ATM Rozrywka

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
cieszyński
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: cieszyński » 12 lut 2012, 13:09

Odjechany obraz kontrolny ....hmmm tańczące dziewczyny w bikinii :)
0 x
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood » 12 lut 2012, 13:13

komentator2012 pisze:Skoro jesteście ATM to stworzyliście serialik "Baśka Blog" prawda? to może weźcie i ten pomysł do swojej stacji [bo jak na razie to był dostępny tylko w kodowanym Polsat Play] a tak zrobicie furorę jak TV4 z "Włatcami Móch" :D

Mi tam również nie przeszkadza nazwa "ATM", kiedyś nadawał ATV i też było dobrze :P
'Baśka' z 'Klatki B' będzie. Także 'Pitu pitu' i inne pozycje z tivi.pl.
I to być może w okresie między 1 marca i 1 czerwca.
0 x
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
cieszyński
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: cieszyński » 12 lut 2012, 13:16

A coś z erotyki nocą? Tylko jakieś "lepsze" propozycje niż u konkurencji?
0 x
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood » 12 lut 2012, 13:18

cieszyński pisze:Dzięki, już mi się podobacie za:

KONTAKT z nami widzami !!!
Konkrety o programie (nawet te, które rozważacie)
Otwartośc na propozycje

Życzę powodzenia, bo zapowiada się ciekawie
Thanks, ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.

I oczywiście dziękuję za te wszystkie propozycje - wiele z nich idzie równolegle do naszego myślenia o tej stacji. I to mnie cieszy. Inne - na razie są za drogie, ale też o nich myślimy. Niektóre - niestety trzeba będzie ograniczyć, bo jednak analizujemy od lat rynek telewizyjny w Polsce i wiemy, że choć coś brzmi OK, to potem w praktyce oglądalność nie jest taka, jaka być powinna.

Ktoś tu napisał z bólem 'ratingi, ratingi...'. No tak, ale z tych ratingów są pieniądze na zakupy programowe. Tak więc naszym zadaniem jest znalezienie złotego środka między 'chcieć i móc'.
0 x
cieszyński
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: cieszyński » 12 lut 2012, 13:21

Johny dzięki że jesteś tutaj ale fajnie gdybyś również na forum Emitela mógł być. Tam również wiele ciekawych propozycji znalazłoby się dla ATM :)
0 x
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
x 9
x 26

ATM Rozrywka

Post autor: brk » 12 lut 2012, 13:29

Co do logo, można by dać je w lewy, dolny róg ekranu (tak jak w amerykańskich stacjach, tj. ABC, The CW).
0 x
9 lat minęło jak jeden dzień... ^-^
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood » 12 lut 2012, 13:29

cieszyński pisze:A coś z erotyki nocą? Tylko jakieś "lepsze" propozycje niż u konkurencji?
Tak, jest taki plan. Mamy już nawet wybrane i 'prawie' kupione dwa doskonałe seriale erotyczne, nigdy nie emitowane w Europie
- na pasmo codzienne po 23:00. Do tego serial francuski na late night weekend.

Nie chcę za dużo zdradzać na temat tych seriali codziennych, ale ... będziecie zaskoczeni. Emisja raczej jednak od 2013. Powody już opisałem. No chyba, że po Euro 2012 przyrost widowni do DVB-T będzie tak duży, że trzeba będzie zmienić ramówkę z powodu zwiększonej widowni.

Jesteśmy na forum branżowym, więc wiecie że zasięg obecny (faktyczny) DVB-T jest skromny - obecnie tylko ok.5% populacji ogląda telewizję za pomocą tylko DVB-T. Żeby to wszystko miało ręce i nogi ta liczba musi się przynajmniej zwiększyć pięciokrotnie. Czy i kiedy się zwiększy? To jest jak układ dwóch równań z wieloma niewiadomymi - jak wiecie taki układ jest nierozwiązywalny. Z czasem do tego układu dojdzie więcej równań i zwiększy się tym samym szansa na wyliczenie tych 'x-ów'. Długo i nudno, ale chciałem to wyjaśnić żeby nie było, że coś ściemniam.
0 x
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood » 12 lut 2012, 13:32

cieszyński pisze:Johny dzięki że jesteś tutaj ale fajnie gdybyś również na forum Emitela mógł być. Tam również wiele ciekawych propozycji znalazłoby się dla ATM :)
Jestem (na innych forach też) i czytam, ale niejako incognito. Tam jest za dużo negatywnych emocji na rzeczową dyskusję.
0 x
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood » 12 lut 2012, 13:34

cieszyński pisze:Odjechany obraz kontrolny ....hmmm tańczące dziewczyny w bikinii :)
No nie :)
To faktycznie będzie obraz kontrolny. Może wrzucę jeden taki na YT żebyście sobie obejrzeli próbkę. Ale jeszcze nie dzisiaj.
0 x
cieszyński
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: cieszyński » 12 lut 2012, 13:35

Czy dźwięk planujecie nadawać w Dolby Digital?

I jeszcze jedna prośba a`propos loga: NIE róbcie go za duże jak obecnie jest w wielu stacjach i koniecznie półprzeźroczyste !!!
0 x
Faraday
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: Faraday » 12 lut 2012, 13:36

Simpsonowie, świetny pomysł. Myślę, że niegłupim pomysłem było by poszukanie projektów internetowych takich właśnie jak Matura to Bzdura, czy innych magazynów ukazujących się regularnie w internecie, (pełno magazynów recenzujących gry, a można by nawet iść dalej i pokazywać całe rozgrywki w gry, typu Warcraft czy Counter Strike). Moglibyście pomyśleć również o kreskówkach emitowanych kilka kilkanaście lat temu na Cartoon Network (Laboratorium Dextera, Strażnicy Czasu, rysunkowa wersja serialu Wojny Klonów). Polecam również bliższe zapoznanie się z najlepiej ocenianymi filmami i serialami z Filmweb, czy Imdb (jest pełno naprawdę dobrych sprzed lat).
0 x
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood » 12 lut 2012, 13:37

piotrekmessi pisze:Ja bym proponował:
-sport: jestem fanem sportu, więc może jakaś produkcja własna, ale rozrywkowa, np. talk-show, gdzie byłby robiony wywiad z kobietami (czy coś w tym rodzaju)
-nazwa: ATM, bądź ATM Rozrywka... ATM Show też może być
Będzie sport, na żywo, jedna z popularnych dyscyplin sportowych, i to jeszcze w 2012. Dopinamy deal.
Do tego mamy ciekawą ofertę retransmisji meczów piłkarskich (europejskich).
0 x
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood » 12 lut 2012, 13:40

kisiel205 pisze:Jeżeli chodzi o moje zdanie w tej swoje pomysły na nazwę dla nowego kanału wraz z zarysami oprawy graficznej:
1. Tele 8 - inaczej "Ósemka" (ewentualnie może się nazywać 8.tv,Kanał 8) - zamysłem tej nazwy by kanał był kojarzony z liczbą tak jak inne kanały np: TV4 z Czwórką a Tele 5 z Piątką więc ten projekt może mieć "wolną" ósemkę.
2. TV Plus - nazwa wskazuje na
bardzo dużą i uniwersalną treść a biało-czerwona grafika
dodałaby projektowi nowoczesności
3. ATM TV - nazwa ta wskazuje autora kanału więc charakter stacji byłby nowoczesny jak sam autor na którego to bazie logo byłoby też logo stacji. Grafika z kolei byłaby zaś żywa i dynamiczna.
4. Nova TV - jak sama nazwa
wskazuje oznaczałaby ona świeżość stacji ale i dynamiczność objawiająca się w niebiesko-biało-czerwonej kolorystce loga i grafiki.
5. Telewizja VOX -
charakterystyczną cechą tej opcji jest kolorystyka jaką można wykorzystać w logo i grafice czyli czarno-czerwono-biała. Ma ona symbolizować mocną ofertę programową oraz nowoczesność.
Hm, Tele 8, TV Plus, Nova TV i VOX to zbyt blisko istniejących stacji. Polskich, czeskiej i niemieckiej.

ATM TV jest rozważane,
0 x
cieszyński
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: cieszyński » 12 lut 2012, 13:42

Nazwa stacji...powinna być taka, by jej odmiana przez przypadki była prosta; to ułatwi komunikację w rozmowach pomiędzy ludźmi w stylu: "wiesz... dzisiaj widziałem na ATEEMIE fajny program"
0 x
ARTUR B.
x 449

ATM Rozrywka

Post autor: ARTUR B. » 12 lut 2012, 13:48

A może coś bardzo prostego i łatwe do zapamiętania bez żadnych ozdobników typu "tv", czy "channel". Po prostu "V" z angielskiego (czyt: "wi") z półprzezroczystym logiem w prawym dolnym rogu ekranu.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”