Puls 2 (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
jack
Junior

Puls 2 (HD)

Post autor: jack » 27 gru 2013, 17:50

To w takim razie jaki portal medialny może Pan polecić jako wiarygodny?
0 x
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Johny Begood
Poster

Puls 2 (HD)

Post autor: Johny Begood » 27 gru 2013, 17:51

Osobiście funkcjonuję w zasadzie tylko na media2.pl.
Ale 'polecać' nie mogę żadnego.
0 x
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
rotalplus
Obserwator
x 16

Puls 2 (HD)

Post autor: rotalplus » 27 gru 2013, 19:25

Po tych wynikach z poszczególnych dni Świąt gdzie przewędrowała widownia Pulsu w BN (słabszy wynik niż w pozostałe 2 dni) - na nieszczęsnego Kevina (patrz także wynik PFILM w II dzień świąt)

Jaka oferta, taka widownia
0 x
Johny Begood
Poster

Puls 2 (HD)

Post autor: Johny Begood » 27 gru 2013, 21:44

Przyjrzałem się dokładnie których stacji brakuje w komunikacie TVP opublikowanym na wirtualnychmediach.pl i press.pl. Okazało się, że w TOP 20 zrobionej przez TVP brakuje 3 nowych stacji: TVP Regionalna, TVP Rozrywka i Puls 2. To jest lista stacji SPRZED DWÓCH LAT! O ile jestem w stanie zrozumieć (choć nie zaakceptować) nieudolność TVP, to dziwi mnie brak rzetelności portali branżowych, które bezkrytycznie publikują jako artykuły redakcyjne zewnętrzne materiały PR-owskie.
A wyjaśnienie jest proste: ktoś odpowiedzialny na Woronicza za obsługę softu AGB przez dwa lata nie zaimportował lub nie wprowadził do layoutów nowej i aktualnej listy stacji TV. Wygląda więc na to, że w TVP od prawie dwóch lat nie znają aktualnego rankingu oglądalności stacji TV (włącznie z ich własnymi kanałami) i jakiś typ karmi swoje kierownictwo FAŁSZYWYMI DANYMI. Szkoda słów nawet żeby to skomentować.
0 x
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
x 32
x 96

Puls 2 (HD)

Post autor: matik » 27 gru 2013, 22:05

TTV i TV6 chociażby znajdują się w tym zestawieniu, a to też są młode stacje - fakt, że nieco starsze niż 2 lata (no pierwsza prawie), ale problem raczej w czym innym tkwi? Chociaż z drugiej strony ATM Rozrywka również brak w tym zestawieniu, więc... no może i rzeczywiście nie zaktualizowali swojej bazy.
0 x
Johny Begood
Poster

Puls 2 (HD)

Post autor: Johny Begood » 27 gru 2013, 22:13

Sądzę, że jest jednak tak, jak napisałem. Lista kanałów (lub layout w Ariannie) musiała powstać między początkiem 2012 (TTV zaczął być listowany przez AGB 19 stycznia 2012) a lipcem 2012 (wejście na antenę Pulsu 2). I od tego czasu nikt go nie uaktualnił.
0 x
pavl6
Junior

Puls 2 (HD)

Post autor: pavl6 » 28 gru 2013, 14:28

Johny Begood pisze:Osobiście funkcjonuję w zasadzie tylko na media2.pl.
Mnie od dłuższego czasu odrzuca od portalu media2.pl to, że regularnie pojawiają się tam teksty, które mają na celu dopiec o. Rydzykowi i związanym z nim mediom. Nie, żebym był jakoś szczególnie wyczulony na akurat te media, ale tak samo, gdyby jakiś portal publikował regularnie np. na siłę negatywnie pisane (kiedy inne portale potrafią to zrobić neutralnie) teksty o prezesie Dabskim i TV Puls, czy nawet prezesie TVNi samej stacji to także bym po jakimś czasie z niego zrezygnował. Początkowo jakoś to tolerowałem, ale w końcu przestałem zaglądać na portal i jakoś wystarczają mi fora medialne i satkurier.pl.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 343
x 1847

Puls 2 (HD)

Post autor: Karol » 28 gru 2013, 14:40

Bardzo fajnie, ale większość mediów prezentuje jakąś linię redakcyjną, wspierając lub karcąc konkretne przedsiębiorstwa. WM swego czasu bardzo chwaliły Polsat (co ciekawe mając równocześnie w ich teletekście własne strony z newsami), Medialink z kolei bardziej przychylał się TVNowi. To zabawne, bo teksty skierowane przeciwko mediom Ojca Rydzyka uznajesz za odrzucające, ale w żaden sposób nie odnosisz się negatywnie do ataków na TVN czy "Gazetę Wyborczą", które często pojawiały się w prawicowych mediach - w tym w "Naszym Dzienniku" czy TV Trwam.

