Puls 2 (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
rifi
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: rifi » 16 kwie 2013, 23:01

Dwie telenowele? Az przypominają się piękne chwile z jesieni 2009 jak to w pulsie leciały cztery godziny telenowele :) 13.00 Burza uczuć, 14.00 Zdrada i miłość 15.00 Twarz Analiji i o 16.00 Miłosny nokaut.

To były piękne czasy, aż chce się zaśpiewać ,, Ale to już było, i nie wróci więcej,, ;)
Johny Begood
Poster

Puls 2 (HD)

Post autor: Johny Begood » 16 kwie 2013, 23:04

Proszę, czytajcie to co jest napisane, a nie to co chcecie usłyszeć: rozważamy dwa tytuły, tzn. że jeden z nich być może trafić do emisji. Czasami ręce mi już opadają na tym forum....
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Puls 2 (HD)

Post autor: Karol » 17 kwie 2013, 5:27

O tym, że na antenę trafi tylko jeden dowiadujemy się dopiero teraz, więc wszyscy zrozumieli tyle ile im Pan przekazał - to nie wina "tego" forum.
Johny Begood pisze:W planach są dwa tytuły - jeden sprzed 8 lat i jeden zupełnie nowy. Nawet bardzo nowy.
Johny Begood
Poster

Puls 2 (HD)

Post autor: Johny Begood » 17 kwie 2013, 8:37

@Karol, masz rację. Biję się w piersi - faktycznie niefortunne sformułowanie. Jednak od początku tej dyskusji była mowa o ewentualnym powrocie 1 tytułu - sądziłem, ze tę kwestię już 'opanowaliśmy'.
Jeszcze raz: JEŚLI (tryb warunkowy) na antenę Pulsu 2 trafi telenowela, to będzie to albo starszy tytuł sprzed 8 lat, lub zupełnie nowy. Jedna z Meskyku, druga z Brazylii. Obie krótkie - starsza ma 90 odcinków, nowa - 70.

I na koniec szybki link:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/re ... jak-milosc
Chyba nie jest tak źle, jak niektórzy wieszczyli :)
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Jantar
Activist
Kontakt:

Puls 2 (HD)

Post autor: Jantar » 17 kwie 2013, 11:39

Johny Begood pisze:@Karol, masz rację. Biję się w piersi - faktycznie niefortunne sformułowanie. Jednak od początku tej dyskusji była mowa o ewentualnym powrocie 1 tytułu - sądziłem, ze tę kwestię już 'opanowaliśmy'.
Jeszcze raz: JEŚLI (tryb warunkowy) na antenę Pulsu 2 trafi telenowela, to będzie to albo starszy tytuł sprzed 8 lat, lub zupełnie nowy. Jedna z Meskyku, druga z Brazylii. Obie krótkie - starsza ma 90 odcinków, nowa - 70.
No to już pan Jacek podał wszystko, co trzeba. Skoro ma być jednak jedna to optuję za telenowelą z Meksyku. Produkcja z Brazylii będzie niestety gwoździem do trumny tego gatunku na antenie Pulsu2 i żadne nasze błagania o kolejną produkcję nie pomogą, żeby się jakaś pojawiła.
Awatar użytkownika
Al_Bundy
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: Al_Bundy » 17 kwie 2013, 11:42

A ja jednak mam nadzieję na coś z Brazylii. Może i będzie gwoździem do trumny, trudno.... Ja w każdym razie stęskniłem się już za serialami z wytwórni Globo, których od czasu zamknięcia Romantiki nie ma nigdzie niestety....
Obrazek
Creedence Clearwater Revival
pablos2654
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: pablos2654 » 17 kwie 2013, 11:50

Całym sercem jestem za produkcją z Meksyku !
Jantar
Activist
Kontakt:

Puls 2 (HD)

Post autor: Jantar » 17 kwie 2013, 11:57

Al_Bundy pisze:A ja jednak mam nadzieję na coś z Brazylii. Może i będzie gwoździem do trumny, trudno.... Ja w każdym razie stęskniłem się już za serialami z wytwórni Globo, których od czasu zamknięcia Romantiki nie ma nigdzie niestety....
No wybacz, ale to trochę samolubne podejście. Z Globówki zadowolona będzie teraz garstka widzów, oglądalność będzie niewielka, dzięki czemu stacja skasuje zupełnie pasmo telenoweli i stracą na tym wszyscy inni fani. Zostanie nam już wtedy tylko TV4 z jedną premierą.

