Puls 2 (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
klossser
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: klossser » 07 mar 2013, 18:14

W programie tv na ostatni tydzień marca widzę dodatkowe filmy w czwartek o 21.30 i w piątek wieczorem aż 3 pozycje. To będą stałe pasma filmowe?
0 x
Johny Begood
Poster

Puls 2 (HD)

Post autor: Johny Begood » 07 mar 2013, 18:16

Wielkanoc.
0 x
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 20
x 109

Puls 2 (HD)

Post autor: Dominik » 07 mar 2013, 18:42

Dobrze że Puls 2 modyfikuje na Wielkanoc ramówkę bo np. w Boże Narodzenie ramówka niestety nie uległa zmianie.
Poza tym jeszcze w marcu kolejna nowość w Puls 2 - seria dokumentalna 'Tajemnica Biblii'.
0 x
pavl6
Junior

Puls 2 (HD)

Post autor: pavl6 » 07 mar 2013, 20:02

O, to coś dla mnie :). A kiedy to leci?
0 x
Johny Begood
Poster

Puls 2 (HD)

Post autor: Johny Begood » 07 mar 2013, 23:59

Ostatni tydzień marca od czwartku do niedzieli. 5 odcinków.
0 x
AnaPaula
Użytkownik
x 2

Puls 2 (HD)

Post autor: AnaPaula » 08 mar 2013, 19:26

[email protected] pisze:
Johny Begood pisze:Z Televisą i Venevision udało mi się uzgodnić bardzo dobre warunki. Nawet więcej niż bardzo dobre. Sęk z tym, że Wasz wybór idzie raczej w kierunku Telemundo. Zobaczymy po spotkaniach w Cannes.
Niech pan pozostanie przy Televisie i Venevision - telenowele produkowane przez te dwie wytwórnie cieszą się w Polsce największym powodzeniem. Telemundo robi zbyt mroczne i sensacyjne telenowele, a takie się w Polsce nie przyjmują, przykład "Gdzie jest Elisa" i "Pustynna miłość", które po kilku tygodniach spadły z pasma popołudniowego na godzinny poranne. Wyjątkiem z Telemundo są tylko ich dwie ostatnie telenowele "Rosa Diamante" i "La Patrona". Podobnie z Globo, którego produkuje są zbyt nowatorskie i bardziej obyczajowe. Polacy uwielbiają historię o biednych uciemiężonych kopciuszkach, które spotykają księcia na swojej drodze i aby być razem muszą pokonać wiele przeciwności losu. Właśnie takie bajkowe telenowele są u nas najchętniej oglądane. Także Televisa, czy też Venevision byłyby najlepszym wyborem, obydwie wytwórnie są bastionem klasycznych telenowel.
Wracając na chwilkę do kwestii telenowel - popieram wypowiedź [email protected] :)
0 x
pablos2654
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: pablos2654 » 08 mar 2013, 20:29

Usunąłem zbędne cytowanie. [Direct]

Zgadzam sie z przedmowcami, "Rosa Diamante" sprawdzi sie u nas na 100. % podobna sytuacja ma miejsce z Donia Barbara ;)
0 x
jmk
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: jmk » 10 mar 2013, 8:30

tak, Dona Barbara wcale nie jest mroczna, po prostu klasyczna rosa ;) :D
Johny Begood pisze:Tak ok. 50 razy lepiej niż 'Eva, Ona i ja'.
Czepiacie się Evki, ale chyba sami przyczyniliście się do jej klapy. Stare przysłowie mówi: "nie zmieniaj konia pośrodku rzeki", natomiast przeniesienie produkcji pośrodku do innego programu właśnie było taką przysłowiową zmianą koni. Wyszliście pewnie z błędnego założenia, że każdy, kto ma Puls, będzie miał też dostęp do Pulsu 2
Bo to naprawdę jest świetna produkcja. O niebo lepsza od Miłosnego nokautu czy Idiotek na Tv4. Z dużo lepszą obsadą. Więc naprawdę nie rozumiem takiej klapy.
Johny Begood pisze:Z Televisą i Venevision udało mi się uzgodnić bardzo dobre warunki. Nawet więcej niż bardzo dobre. Sęk z tym, że Wasz wybór idzie raczej w kierunku Telemundo. Zobaczymy po spotkaniach w Cannes.
Venevision ostatnio przechodziło regres, ale ostatnio się odradza. Jednak niegdyś mieli takie pozycje, z którymi nie poradziła sobie nawet Televisa, więc warto sięgnąć po ich pozycje - zarówno archiwalne, jak i bieżące. Z Televisą jest o tyle trudniej, że jak na razie - konkurencja sprząta sprzed nosa nowości, ale parę ciekawych pozycji z dużym potencjałem przeoczyli ;) Pewnie dlatego, że nie grali tam aktorzy z Rebelde ani Willuś Levy :D