Poza tym koniec OT.
0 x
pavl6
Junior

Puls 2 (HD)

Post autor: pavl6 » 28 gru 2013, 15:55

Jak się nie odnoszę? A doczytałeś zdanie "tak samo, gdyby jakiś portal publikował regularnie np. na siłę negatywnie pisane (kiedy inne portale potrafią to zrobić neutralnie) teksty o prezesie Dabskim i TV Puls, czy nawet prezesie TVNi samej stacji to także bym po jakimś czasie z niego zrezygnował."?
0 x
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

Puls 2 (HD)

Post autor: zesepo » 29 gru 2013, 0:03

Skończ. @Karol - te strony jeszcze tam są? Czytywałem kilka lat temu, nawet niedawno w indeksie szukałem ale nic nie było. A czy ktoś może potwierdzić podobny serwis 'korporacyjny' z newsami na Telegazecie TVP2? To była 345 strona?
0 x
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 109
x 237

Puls 2 (HD)

Post autor: Direct » 29 gru 2013, 1:00

W Telegazecie, ale chyba TVP1, choć może TVP2 też, były kiedyś "Informacje Zarządu" czy jakoś tak i to właśnie na str. 345. Potem przeniesiono je pod inny numer, zmieniając nieco tematykę, a niedługo później dział całkiem zniknął.

Newsy o tematyce medialnej w teletekście Polsatu są niezmiennie na str. 434, ale od paru miesięcy ich źródłem jest głównie tvpolsat.info, czasem Media2.pl.
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 79
x 191

Puls 2 (HD)

Post autor: Pawel » 29 gru 2013, 9:36

pavl6 pisze:
Johny Begood pisze:Osobiście funkcjonuję w zasadzie tylko na media2.pl.
Mnie od dłuższego czasu odrzuca od portalu media2.pl to, że regularnie pojawiają się tam teksty, które mają na celu dopiec o. Rydzykowi i związanym z nim mediom. Nie, żebym był jakoś szczególnie wyczulony na akurat te media, ale tak samo, gdyby jakiś portal publikował regularnie np. na siłę negatywnie pisane (kiedy inne portale potrafią to zrobić neutralnie) teksty o prezesie Dabskim i TV Puls, czy nawet prezesie TVNi samej stacji to także bym po jakimś czasie z niego zrezygnował. Początkowo jakoś to tolerowałem, ale w końcu przestałem zaglądać na portal i jakoś wystarczają mi fora medialne i satkurier.pl.
Zgadzam się w 100%. Od dłuższego czasu staram się z tego względu omijać główny serwis media2.pl, bo odnoszę wrażenie że Szewczyk ma jakąś schizę i cały czas próbuje oczerniać TV Trwam i inne nie prorządowe media.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Kontakt:

Puls 2 (HD)

Post autor: Viking » 29 gru 2013, 12:39

To nie jest oczernianie tylko przedstawianie faktycznej sytuacji. Nie atakujcie media2.pl tylko ich chwalcie za to, że piszą prawdę, bo w dzisiejszych czasach mało kto zdobywa się na pisanie prawdy o Tadeuszu Rydzyku i jego "imperium" medialnym, zwłaszcza niepokorne media. :)
0 x
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 109
x 237

Puls 2 (HD)

Post autor: Direct » 29 gru 2013, 12:54

W razie chęci kontynuowania dyskusji proponowałbym, aby przenieść ją np. tutaj, bo robi nam się off-top.
0 x
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 79
x 191

Puls 2 (HD)

Post autor: Pawel » 29 gru 2013, 13:06

Viking pisze:To nie jest oczernianie tylko przedstawianie faktycznej sytuacji.
Tak sobie to tłumacz.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”