Romantica mogła sobie pozwolić na kupowanie Globówek - to była stacja tematyczna. Jej oglądalność była mierzona w innych wymiarach i do innych stacji porównywana. Póki istniała, nie groziło nam zdjęcie pasma telenoweli z anteny. Ale stacja całkowicie zmieniła profil i zostaliśmy z niczym.
Awatar użytkownika
Al_Bundy
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: Al_Bundy » 17 kwie 2013, 11:59

Wiem, że samolubne, ale co nam, fanom Globo pozostało? Fani Televisy mają jeszcze chociaż TV4, my już nic...
Obrazek
Creedence Clearwater Revival
Jantar
Activist
Kontakt:

Puls 2 (HD)

Post autor: Jantar » 17 kwie 2013, 12:04

Jednak to nie dobry pomysł na teraz. Pan Jacek kilka miesięcy temu napisał, że jeśli pojawi się telenowela po Evce to od jej oglądalności zależy utrzymanie pasma w ramówce. Jeśli więc będzie jedna pozycja i będzie to właśnie Globówka to wynik nie trudno przewidzieć.
pablo21
Obserwator

Puls 2 (HD)

Post autor: pablo21 » 17 kwie 2013, 13:07

Ja też proszę o produkcje z Meksyku 90 odc. bo z Brazyli zabije pasmo w Pulsie 2 na dobre :-(
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Puls 2 (HD)

Post autor: [email protected] » 17 kwie 2013, 13:27

Jeżeli zakupi Pan telenowele z Brazylii, to proszę później nie płakać, że nie ma oglądalności.
Extremaduro
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: Extremaduro » 17 kwie 2013, 14:25

Televisa już zabiła jedno pasmo - to na TV Puls (na Puls 2 poniekąd także), choć wybór stacji padł na pozornie hitową produkcję. Globo, które bynajmniej nie produkuje byle czego, może okazać się dobrą alternatywą.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert

Puls 2 (HD)

Post autor: Dominik » 17 kwie 2013, 14:29

Może jednak temat telenowel będziecie kontynuować w specjalnie stworzonym wątku?
Kyrtap1993
Użytkownik

Puls 2 (HD)

Post autor: Kyrtap1993 » 17 kwie 2013, 14:31

A skąd możecie znać wyniki oglądalności? Już wcześniej ja i kilka innych osób pokazywało, że Globówka wcale nie musi być trumną. Już nie raz podnosiła rankigni stacji. Proszę wybaczyć, ale oglądalność nie jest mierzona względem tego, co nam się podoba, a co nie.
Televisa nie zawsze osiągała same dobre wyniki (patrz "PESE"). Jak juz ktoś pisał, kiedy na TV4 było emitowane CME i "Osaczona" to właśnie telenowela z televisy okazała się gorsza od tej w venevisionu, która mimo iż emitowana wcześniej, miała lepszy wyniki.

Takie gadanie o "gwoździach do trumny" jest trochę... dziecinne. To tak jakbyście byli prorokami i znali przyszłości.
Żeby się tylko nie okazało, że tym "gwoździem" do trumny będzie się televisa. Ciekawe co wtedy byście mówili? Że Puls powinien kupić inną telenowelę Televisy, z inną aktorką, albo innego producenta, bo wtedy na pewno bedzie hit?

Nie wiem jakie wyniki oglądalności będzie miała albo televisa, albo Globo, nie znam przyszłości, więc nie chce wywierać na panu Jacku żadnej presji. Sądzę jednak, że Globo i Televisa mają takie same szanse.

Ktoś napisał, że widzów globo jest garstka! Bzdura! Już na tym forum widać, że na kilku udzielających się w tym temacie użytkowników połowa jest za televisą, a połowa za Globo, więc obie wytwórnie mają podobną "garstkę" fanów.
Jantar pisze:No wybacz, ale to trochę samolubne podejście.
A czy nie jest samolubne ciągłe proszenie o televisę, kiedy jest jej na pęczki? Mamy prawie każdą telenowelę, jaka wychodzi z tej wytwórni, tylko pojedyncze tytuły nie trafiają do Polski. A co z fanami argentyńskich telenowel, czy nawet brazylijskich?

Nie znacie przyszłości, żeby mów mówić, jaka będzie oglądalność przyszłych programów Pulsu. Uważam jednak, że Globo może być urozmaiceniem, którego nie ma w Polsce i być może tym Puls mógłby się wybić. Temat "A Vida da Gente" jest na tyle interesujące, że może zainteresować też widzów, którzy fanami telenowel nie są, a taki obyczajowy dramat o relacjach siostrzanych może przyciągnąć naprawdę sporą publikę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”