ATM Rozrywka (2012-2021)

Stacje telewizyjne, które zniknęły z polskiego rynku.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Tak samo nie był twarzą TV4, a program tam prowadził ;).
2009-2021
Sasha33
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2009, 14:17

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sasha33 »

Program stacji w prasie powinien być - toż to czysta reklama. Z "Programu" ludzie mogą się dowiedzieć że jakiś kanał już nadaje i czasem włączą tv żeby "zerknąć" co tam jest ciekawego. Przyznam że czasami czytam program chcąc porównać co o danej godzinie jest na różnych kanałach - EPG nie daje tej wygody.

Ibisz jest za młody.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

47 lat to rzeczywiście szczyt młodości :) Nie wiadomo jakie będą możliwości Polsatu względem tworzenia kanału ATM. Póki co to udziałów w spółce mają trochę więcej, niż TVN miał w TV4 ;) A Solorz Czwórkę kontroluje od początku.
Sasha33
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2009, 14:17

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sasha33 »

@Karol nie chodziło mi o metrykę.
Awatar użytkownika
jack
Junior
Posty: 1201
Rejestracja: 11 mar 2010, 19:03
x 1

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jack »

Ja na to wszystko mogę powiedzieć tylko tyle i zarazem krótko: kolejny kanał typu "śmietnik" robiony na potrzeby DVB-T.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Karol pisze:Nie wiadomo jakie będą możliwości Polsatu względem tworzenia kanału ATM.
Ja Ibisza w ATM Rozrywka widziałem bardziej przez wzgląd na to, że prowadził wiele programów produkowanych przez ATM, a nie przez to, że Polsat ma jakieś tam udziały w ATM. Także można dwojako na to spojrzeć.
2009-2021
ARTUR B.

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Karol pisze:47 lat to rzeczywiście szczyt młodości :)
A wiesz, że Krzysiu Ibisz z wiekiem staje się coraz młodszy. :D
Pozwolę sobie zacytować Panią Marię Czubaszek "Wolałam go jak był starszy". I ja jestem takiego samego zdania. Karierę telewizyjną zrobił po mistrzowsku, ale potem było już niestety gorzej...
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

Jack- mi taki śmietnik jak to nazwałes bardzo odpowiada i nie tylko mi, wielu osobom tutaj spodobały się zapowiedzi kanału...ale wiadomo ktoś musi ponarzekać. A Ibisza w nowych produkcjach kanału sobie nie wyobrażam...
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Awatar użytkownika
ssszaman
Obserwator
Posty: 341
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:50
Lokalizacja: Wrocław
x 2

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ssszaman »

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 26308.html

Trafiłem na to przypadkiem, a myślę że to ciekawa informacja, w kontekście moich nawoływań o europejską stację tv. Lubimy, są nam bliscy i to nie tylko geograficznie ale i społecznie, jednak polskie media zdają się tego zupełnie nie zauważać.
Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

ssszaman pisze:http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 26308.html

Trafiłem na to przypadkiem, a myślę że to ciekawa informacja, w kontekście moich nawoływań o europejską stację tv. Lubimy, są nam bliscy i to nie tylko geograficznie ale i społecznie, jednak polskie media zdają się tego zupełnie nie zauważać.
Boje się, że ta sympatia może nie przełożyć się wprost na zainteresowanie ich serialami i filmami. W końcu określenie 'czeski film' skądś się wzięło.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
ssszaman
Obserwator
Posty: 341
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:50
Lokalizacja: Wrocław
x 2

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ssszaman »

To interesujące, że kiedy gazeta "Polska The Times" stworzyła serie filmów na DVD, cieszyły się one takim powodzeniem, że seria została przedłużona, o 5 kolejnych tytułów. Czyli Polacy lubią kupować te filmy, a nie oglądać? ;)
komentator2012
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2012, 0:06
Lokalizacja: śląsk

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: komentator2012 »

