ATM Rozrywka

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood » 13 lut 2012, 14:57

kisiel205 pisze:Ja tymczasem mam jeszcze pytanie a mianowicie mniej więcej kiedy poznamy tzw. ramy nadawania czyli godziny od których i do których emitować będziecie program. Rozumiem że z początku te ramy będą nieco ograniczone.
Nie mamy zamiaru przerywać emisji. Co nie znaczy, że przez 24h/dobę będzie program premierowy.
0 x
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
cieszyński
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: cieszyński » 13 lut 2012, 15:21

Wiem, że ATM Grupa to firma mająca solidne fundamenty, stąd pytanie: czy jesteście już technicznie gotowi do nadawania sygnału (dosył? światłowodowy z Wrocławia? Realizacyjnie itp.)

I jeszcze jedno a`propos koncertu życzeń, który tutaj mamy. Ktoś wspomniał o The Muppets show ...to doskonały pomysł...wręcz świetny...gdyby pojawił się byłbym w siódmym niebie.

A i prośba: nie uzależniajcie się tak bardzo od produkcji Polsatowskich miejście, wypracujcie swój charakter. (Również czekam na wspomniane czeskie produkcje!)
0 x
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: zesepo » 13 lut 2012, 15:39

Ale nie omieszkajcie wypróbować jej w przyszłości... Chociaż kilku odcinków na próbę, gdy uznacie że będziecie na to gotowi
0 x
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: zesepo » 13 lut 2012, 15:42

Kiedy będzie można się spodziewać jakiegoś oficjalnego komunikatu stacji (takiego 100%) dla mediów na temat ramówki, godzin nadawania, aspektów technicznych itp?
0 x

Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood » 13 lut 2012, 15:46

zesepo pisze:Kiedy będzie można się spodziewać jakiegoś oficjalnego komunikatu stacji (takiego 100%) dla mediów na temat ramówki, godzin nadawania, aspektów technicznych itp?
W maju? W kwietniu? Jak będziemy gotowi czyli jak będziemy mieli coś do powiedzenia.
0 x
pablo21
Obserwator
x 1

ATM Rozrywka

Post autor: pablo21 » 13 lut 2012, 16:33

to od 1 marca będziecie tylko nadawać tylko ten materiał z pasami co został wspomniany wcześniej w postach czy też już coś z zakupionych pozycji będzie lecieć w emisji. Chodzi mi tutaj oczywiście o stare sprawdzone rodzynki bo wiadomo na premierowe pozycje trzeba poczekać jeszcze do wyłączenia analogu.
acha! jeśli chodzi o kodowanie sygnału z satki to rozumiem licencje ograniczające na kraj ale czy już wiadomo z jakiego TP będzie nadawać na HotBirdzie i czy będzie to satelita HotBirda 13 East. :-) Zapewne dogadaliście się z Cyfrowym Polsatem jeśli chodzi o pojemność na satce? :-)
0 x
Awatar użytkownika
ssszaman
Obserwator

ATM Rozrywka

Post autor: ssszaman » 13 lut 2012, 16:42

Pytanie z wrocławskiego podwórka. Będziecie pierwszą ogólnopolską telewizją nadającą z tego miasta. Można spodziewać się jakiś wrocławskich motywów? jako elementów w oprawie czy w programach? Bo we wszystkich uniwersalnych jakoś strasznie dużo Warszawy ;)
0 x
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood » 13 lut 2012, 17:16

kisiel205 pisze:A i jeszcze jedno - ciekawi mnie czy planujecie jakiś specjalny program 1 czerwca z okazji waszego otwarcia ?
Raczej nie. Ale lepsza odpowiedź to 'nie wiem'.
1 czerwca to dla nas symboliczna data - 1 czerwca 1995 roku odpaliliśmy nadajnik Telewizji Dolnośląskiej we Wrocławiu. Może jakoś nawiążemy do tego? Nie wiem jeszcze.
0 x
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood » 13 lut 2012, 17:17

ssszaman pisze:Pytanie z wrocławskiego podwórka. Będziecie pierwszą ogólnopolską telewizją nadającą z tego miasta. Można spodziewać się jakiś wrocławskich motywów? jako elementów w oprawie czy w programach? Bo we wszystkich uniwersalnych jakoś strasznie dużo Warszawy ;)
U nas NIE BĘDZIE Warszawy !!!!
0 x
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: zesepo » 13 lut 2012, 17:21

