ATM Rozrywka

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
pablo21
Obserwator
x 1

ATM Rozrywka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Jeśli chodzi o telenovele które wymieniłem czyli "Esmeralda" czy "Paulina" to dostałem odp. jakiś czas temu z TVN-u że nie planują ich powtórek gdyż stracili do nich prawa i nie zamierzają ich odnawiać bo stawiają na premierowe telenovele na TVN7 a nie na klasyki. Co do "Zbuntowanego Anioła" to zero odp. od Polsatu i TV4 w tej sprawie bo to te stacje emitowały te pozycje te 10 lat temu :-(
"brk" ja nie piszę i nie chce żeby na ATM TV leciały non stop telenovele latynoskie tylko chodzi mi o pasmo 1-2 pozycji. Przecież to nie cała ramówka stacji tylko wycinek jej. Zauważ że te pozycje cieszą się dużą oglądalnością w stacjach TV4, TV Puls i nawet TVN na TVN7 ostatnio pod dużym naciskiem próśb widzów powrócił do tych produkcji poprzez zakup i planowaną emisję od 5 marca o 15 w dni powszednie "Teresy" produkcji Televisy z 2010 roku o która prosili bardzo widzowie nie tylko ich ale też konkurencje TV4 czy TV Puls.
Też jestem za powtórką "AirWoolf-a". "Alfa" czy innych seriali komediowych czy senasacyjnych ale stawiajmy na różnorodność pozycji i pasm :-)
Na pewno zgodzi się z tym ze mną przedstawiciel ATM na forum :-)

Co do praw do emisji ww. telenovel klasyków to można je nabyć na pewno bo wystarczy popatrzeć co się dzieje w Hiszpanii, Portugali czy Włoszech lub na Węgrzech. Tam stacje komercyjne bez żadnych przeszkód odnowiły prawa do tych telenovel i to chyba odnowionych cyfrowo na potrzeby emisji DVB :-)
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood »

morus1000 pisze:Znajdzie sie miejsce w ATM Rozrywka na lekką publicystyke i informacje? Może coś we współpracy z Superstacją?
Chcemy trzymać się jak najdalej od klasycznych newsów, ale z drugiej strony żeby być stacją 'kompletną' trzeba je mieć w ofercie. Superstacja z wielu względów jest nam bardzo bliska.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 959
x 374

ATM Rozrywka

Post autor: Dejmian »

Johny Begood pisze:
damian1993 pisze:A może po czasie jakiś własny, nowy reality show? :)
Sky is the limit. Myślimy o reaktywacji 'Dwóch światów'. Cierpliwości.
Poważnie? A w stacji ATM Rozrywka? Poza tym nie ma tego słynnego kompleksu. Chyba trzeba by było wszystko od nowa budować.
11 lat na forum! :)
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

damian1993 pisze:Poważnie? A w stacji ATM Rozrywka? Poza tym nie ma tego słynnego kompleksu. Chyba trzeba by było wszystko od nowa budować.
Nie ma - na jego miejscu jest przedszkole. Ale spokojnie - mamy back up po Big Brotherze tuż za płotem.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 959
x 374

ATM Rozrywka

Post autor: Dejmian »

No tak jest dom Wielkiego Brata, kto wie może i BB wróci? :)
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

ATM Rozrywka

Post autor: Ediss »

Tak czytam te posty i się nieco rozmarzyłem...powrót "Dwóch Światów" to by było coś, jednak chyba jeszcze za wcześnie żeby powiedzieć coś konkretnego (chyba że program ma być dla Polsatu, albo TV4, a nie ATM Rozrywka). Mam nadzieję, że uda się zdobyć prawa do emisji Dwóch Światów i Baru. Czuję, że szykuje się konkretna stacja :). Będę śledził rozwój powstawania stacji, mam nadzieje że nowe informacje nt. stacji będą przekazywane na bieżąco :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

ATM Rozrywka

Post autor: Ediss »

95% pokrycia ma być już we wrześniu, ale przymusowa przesiadka na NTC zacznie się dopiero w 2013, więc wtedy ATM Rozrywka rozwinie skrzydła.
Obrazek
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Szanowni forumowicze, jeśli chcecie znać 'oficjalne' stanowisko stacji, to musicie poczekać na informacje dystrybuowane korporacyjne korporacyjnymi kanałami informacji. Włączyłem się w ten wątek gdyż:
1. było tu mnóstwo dezinformacji i prostej niewiedzy na temat MUX-1
2. podpisaliśmy umowę z Emitelem na dystrybucję sygnału
3. chciałem, jako osoba odpowiedzialna za profil programowy stacji skonfrontować swoje wyobrażenia i efekty wielomiesięcznej pracy z oczekiwaniami jakiejś próbki potencjalnych odbiorców (co sprawiło mi niezłą satysfakcję)
Podawanie nazwiska na forum publicznym byłoby pewnym wyłomem w sieciowych zwyczajach.

