ATM Rozrywka

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Jantar
Activist
x 8
x 54
Kontakt:

ATM Rozrywka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

03czerwiec pisze:trochę z ATM jest takie zamknięte koło. jak program się spodoba, nadawcy będą chcieli mieć go u siebie (kablówki lub n-ka, cyfra). Więc mam nadzieję, że uda się to tak rozpocząć, że później będzie tylko lepiej. Jeszcze jeden problem. Internauci łatwo sprawdzą ramówkę stacji, ale jak przekonać czasopisma telewizyjne by zamieściły program ATM. Tu też pomoże popularność, chociaż i to nie jest warunkiem. Stacji jest sporo a niestety żadna gazeta telewizyjna nie podaje pełnej oferty telewizyjnej.
tu się zgodzę... np. w To i owo wciąż brak ramówki kanału TV6, nie mówiąc już o tym, że przy ostatnich zmianach usuneli ramówki Scifi Universal i kilku innych stacji polsko-języcznych, a wiele innych podają np. od południa (Fox Life, MGM, Romantica, TVP Kultura itd.)
03czerwiec
Obserwator

ATM Rozrywka

Post autor: 03czerwiec »

To i owo za to podaje stacje niemieckojęzyczne i czeskie , może i też nie głupi pomysł, ale podają program 110 kanałów a w Polsce pewnie mamy ich ok.180. Skoro wydawca nie ma tylko jednego tytułu w swej ofercie to mógłby się bardziej skupić w jednym na podaniu maksymalnie dużej liczby kanałów. Dlatego uważam, że ATM może mieć problem z dotarciem ze swą ramówką poprzez czasopisma. Z resztą, nie wiem jak to wygląda czy stacja płaci za to, że jest jej program w tygodniku tv?
Awatar użytkownika
marek13
Użytkownik
x 32
x 1

ATM Rozrywka

Post autor: marek13 »

Kurczę, nie mam konta na forum emitela, a zobaczyłem tam coś naprawdę ciekawego...
Będziecie emitować Miodowe lata?! :D
Jeśli tak to genialnie!
Wprawdzie ten serial jest wałkowany co lato (a bywa że i w innych porach roku) na Polsacie, ale jak dla mnie to serial, który nie nudzi się nigdy :)
Poza tym jest inna ważna sprawa, dzięki której emisja tego serialu na ATM by mnie ucieszyła, mianowicie: Polsat od powrotu ML ok. 2008 roku nie wyemitował dwóch odcinków - "Wielkich manewrów" i "wewnętrznego dziecka". Chciałem mieć komplet odcinków nagranych z Polsatu, pieczołowicie obserwowałem powtórki, ale tych dwóch nie raczyli wyemitować. Jeśli więc ATM naprawdę będzie emitowało ten serial, to mam nadzieję, że bez takich luk ;)
tekkno
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: tekkno »

jack pisze:
zesepo pisze:a tak na poważnie, to ja Tele5 trzymałbym od DVB-T jak najdalej
Ja też. Mnie przeraża, że są jeszcze 4 miejsca i że Tele 5 ma wyczyszczoną drogę do dostania się bo nie ma 4 innych poważnych kandydatów
2 albo 3 miejsca w mux-1 po 2013 dostanie TVP bo nie zmieszczą w mux-3 wszystkich swoich kanałów (razem z TVP 1 i 2 HD).
W 4-te wolne miejsce wskoczy pewnie Trwam. I to by było na tyle w mux 1,2 i 3.
03czerwiec
Obserwator

ATM Rozrywka

Jak będą wyglądać kolejne muxy nie wiadomo. Dziś pisze o tym Sat kurier. Być może będą płatne, a może częstotliwość będzie dla internetu lub kolejne bezpłatne tv. TVP już od czerwca będzie w HD więc jeżeli teraz sobie poradzą to nie będzie potrzeba kolejnych kanałów, wg zapowiedzi być może będą to kanały regionalne. A na razie to nic nie wiadomo.

Zesepo raz pisze, że jest młody a innym razem czepia się Tele5 i Polonii1 a skoro to człowiek młody to zapewne nie pamięta jaki sukces odniosła Polonia1 na początku lat 90tych.