Ale Wrocławia też nie?
0 x

Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood » 13 lut 2012, 17:24

zesepo pisze:Ale Wrocławia też nie?
Nasze własne produkcje będziemy robić często we Wrocławiu, więc w jakiś sposób (plenery) będzie. Plus Dolny Śląsk.
Ale nie jesteśmy stacją info, więc....
0 x
komentator2012
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: komentator2012 » 13 lut 2012, 17:39

@Johny Begood, Mam jeszcze parę krótkich pytań, bo nie wiem jaką linią programową dokładnie pójdziecie w przyszłości, na innym forum przeczytałem że:
pasma stricte dla dzieci w pierwszym okresie nie będzie
a co np.z bajkami dla dorosłych "kapitan bomba" itp z 4funTV, idzie się z nimi dogadać?

I kolejne pytanka czy stać was by było [może nie od razu ale za rok, po ASO] na takie programy jak: Wrestling - niby taki sport ale jednak rozrywkowy :P czy też jakieś programy pseudo-naukowo-rozrywkowe, nie mówię wszystkie ale choć jedna z produkcji typu: Brudna robota, Pogromcy mitów albo Brainiac. Czy w ogóle jest to możliwe kiedykolwiek?
0 x
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

ATM Rozrywka

Post autor: Ediss » 13 lut 2012, 17:45

Ja mam pytanie, chociaż nie jest bezpośrednio związane z kanałem, no ale skoro już ktoś zaczął ;). Czy faktycznie myślicie nad powrotem "Dwóch Światów"? Czy to plany planów, czy coś więcej? Program miałby być emitowany w Waszej stacji, czy stacji Polsatu?
Od dawna w Polsce nie było żadnego tzw. kontenerowego reality-show i informacja, że tego typu program może być w polskiej TV bardzo mnie ucieszyła ;). Chociaż na początek liczę na emisję starych DŚ i Baru (żadnego z RS nie miałem szansy do tej pory obejrzeć :( )
0 x
Obrazek
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: zesepo » 13 lut 2012, 17:47

Nie inwestował bym w takie rzeczy tylko coś w stylu Simpsons, The Cleveland Show, Futurama , American Dad i inne. Niestety nie wiem jak z cenami, albo dostępnością tego typu seriali
0 x

komentator2012
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: komentator2012 » 13 lut 2012, 17:55

Ediss pisze:Czy faktycznie myślicie nad powrotem "Dwóch Światów"?
No właśnie, TVN jakieś 10 lat temu był stacją początkującą ale wpierw zainwestowała by po latach odzyskać i i zarobić, wprowadziła nowość do polskiego społeczeństwa czyli Big Brother 1, zaskoczenie było ogromne że oglądalność była nawet wśród ludzi starszych, dzięki temu pewnie wygrał 1 edycję Dzięcioł :P a TVN od tego momentu stanął na nogi i do dziś jest molochem z którym ciężko konkurować, nawet Puls pewnie go nigdy nie prześcignie. Big Brother 4 pewnie temu przegrał że w domu byli że tak powiem "młodzi szaleńcy" a takich mało kto lubi oglądać, próbowano się ratować wprowadzeniem do domu babci i dziadka ale i tak nic to nie pomogło, po prostu w BB 4.1 było za "dużo aktorstwa" a za "mało prawdziwego życia" , nie sądzę że w dzisiejszych czasach nowe edycje takich reality mogłyby przynieść jakąś większą oglądalność. :/
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”