ATM Rozrywka

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
03czerwiec
Obserwator

ATM Rozrywka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 03czerwiec »

Pasmo dla dzieci jak najbardziej ok.Telenowela? O ile latynoamerykańska może być, ale teleturnieje przez dwie godziny? O rany. Jeżeli do tego to wszystko ma się opierać na polskich przeciętnych, produkcjach to jakaś tragedia nam się szykuje. Już widzę te po polsatowskie seriale. a Film fabularny to tylko w piątek? a Weekend? to co Amazonki?o 21.30 będzie emitowany stary reality show? A miało być inaczej niż w TV6. a na razie to zapowiada się na kopiowanie formatu. Osobiście jestem zawiedziony.I to bardzo. Nie ma kompletnie nic co wniosłoby świeżość w odniesieniu do stacji nadających naziemnie.Nie ma nic co zaskoczyłoby mnie i przyciągnęło do przełączenia na ATM. Nie ma filmów dokumentalnych, popularnonaukowych, programów dla mężczyzn, kobiet, i chyba zapowiada się niewielka liczba filmów. A na to liczyłem. Jestem ciekaw jaką to będzie miało oglądalność. Jestem zawiedziony wyborem przez Krajową Radę takiej stacji. Poza tym liczyłem, na bardziej różnorodną ramówkę na każdy dzień, A pewnie od poniedziałku do piątku o 21.30 będziemy mieli "szczęście" oglądać Amazonki... I pewnie w 2013 wszystko się zmieni. Szkoda, że od początku nie dostaniemy czegoś zaskakującego. Szkoda, może boją się podejmować odważniejsze kroki i zaskakiwać widza.. Drodzy Forumowicze! Czy Wy na prawdę chcecie oglądać tego typu programy i na to liczyliście? Z resztą rynek wszystko zweryfikuje. Bo nawet jeżeli DVBT zacznie odnosić sukces, to na pewno platformy cyfrowe, nie spoczną na laurach. I na to liczę.
ARTUR B.

ATM Rozrywka

Post autor: ARTUR B. »

Chyba nadepnąłem komuś na odcisk. Szczerze? Jakbym mógł to bym zabronił, bo robienie kanału powtórkowego i zapychanie nim miejsca na satelicie oraz NTC stało się w tym kraju czymś normalnym byle by jak najwięcej zarobić na reklamach jak najniższym kosztem. Na szczęście potrafię znaleźć rozrywkę na innych kanałach, a tobie @Johny Begood życzę więcej pokory.
tekkno
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: tekkno »

Ja bym się ucieszył bardzo gdyby ATM wyemitował wszystkie filmy z Louisem de Funes. Nie tylko te popularne, które notorycznie powtarzane są przez inne stacje..jest multum filmów z jego udziałem, które nigdy nie były prezentowane w polskiej telewizji. Ostatnio w kioskach była właśnie taka kolekcja na DVD (kilkadziesiąt płyty DVD) z filmami z Louis'em de Funes. http://defunes-kolekcja.pl/ Czy ATM mogłoby rozważyć taką opcję zakupienia praw do tych filmów nigdy nie emitowanych w polskiej telewizji? To byłby hit. Jako jedyna stacja puścić nie emitowane dotąd klasyki kina komediowego z jednym z najlepszych aktorów świata.
03czerwiec
Obserwator

ATM Rozrywka

Post autor: 03czerwiec »

tekkno pewnie Atm by mógł tak zrobić. Ja sam proponowałem pasmo z filmem francuskim, to samo można zrobić z filmami brytyjskimi i długo być można tak wymieniać! Ale wszystko to bez echa. Wiadomo nie my ustalamy ramówkę. Ja osobiście do odbioru naziemnej telewizji kupię sobie małpkę w zoo. Posadzę ją przed ekran i będzie sobie zwierzątko oglądało to TV6 a to ATM. Chyba, że się coś zmieni.
bartex9
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: bartex9 »

Johny, na forum emitela napisałeś, że logo kanału zostało już wybrane. Rozumiem, że oznacza to podjęcie decyzji dotyczącej oficjalnej nazwy. Możemy ją poznać? Może mógłbyś przedpremierowo pochwalić się logotypem?

PS: Super, że ostatecznie zdecydowaliście się na logo w prawym dolnym rogu! Teraz tylko żeby było jak najmniejsze i oczywiście transparentne.
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood »

Musi być zatwierdzone przez WSZYSTKICH świętych.
Plan jest na małe, transparentne i w prawy dolnym rogu. Jeśli się nie sprawdzi, to zmienimy na 'tradycyjne polskie'. Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

ATM Rozrywka

Post autor: Ediss »

Wiadomo już, czy "Amazonki" zaczną się jutro czy za tydzień?
Obrazek
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Obawiam się, że za tydzień. Trzeba przygotować stary materiał do emisji.
Jantar
Activist
x 8
x 54
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: Jantar »

Johny Begood pisze:Obawiam się, że za tydzień. Trzeba przygotować stary materiał do emisji.
czyli konkretnie jak przygotować? będą emitowane w 4/3, czy pójdą w windowboxie (pillarboxie)??
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Chcemy użyć wide-screen signaling, więc trzeba do każdego odcinka zrobić nowe kodowanie. Trochę to upierdliwe.
Jantar
Activist
x 8
x 54
Kontakt:

ATM Rozrywka

Johny Begood pisze:Chcemy użyć wide-screen signaling, więc trzeba do każdego odcinka zrobić nowe kodowanie. Trochę to upierdliwe.
moment, nie jestem oblatana w takich terminach... więc pytanie, o co dokladnie chodzi z tym wide-screen signaling? i finalnie pojdzie w 4/3 jak to bylo emitowane przed laty, czy zostanie przerobione na 16/9 czy też moze na ten box?
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

ATM Rozrywka

Rozumiem. W takim razie nastawiam się na przyszły poniedziałek.
Obrazek
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Jantar
Activist
x 8
x 54
Kontakt:

ATM Rozrywka

ARTUR B. pisze:Na litość boską 3 stacje to już emitują: Polsat premiery, Polsat2 powtórki, Polsat Film powtórki powtórek. To już bardziej opłacało się ściągnąć do Polski z USA "Szpital ogólny" albo "Dni naszego życia".
dopiero to zauwazyłam! jestem za emisją tych 2-ch soapek, ale warunek, żeby były od 1-ego odcinka, a nie jakieś wyrwane serie... mimo wielu wątków luźnych w obu serialach, są też wątki ciągnące się od samego początku...

a do propozycji dołączyłabym może Santa Barbarę - tytuł przynajmniej w Polsce znany z emisji na TVP2 w latach 90. i później gdzieś duuuuużo dalszych odcinków na lokalnym kanale ATV...

aaa, to chodzi o ten sygnał WSS - automatycznej zmiany formatu obrazu.... cóż, do tej pory spotykałam się ze skrótem... wszystko jasne :)
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

ATM Rozrywka

Ja też na początku nie zrozumiałem wyrażenia wide screen signalling, ale od razu wklepałem w Google. To dobrze, że wprowadzacie dynamiczną zmianę obrazu. Z tego co zauważyłem programy emitowane w pillarboxie mają o wiele mniej ostry obraz niż w przypadku emisji 4:3.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”