A wracając do ATM. to czy pojawi się wkrótce bardziej rozbudowana strona internetowa?
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: zesepo »

Miałem już się do ciebie nie odzywać, ale nie mogę się powstrzymać: Co mają do siebie nowe MUX-y, telewizja HD i programy regionalne? :O
Może cię zaskoczę: umiem czytać i wyszukiwać interesujące mnie teksty w Internecie, więc nie musiałem urodzić się milion lat temu by wiedzieć coś o dinozaurach (analogicznie - życzę Polonii1 i Tele5 meteorytu, powodzi, lub epoki lodowcowej - do wyboru).
Panu życzę już dobrej nocy.
https://www.facebook.com/forummedia2

14 lat forum.media2.pl 8)
8 lat na forum!
03czerwiec
Obserwator

ATM Rozrywka

Co mają muxy i programy regionalne do siebie?A mają i to dużo bo jak kolega wie, gdzie dostały przydział takie stacje regionalne jak Odra, NTL Radomsko, TV Łużyce to proszę o informację. A więc wyjaśniłem, że jest pomysł by znalazły się na MUX-5 i 4.

Co ma HD do nowych muxów? także sporo. Planowane dwa kolejne muxy powinny być w standardzie DVB-T2, czyli 12 kanałów SD lub 4-6 HD. Tak na marginesie wg rad Zesepo miałem nie patrzeć na Czechy, ale... oni już testują DVB-T2.

A rozwiązaniem dla TVP1 HD może być zmniejszenie przepływności na TVP2 i TVP Info i nie trzeba nowych (podobno) muxów dla TVP HD. Chociaż jak chce TVP zrobić HD na euro to chyba nikt nie wie :-)

O Polonii1 można czytać różne artykuły, ale ja pamiętam, że to były czasy, że wszystkie sąsiadki oglądały tam telenowele a dzieciaki japońskie kreskówki. Jasne mamy inne czasy i ATM ma chyba trudniejszy start,
Awatar użytkownika
jack
Junior

ATM Rozrywka

Post autor: jack »

Przecież TVP 1 HD i TVP 2 HD nie będa dostępne naziemnie po Euro. To tylko na Euro a później tylko w kablówkach i na platformach satelitarnych.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 106
x 109
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: SNOL »

Johny Begood pisze:Reklamy - 1 czerwca. Chyba :)
A broker już wybrany? Polsat Media?
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 12 lat.
Awatar użytkownika
jack
Junior

ATM Rozrywka

Post autor: jack »

hahaha i już Polsat emituje sygnał. Nie ulega wątpliwości po tym co przeczytałem, że to kolejny kanał Polsatu.
http://tvpolsat.info/news.php?readmore=3894
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
tekkno
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: tekkno »

jack pisze:Przecież TVP 1 HD i TVP 2 HD nie będa dostępne naziemnie po Euro. To tylko na Euro a później tylko w kablówkach i na platformach satelitarnych.
stary, weź się obudź i przeczytaj informacje prasowe jakie niedawno podawała TVP. Jedynka i Dwójka będa na stałe w HD - i do tego docelowo znikną wersje SD (DVB-T)
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

ATM Rozrywka

Panie @JohnyBegood - teraz to przegięliście pałkę - jeśli duża część seriali Polsatu nie zniknie a w zamian nie pojawią się obiecane miesiąc, dwa temu tytuły, załatwię Wam taką antyreklamę wśród każdego kogo znam, że będą Wasz kanał przełączać z automatu. Dlaczego? Bo żeby wasz kanał nadawał Polsat - to absolutna porażka. Niemniej, cały czas życzę Wam jak najlepiej, i chcę by Pańskie obietnice miały pokrycie w tym co będziemy widzieć na ekranach, ale aż takie wiązanie się z Polsatem to przesada.
Macie sprzęt, chwalicie się najnowocześniejszym studiem w tej części kontynentu, ale żeby nie móc nadawać samemu? O co tu chodzi? O kasę? Oczywiście jeśli ten portal podał prawdę - niech Pan sam powie, jeżeli jest tu przedstawiciel stacji, powinien sam o tym informować, tak mi się zdaje. Brak też żadnych nowych postów od Was na Facebooku.

8 lat na forum!
Awatar użytkownika
chris.sz
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: chris.sz »

a dziś na ATM serial "Pierwsza Miłość," ale nie pierwszy odcinek.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

ATM Rozrywka

Odkrywcze.

8 lat na forum!
ARTUR B.

ATM Rozrywka

Post autor: ARTUR B. »

zesepo pisze:Panie @JohnyBegood - teraz to przegięliście pałkę - jeśli duża część seriali Polsatu nie zniknie a w zamian nie pojawią się obiecane miesiąc, dwa temu tytuły, załatwię Wam taką antyreklamę wśród każdego kogo znam, że będą Wasz kanał przełączać z automatu.
Co Ty masz 14 lat?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”