Post autor: Tradycjonalista » 01 gru 2016, 16:51

Michał Winnicki nowym właścicielem TVR.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”