I jeszcze jedno - czy stacja w ogóle zrezygnowała z informacji i publicystyki, czy na razie jej na to nie stać. Wiadomo, że taniej kupić program, niż go wyprodukować... ale kupując ma się to, co wszyscy mogą mieć
0 x
pablo21
Obserwator
x 1

Puls 2 (HD)

Post autor: pablo21 » 10 mar 2013, 11:24

Panie Jacku kiedy dowiemy się jaka telenovela powtórkowa znana z anteny Pulsu głównego poleci po "Evie" na Pulsie 2? Wspominał Pan coś że "Eva" skończy się w połowie kwietnia jakoś tak więc jakiś miesiąc został do końca emisji. Czy może Pan zdradzić już teraz czy coś w ogóle poleci i na co się Pan zdecydował? Coś z produkcji Televisy czy z Telemundo co emitowała kiedyś TV Puls?
0 x
pablos2654
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: pablos2654 » 10 mar 2013, 13:57

Bardzo proszę, abyś nie cytował całego postu, jeśli odpowiadasz zaraz pod nim. [Direct]

Tak jesteśmy bardzo ciekawi na co sie pan zdecydował ... ;)
0 x
Johny Begood
Poster

Puls 2 (HD)

Post autor: Johny Begood » 10 mar 2013, 16:13

Od 8 do 11 kwietnia są targi w Cannes. Po rozmowach a naszymi kontrahentami podejmę decyzję. Ale swojego 'faworyta' (hm, faworytkę) już mam :)
Poza tym pamiętajcie proszę, że cały czas mówimy HIPOTETYCZNIE o wprowadzeniu pasma telenowelowego do Pulsu 2. Układanie ramówki to nie jest, jak uważa np. jeden z użytkowników tego forum tworzący setki propozycji dla wszystkich stacji TV :), układanie klocków Lego. Cierpliwości.
0 x
pablo21
Obserwator
x 1

Puls 2 (HD)

Post autor: pablo21 » 10 mar 2013, 16:34

Panie Jacku zgadza się ale ja wiem że Pan nas fanów latino na pewno nie zawiedzie i coś będzie po "Evie" z tego gatunku :-)
0 x
cieszyński
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: cieszyński » 10 mar 2013, 16:39

Oby nigdy żadna telenowela nie zagościła na antenie Pulsu 2. Poprostu jest tego przesyt. Natrafiając na takie pozycję przełączam kanał z prędkoscią światła :) Cóż to moje zdanie o tego typu produkcjach....
0 x
Jantar
Activist
x 8
x 40
Kontakt:

Puls 2 (HD)

Post autor: Jantar » 10 mar 2013, 16:52

Cieszyński, a gdzie ty tak trafiasz na telenowele? Gwoli wyjaśnienia poza Polonią1 mamy obecnie zaledwie jedną premierę latino na TV4 w godz. popołudniowych i końcówkę Evki w godzinach bardzo porannych na Pulsie2, a do tego powtórkę na TV4 o świcie i po południu także powtórka na TV6. Reasumując: 2 premiery, z czego za niecały miesiąc zostanie dokładnie 1 premiera i 2 powtórki na blisko 200 kanałów polskich. W innych krajach europejskich na antenach kanałów naziemnych i satelitarnych jest po 20 tytułów latynoskich i nikt tam nie narzeka.

Tak w ogóle to mam nadzieję, że nie wrzucasz do worka z etykietą telenowele polskich seriali-tasiemców (M jak miłość, Klan, Złotopolscy, Na dobre i na złe, etc), czy amerykańskiej Mody na sukces?? Wszystkie te produkcje z telenowelą nie mają absolutnie nic wspólnego. A jeśli jesteś przekonany, że jest inaczej to zanim coś takiego napiszesz, sugeruję, żebyś się zorientował, co to takiego jest TELENOWELA i jakie cechy gatunku serial musi mieć, żeby kwalifikować go do tego gatunku. Z twojej wypowiedzi bowiem wnioskuję, że kompletnie nie masz o tym pojęcia.
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 118
x 252

Puls 2 (HD)

Post autor: Direct » 10 mar 2013, 16:55

Spokojnie, Jantar. Nie lubi telenowel, to nie lubi i ma prawo o tym napisać :).
0 x
Pozdrawiam, Direct
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”