Witam ponownie, zapomniałem jeszcze dodać paru słów:

otóż ktoś już mówił że powtórki Big Brother 4.1 na TV6 jest programem o największej oglądalności. chciałbym również powiedzieć że innym powodem że Big Brother 4.1 oraz 5 nie miał już takiej oglądalności jest najbardziej prozaiczna przyczyna, otóż ta edycja nie była nadawana na ogólnodostępnej antenie czyli TVN lub Polsat, niestety ale stacja TV4 docierała analogowo do bardzo małej ilości widzów albo docierała tylko jako płatna TV, ja sam niestety [akurat w tamtym momencie nie posiadałem dostępu do kablówki, dłuższa przerwa] przez co nigdy nie oglądałem kolejnych edycji Big Brother, miałem możliwości oglądania dopiero powtórek na TV4 chyba dwa lata po emisji.

Więc dla wielu obecna powtórka Big Brother 4.1 na ogólnodostępnej TV6 [darmowo i naziemnie w DVB-T] to zapewne PREMIERA!

Tak więc jeśli grupa ATM przymierza się do wznowienia tego typu reality show to tylko wówczas aby był on dostępny dla jak największej liczby odbiorców [a więc niestety ale pewnie dopiero po ASO i w momencie gdy ATM TV będzie dostępna gdzie to tylko możliwe, platformy SAT i wielkie kablówki] to również będzie ważnym czynnikiem wpływającym na zwiększenie oglądalności.

Być może mówię rzeczy o których nawet dziecko wie, no ale niestety jednak Big Brothera 4.1 nie kupił ani TVN ani Polsat. :/
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Problem nie tkwi w zasięgu lecz poziomie stacji. Czwórka nigdy nie wzbudzała wśród widzów zaufania, dlatego Ci wybierali konkurencję. Takie fatum ciągnie się jeszcze od czasów Naszej TV. Podejrzewam, że gdyby nie szum medialny i internet, to "Big Brother" osiągnąłby co najwyżej połowę tej oglądalności, którą szczycił się na antenie TV4. W końcu gdyby wszystko było cacy, "BB" oglądałoby średnio 2 mln widzów tak jak np. mecz Lecha z Manchesterem City - to świadczy o tym, że zasięg techniczny stacji pozwala na takie incydenty.

A już wspierając się Wikipedią podam dane o oglądalności programu "na oko":
1 edycja - 4,5 mln (TVN)
2 edycja - 3,0 mln (TVN)
3 edycja - 2,2 mln (TVN)
4 edycja - 0,5 mln (TV4)
5 edycja - 0,3 mln (TV4)

Na oglądalność wpływało po prostu zainteresowanie widzów oklepanym już formatem reality-show, który znacznie popsuł Polsat swoimi mutacjami typu "Dwa światy", "Gladiatorzy", "Amazonki" czy "Łysi i blondynki". Tam jedynym sensownym programem był co najwyżej "Bar".
Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

Dwie uwagi:
- przy TV4 i BB magiczne słowo - oprócz oczywiście spadku zainteresowania programami reality show - to 'zasięg'
- Dwa Światy nie były mutacją niczego - radzę dokładnie formułować myśli. Jeśli chodzi o oglądalność - było porównywalna do BB w TVN. Tutaj magiczne słowo to 'PR'.

I w tej tematyce, żeby coś udowodnić:
- jak się nazywa najbardziej popularny polski teleturniej?
- sitcom?
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

ATM Rozrywka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

To dlaczego mecz, o którym pisze Karol zgarnął 2 mln widzów i ograniczony zasięg TV4 w tym nie przeszkodził?

Zasięg TVN w 2001 r. też nie był wielki, a jakoś finał BB1 miał niemal 10 mln widzów (rekord oglądalności TVN, do dziś nie pobity).

Mała oglądalność BB w TV4 wynikała ze starego formatu, który był nieudolnie zrealizowany, z racji ograniczeń finansowych.
2009-2021
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlikwidowane kanały telewizyjne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość