ATM Rozrywka

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 959
x 374

ATM Rozrywka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Właśnie, czy rzeczywiście będzie nowa edycja "Dwóch Światów"? To nowość po tylu latach, jeszcze do tego realizacja byłaby teraz o wiele lepsza, program mógłby odnieść sukces. :)
11 lat na forum! :)
komentator2012
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: komentator2012 »

Wziąłem pod uwagę słowa Johny Begood aby nie być egoistą a ATM TV ma być dla określonego przedziału wiekowego, być może nowe reality show oglądaliby ludzie ale w większości młodzi, starsi ludzie jak ich obserwuję, wolą jednak w dzisiejszych czasach doku-reality i docu-soap, programy takie jak "Dlaczego ja?" "Pamiętniki z wakacji" "W11 - wydział śledczy" "Detektywi" "Sędzia Anna Maria Wesołowska" - którą zresztą znieśli z wiosennej ramówki TVN to są pozycje które mogłyby przynieść jakieś zyski w obecnych czasach i oglądalność wśród ludzi trochę starszych bo w takich programach rozgrywają się "życiowe sprawy", proszę się nie śmiać ale Big Brother 1 mógłbym porównać do filmu Truman Show - były emocje i sensacje, przyciągało pokolenia do ekranów.

Aha, ktoś już wspomniał o serialu "Fala zbrodni" - dobry pomysł zacząć emisję od samych początków ale żeby był o rozsądnej godzinie, ostatnie powtórki jakie widziałem były późno w nocy niestety : (
tekkno
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: tekkno »

komentator2012 pisze:Wziąłem pod uwagę słowa Johny Begood aby nie być egoistą a ATM TV ma być dla określonego przedziału wiekowego, być może nowe reality show oglądaliby ludzie ale w większości młodzi, starsi ludzie jak ich obserwuję, wolą jednak w dzisiejszych czasach doku-reality i docu-soap, programy takie jak "Dlaczego ja?" "Pamiętniki z wakacji" "W11 - wydział śledczy" "Detektywi" "Sędzia Anna Maria Wesołowska" - którą zresztą znieśli z wiosennej ramówki TVN to są pozycje które mogłyby przynieść jakieś zyski w obecnych czasach i oglądalność wśród ludzi trochę starszych bo w takich programach rozgrywają się "życiowe sprawy", proszę się nie śmiać ale Big Brother 1 mógłbym porównać do filmu Truman Show - były emocje i sensacje, przyciągało pokolenia do ekranów.(
docu-soap? Kicha a nieżyciowe sprawy. Dajcie spokój z takim szajsem.
komentator2012
Użytkownik

ATM Rozrywka

tekkno pisze:docu-soap? Kicha a nieżyciowe sprawy
Kicha nie kicha, ale oglądalność mają, - ja nie przepadam, gustuję raczej w "detektywach", "sędziach" i "W11"
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert
x 1

ATM Rozrywka

Post autor: Maciek23 »

Niestety nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie dotyczące obrazu kontrolnego :)
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood »

komentator2012 pisze:Brudna robota, Pogromcy mitów albo Brainiac. Czy w ogóle jest to możliwe kiedykolwiek?
Tak!
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

komentator2012 pisze:Aha, ktoś już wspomniał o serialu "Fala zbrodni" - dobry pomysł zacząć emisję od samych początków ale żeby był o rozsądnej godzinie, ostatnie powtórki jakie widziałem były późno w nocy niestety : (
'Fala zbrodni' będzie w paśmie o 21:00 lub 22:00
komentator2012
Użytkownik

ATM Rozrywka

Johny Begood cieszę się bardzo już mam pewien wyrobiony obraz przyszłej stacji, rzeczywiście może to być dobry strzał, z godzinami emisji również :D aha jeszcze jedno widzę na innym forum podobny problem jaki wystąpił tutaj wczoraj, proszę się nie dawać prowokować bo ktoś tu ewidentnie dąży do ośmieszania ATMu Serdecznie pozdrawiam. ;)
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

komentator2012 pisze:aha jeszcze jedno widzę na innym forum podobny problem jaki wystąpił tutaj wczoraj, proszę się nie dawać prowokować bo ktoś tu ewidentnie dąży do ośmieszania ATMu Serdecznie pozdrawiam. ;)
Nie sądzę, żeby o to chodziło. To raczej nawyki z onetu. Jak już pisałem dwukrotnie: fora branżowe powinny rządzić się nieco innymi prawami, a wypowiedzi userów wskazywać przynajmniej na minimalną wiedzę dot. tematyki forum. Wobec pytań w stylu 'skąd wiesz ile osób ogląda jakiś kanał' jestem po prostu bezradny.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: zesepo »

Taki urok forów - pisać każdy może
https://www.facebook.com/forummedia2

14 lat forum.media2.pl 8)
8 lat na forum!
Awatar użytkownika
rafik
VIP Expert
x 99
x 57
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: rafik »

A może byście zainwestowali w jakieś sporty motorowe np. GP2 czy Formuła 3. ;) Niektórzy fani sportów motorowych ucieszyliby się. :)
Dziękuję, że przeczytałeś/aś mój post :) Jeżeli chcesz, odpisz :)
[ Spoiler ]
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

raf cp pisze:A może byście zainwestowali w jakieś sporty motorowe np. GP2 czy Formuła 3. ;) Niektórzy fani sportów motorowych ucieszyliby się. :)
Sam bym się ucieszył :)
Ale - realnie.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 106
x 108
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: SNOL »

Johny Begood pisze:Owszem, Bielany Wrocławskie.
Fantastycznie! Kolejna stacja powstaje w kolebce polskiej tv komercyjnej! Ekipie z Poltegoru (i wszystkim pozostałym będącym w ATM) życzę więcej szczęścia niż w przypadku PTV Echo (swoją drogą trochę tęsknię za TeDe z lat 90.).

Jeżeli chodzi o rozrywkową treść programową, to może jakaś współpraca z "internetowymi celebrytami"? Imię Baśki już tutaj padło. Może Lekko Stronniczy (z grodu Kraka), Niekryty Krytyk, Cezik albo blogerzy? Tylko nie bardzo wiem, do którego okresu bardziej by się nadawali - powtórkowego czy docelowego po wyłączeniu analogu.

PS Powtórzę się: pamiętajcie - nowe technologie to podstawa! Warto spojrzeć na poczynania brytyjskiej E4 w kontaktach z młodymi widzami. Ale co ja tutaj będę uczył starego wygę... ;)
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 12 lat.
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

SNOL pisze:Fantastycznie! Kolejna stacja powstaje w kolebce polskiej tv komercyjnej! Ekipie z Poltegoru (i wszystkim pozostałym będącym w ATM) życzę więcej szczęścia niż w przypadku PTV Echo (swoją drogą trochę tęsknię za TeDe z lat 90.).
Dzięki. Trochę nas jeszcze żyje :D

Jeżeli chodzi o rozrywkową treść programową, to może jakaś współpraca z "internetowymi celebrytami"? Imię Baśki już tutaj padło. Może Lekko Stronniczy (z grodu Kraka), Niekryty Krytyk, Cezik albo blogerzy? Tylko nie bardzo wiem, do którego okresu bardziej by się nadawali - powtórkowego czy docelowego po wyłączeniu analogu.
Mamy zamiar sięgnąć głęboko do tej kieszeni. A także do twórców, którzy z różnych powodów istnieją niemal wyłącznie w sieci (choćby Jan Pietrzak).
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 577
x 2826

ATM Rozrywka

Post autor: Karol »

raf cp pisze:A może byście zainwestowali w jakieś sporty motorowe np. GP2 czy Formuła 3. ;) Niektórzy fani sportów motorowych ucieszyliby się. :)
Ale to nie wpisuje się w rozrywkową ofertę stacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”