A teraz zastanówcie się: czy faktycznie gdybym zaczął ferie (jak ktoś tu zasugerował), to dowiedzielibyście się ode mnie tylu rzeczy nt. zarówno stacji, jak i telewizji ogólnie? ;)

Dla bardziej dociekliwych, takich sieciowych Sherlocków Holmesów: ktoś tutaj napisał, że starał się uzyskać odpowiedź na jakieś pytanie na profilu ATM na FB. Odpowiedziałem mu i tutaj i tam. Facebook jest otwarty. Idźcie i szukajcie Niewierni Tomasze. :)
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Ediss pisze:95% pokrycia ma być już we wrześniu, ale przymusowa przesiadka na NTC zacznie się dopiero w 2013, więc wtedy ATM Rozrywka rozwinie skrzydła.
O, i to jest mądrze powiedziane.
tekkno
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: tekkno »

a z tymi telenowelami latynoskimi i docu-soap'ami to sobie jaja robicie? :D Wy to będziecie oglądać? Faceci? Bo to chyba nie kobiety na forum się tutaj udzielają.
komentator2012
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: komentator2012 »

@tekkno
Nigdy nic niewiadomo kto się pod jakim loginem i płcią kryje :P
piter123
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: piter123 »

Johny Begood pisze:
matik pisze:
Johny Begood pisze:Podawanie nazwiska na forum publicznym byłoby pewnym wyłomem w sieciowych zwyczajach.
Nazwisko również mało by powiedziało...
Zawsze możesz ustawić tak by w twoim profilu był widoczny adres mailowy, najlepiej ten z końcówką atm, bo przecież trzeba też to aktywować poprzez maila i byłaby wtedy 100% pewność.
@matik, zastanów się co Ty chłopie piszesz!
Widzę, że jednak wejście z informacjami na portal bądź co bądź branżowy, było błędem. Chyba faktycznie ferie jeszcze trwają. Czekajcie zatem na oficjalne informacje.
Pozdrawiam wszystkich.
Ja myślę ,że nie powinien się Pan przejmować wypowiedziami kilku obecnych tu osób ,a za udzielenie informacji dotyczących stacji należą się podziękowania ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2826

ATM Rozrywka

Post autor: Karol »

Przede wszystkim nie zakładajmy, że nazwa kanału w jakikolwiek sposób będzie odnosić się do prezentowanego teraz projektu roboczego. Kolejna sprawa, to po co zarzucać odgrzewanymi kotletami w telewizji, która jeszcze nie nadaje. Wydaje mi się, że DVB-T ma zagwarantować nowe możliwości nadawców oraz wprowadzić do oferty pewnego rodzaju różnorodność, której w dobie 2-3 odbieranych naziemnie programów brakowało. Kolejną sprawą jest fakt, że ATM Rozrywka jako samodzielny kanał telewizyjny, nie powinien w swoich propozycjach w żaden sposób odnosić się do dorobku konkurencyjnych nadawców, np. emitować archiwalnych programów rozrywkowych i seriali, a także kulisów obecnych, bo to bez sensu. Może w dużej mierze ATM Grupa jest producentem programów telewizyjnych TVP i Polsatu, ale generalnie zostały one wyprodukowane "na zlecenie" i w żaden sposób spółka nie powinna mieć do nich praw. W końcu za ich produkcję płacili i płacą nadawcy.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

ATM Rozrywka

Post autor: Direct »

Oczywiście, że ATM Rozrywka nie powinno bazować na innych nadawcach. A pokazywanie kulisów np. "Ojca Mateusza" z TVP1 to już całkiem dziwaczny pomysł.

Niech by powtórzyli "Dwa Światy", w sumie na początek jest to jakiś pomysł, ale na ile to starczy? 3 miesiące? Co potem, powtórki kolejnych reality ATM-u sprzed dekady, tj. "Gladiatorzy", "Amazonki" i "Łysi i Blondynki"? To zły pomysł, a z racji ograniczonego zasięgu DVB-T, o którym przedstawiciel stacji wielokrotnie wspomina, najprawdopodobniej właśnie tym ATM zapcha swój kanał na wiele miesięcy, w oczekiwaniu na lepszy zasięg NTC tudzież wyłączenie analogu.
Pozdrawiam, Direct
piter123
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: piter123 »

Powtórki reality ok,ale najwyżej do czasu uzyskania przez stacje pełnego zasięgu.Potem mam nadzieję że ruszą z nowymi produkcjami reality i nie tylko.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”