ATM Rozrywka

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

ATM Rozrywka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

Nie, a co?
https://www.facebook.com/forummedia2

14 lat forum.media2.pl 8)
8 lat na forum!
Zgor
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: Zgor »

Bo się wypowiadasz jakbyś miał tyle lat
czytelnik
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: czytelnik »

zesepo pisze:Panie @JohnyBegood - teraz to przegięliście pałkę
Haha, panie zesepo pan żeś powinien nazywać się chyba despero bo jak despetat broniłeś pan tego kanału i wszystkichś pan wyzywał od "krytykanckich krytykantów" a teraz co się stało??? anonymous przejęli panu konto i z niego "krytykantują"?

Prawda jednak jest krótka i treściwa o której tu pisali "nielubiani" krytykanci bo oni wiedzieli co się święci że jak ktoś nie potrafi robić kanału niech go odsprzeda w jakiejś części lub w całości profesjonalistom i powiem panu i nie tylko panu tak ja się w końcu cieszę że Polsat przejął kontrolę nad nieudacznikami i nadaje z Warszawy, bo w końcu doprowadzili by do upadku i utraty miejsca w MUX, - chyba te 17,08% udziałów Solorza wyczuło do czego dojdzie i przegłosowali że tak dalej być nie będzie i potrzeba zmian a teraz KRRiT może tylko gwizdnąć pod nosem bo RAMÓWKA w końcu jest

Według mnie w eterze naziemnym nie ma miejsca na nikogo innego jak tylko goliatów medialnych TVN i POLSAT i niech przejmują dalej bo przynajmniej teraz ATM rozrywka ma RAMÓWKĘ składającą się przynajmniej z seriali które się toczą! A nie sygnału testowego w którym nadawana była "Baśka Blog" i to jeszcze tylko 10 no może z 20 pierwszych odcinków w kółko macieja powtarzanych od miesiąca! w ciągu miesiąca można było wyemitować całą produkcję "Baśki" aż do odcinka 240 i dalej ale nie i koniec bo się nie da bo się nie znasz!

Teraz ATM Rozrywka TV wygląda jak kanał telewizyjny niech to będzie nawet Polsat 3 bo widz naziemny ma przynajmniej na czym oko zawiesić przez chwilkę a do Polsatu 2 dostępu nie ma. Nie musi już widz odbierać przedstawienia teatralnego pt. "pośmiewisko" które krytykowali krytykanci a teraz nagle krytykują nowi krytykanci którym wcześniej pasowała kółkomaciejowa Baśka blog i The bars, dziwne bardzo że tak zawzięcie nie chcieli zmian i ramówki dla tego kanału. :D

Pozdrawiam :D
03czerwiec
Obserwator

ATM Rozrywka

Post autor: 03czerwiec »

Też mnie zaskoczyła postawa pana Zesepo, ale każdy ma prawo zmieniać zdanie. Poza tym, Johny B. powiedział co będzie w ramówce od 2013. Programy, których w Polsce nie było, to samo ma się tyczyć filmów i seriali, przynajmniej w pewnej części. Nawet jak ATM stanie się kanałem Polsatu, ale będzie nadawał dokumenty ( których praktycznie oprócz Polsat play nie ma), czy też nieobecne na Polskim rynku formaty to co z tego.

Oczywiście ten cały proces wybrania kanałów do DVBT był od początku dziwny (moje subiektywne odczucie)
- Dziwne dla mnie jest to, że np ja do dnia dzisiejszego nie znam kryteriów wyboru kanałów na Muxy (są gdzieś jasno określone? ktoś wie?)
- Dziwne dla mnie jest tłumaczenie, dlaczego nie wybrano Trwam, gdy tymczasem wygrywa Nostalgia ( i sie wycofuje!!!!), że wygrywa Stavka ( i sprzedaje udziały!!!!!), to ja się pytam, czym te kanały przekonały władze Krajowej Rady Radiofonii, w czym były lepsze od oferty Next, od oferty Trwam od oferty Tele5 - czyli kanałów, które już nadają? zna ktoś odpowiedź?
- Dziwne dla mnie jest to, że Stavka która wygrywa, bez żadnego przypadku nagle sprzedaje udziały TVN, a kanał ATM, też całkowicie przypadkiem wygrywa grupa powiązana kapitałowo (17%) z Polsatem. Dziwne dla mnie jest, że Stavka nie sprzedaje np udziałów tele5, lub innej grupie medialnej, np Murdoch etc. ale TVN. Oczywiście pewnie przypadek ?
- Dziwne jest dla mnie, że dwa pozostałe przydziały dostaje jeden koncern ( 2 kanały muzyczne), ale już nie dziwi mnie to, że format muzyczny nie jest zagrożeniem dla nadawców typu TVN, Polsat,
- Dziwi mnie, to że słyszałem, że nowe kanały mają być dla niepowiązanych z dotychczasowymi nadawcami.
Wszystko to jednak jest moim osobistym odczuciem i znając realia bardzo się mylę :-)
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 34
x 208

ATM Rozrywka

Post autor: Dominik »

Ciekawy jest aspekt nadawania sygnału przez Polsat, pobyt ATM na transponderze Cyfrowego Polsatu, produkcje Polsatu na antenie ATM (nie tylko produkcji Grupy ATM). Chyba wychodzi na to, że kanał ATM jest bardziej związany z Polsatem, niż nam się początkowo wydawało. Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że bez większego szumu Polsat kupił pakiet większościowy w ATM Rozrywka, tak jak zrobił to TVN w przypadku TTV. A jeśli tak będzie, to będziemy mogli z czystym sumieniem stwierdzić, że DVB-T w Polsce to kompletna porażka.
Wypadałoby, żeby pan JohnyBegood ustosunkował się do tego i napisał, czy ATM Rozrywka nadal należy tylko do Grupy ATM i żadna inna spółka nie ma w nim większych udziałów.
Awatar użytkownika
jack
Junior

ATM Rozrywka

Post autor: jack »

A ja bym chętnie oglądał w ATM te programy, które są teraz i programy z Polsatu ale pod warunkiem, że były by to nowe odcinki. Dobrze by było gdyby ATM produkował nowe odcinki pozycji Polsatu z których zrezygnował Polsat. Np. nowe odcinki Rodziny zastępczej itp.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 21
x 227
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: Poland »

To byłby dobry trop - podobnym sposobem można by reaktyować między innymi "Grę w ciemno" i "Awanturę o kasę" oraz emitowane na antenie ATMu "Agentki" czy nawet "Falę Zbrodni" :) Inne jak na przykład "Pierwsza Miłość" czy "Świat według Kiepskich" mogłyby być emitowane od pierwszego odcinka dzięki temu widzowie przypomnieliby sobie starsze odcinki tychże seriali.
Poland - Aktywnie najlepszy!
sziraczek17
Junior
x 2
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: sziraczek17 »

Kiepskich to od wielu lat od pierwszego odcinka przypomina w pętli Polsat2 i czasami Polsat. Czyżby władze stacji zakładają, że naród cierpi na sklerozę? :D
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 347
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: AtoMan »

W tym momencie wczesne odcinki Kiepskich (Babka + Cyc) lecą na Polsacie 2, a na Polsacie rano te trochę późniejsze, a wieczorami te nowsze (z nową czołówką w 16:9). Powtórek nie brakuje ;)
dość
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood »

Krótko, bo szkoda życia na wirtualny świat:
- przypominam, że to jest stacja NTC, czyli dla widzów, którzy nie mają Polsatu2. Zapiszcie to sobie, wytatuujcie na czołach, poproście rodziców, żeby wam to przypominali co dwa dni, a jak nie pomoże, to stacja wykupi banner na media2 z dużym napisem 'stacja NTC'. Kepisz, comprende, paniali, got it, verstehen sie? No to cieszę się, że to już wyjaśnione :D
- ATM Rozrywka TV była, jest i będzie własnością ATM Grupa S.A. Ale faktycznie jestem ciekawy co KRRiT ma do powiedzenia na temat układu Stavka-TVN. Co do emisji w Cyfrowym Polsacie: niech mi ktoś wyjaśni po co mamy inwestować miliony złotych w system play-out, dzierżawę transpondera, dosył etc? Mamy polską koncesję, musimy emitować z Polski - lepiej kupić od kogoś usługę niż ponosić koszt inwestycji. Przypominam wszystkim 'wszechwiedzącym, którzy zawsze wiedzą lepiej', że ATM Grupa ma tylko JEDEN kanał. Robienie osobnego systemu play-out dla jednej stacji było biznesową głupotą.

No, a teraz możecie już udowadniać sami sobie i wszystkim dookoła, że i tak wiecie lepiej jak się robi telewizję ;)
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

ATM Rozrywka

Post autor: Direct »

Johny Begood pisze:przypominam, że to jest stacja NTC, czyli dla widzów, którzy nie mają Polsatu2
Co zwykły Polsat, który jest w NTC, emituje od poniedziałku do piątku o 9:00?
"Rodzinę zastępczą". I to nie od wczoraj i nie pierwszy od dawna raz.

Co zwykły Polsat, który jest w NTC, emituje od poniedziałku do piątku o 10:00?
"Daleko od Noszy". I to nie od wczoraj i nie pierwszy od dawna raz.

Co zwykły Polsat, który jest w NTC, emituje od poniedziałku do piątku o 10:30 i 19:30?
"Świat według Kiepskich". I to nie od wczoraj i nie pierwszy od dawna raz.
Pozdrawiam, Direct
Johny Begood
Poster

ATM Rozrywka

Post autor: Johny Begood »

A my RZ i DoN będziemy mieli w prime time. Daytime się nie liczy (zbytnio). A Kiepscy to klasyk - widzowie to oglądają setki razy. Wy nie, bo jesteście 'wyrafinowani', ale widzowie - tak (no offense). O 19:30 co piąty Polak ogląda Kiepskich. Powtórki.
OK, czas na imprezę. Dobranoc.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

ATM Rozrywka

Post autor: Direct »

Ładnie Pan prowokuje, ale to nie działa na wszystkich ;).
Zadziwia mnie tylko to, że pierwszego dnia traktował Pan to forum jako forum branżowe, co oznacza, że musiał Pan je wcześniej śledzić, bo z czegoś się ten osąd wziął, a teraz pod wpływem nieprzychylnych, zawierających uzasadnione wątpliwości postach, robi Pan z nas bandę dzieciaków.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 347
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: AtoMan »

Prawda jak zwykle leży pośrodku, ale póki co stacja wygląda jak Polsatowski "bufor" blokujący innych nadawców, i temu zaprzeczyć nie można.
dość
dvbtwidz

ATM Rozrywka

Post autor: dvbtwidz »

direct39 pisze:Ładnie Pan prowokuje, ale to nie działa na wszystkich ;).
Zadziwia mnie tylko to, że pierwszego dnia traktował Pan to forum jako forum branżowe, co oznacza, że musiał Pan je wcześniej śledzić, bo z czegoś się ten osąd wziął, a teraz pod wpływem nieprzychylnych, zawierających uzasadnione wątpliwości postach, robi Pan z nas bandę dzieciaków.
Ciekawe Johnny Begood, że najpierw odpowiadasz na zarzuty, pytając, czy widz ntc ma dostęp do polsat 2, a potem, gdy odpowiedziano ci, że na zwykłym polsacie też lecą te produkcje, ty dalej piszesz, że masz rację, ale podajesz całkiem inną argumentację. Jak masz pisać coś, to doprecyzuj swój post.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”