ATM Rozrywka

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
czytelnik
Użytkownik

ATM Rozrywka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: czytelnik »

Viking pisze:Będę musiał napisać do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji ... Mam nadzieję, że odpiszą, gdyż najczęściej nie odpisują ...
KRRiT nie odpisuje bo "mówili" że tylko liczą liczbę nadesłanych listów [po incydencie z tysiącami listów od widzów Trwam] listy policzone idą na przemiał, najlepiej zadzwonić, wtedy nie ma wymówek :D
dvbtwidz

ATM Rozrywka

Post autor: dvbtwidz »

A ja mam pytanie do Johnny Begood- czy na waszej stacji będzie program muzyczny? Bo od czasu do czasu widzę jeden teledysk pomiędzy serialami.
pablo21
Obserwator
x 1

ATM Rozrywka

Post autor: pablo21 »

Polsat przejął emisje sygnału ATM Rozrywka TV:
http://tvpolsat.info/news.php?readmore=3894
dvbtwidz

ATM Rozrywka

Już o tym było. Czekam na pana Johna.
adi90a
Użytkownik
x 2

ATM Rozrywka

Post autor: adi90a »

dvbtwidz pisze:A ja mam pytanie do Johnny Begood- czy na waszej stacji będzie program muzyczny? Bo od czasu do czasu widzę jeden teledysk pomiędzy serialami.
Zapewne leci żeby wyrównać ramówkę. Niestety ale start bez własnej oprawy (trzeba przyznać, że spora wtopa) skutkuje alternatywnymi rozwiązaniami. Ale zobaczymy co Johny powie, Eska i Polo raczej gustów wszystkich nie zadowala, a i inne stacje maja jakieś programy muzyczne (choć też głównie pop :().

@Viking
Jak Ty marnujesz czas czytających ten wątek... a to też dla wielu rzadkie dobro.

@dvbtwidz
Johny mógłby wcale nie odpowiadać, ale jednak to robi. I to po kilkanaście razy na te same pytania. Są powtórki? Są. Ktoś zaprzecza? Nie. Kwestia tylko, że część bardzo się stara żeby ich "g***o", "śmietnik", "dno" zostało zauważone. Tak dla czystej satysfakcji. Dziwie się, że moderacja tego nie wywala jako spam.

@direct39
Przecież od początku była mowa co będzie w 2012, a co po wyłączeniu analogu. Fakt, część pozycji jest często powtarzana ale chyba i rzadsze się znajdą jak np. Radio Romans, Fala Zbrodni, Amazonki, jak również Pierwsza Miłość od początku (mam nadzieję, że nie mieszam i to o tych była mowa w perspektywie tego roku). Przecież wiadomo, że po jakimś czasie znowu coś dojdzie i tak do nasycenia rynku odbiornikami. Na moje oko, forum branżowe powinno charakteryzować się trochę większą przenikliwością i zrozumieniem także ekonomicznych aspektów emisji. No i ile można wałkować temat, że powtórki powtórek? Serio, to nudne i frustrujące czytać kilkanaście wypowiedzi o tym samym, z podobną argumentacją.

@Karol
Co do opinii o Tele5 postaram się ustosunkować w odpowiednim temacie, a tu napiszę tylko, iż z mojego punktu widzenia ATM ma lepsze podstawy do rozwoju. Czego w moim odczuciu potrzeba, to czasu.
pablo21
Obserwator
x 1

ATM Rozrywka

Post autor: pablo21 »

nie wiem czy to prawda ale jednak Pan Solorz kontroluje większościowe udziały w ATM Grupa? Jak? Poprzez swoje udziały 17% i udziały które posiadają jego znajomi w tej spółce. Jak myślicie Pan Solorz zarządza swoimi udziałami w Polskie Media S.A.? Poprzez swojego kolegę na którego przeniósł udziały. KRRiTV nie może się przyczepić że Pan Solorz ma tam udziały jak ich tam nie ma bo są na kolegę :-) To samo mówią plotki o Grupie ATM. Decyzja o przejęciu nadawania sygnału przez Polsat była bardzo szybka a dlaczego szybka bo koledzy pomogli :-)
dvbtwidz

ATM Rozrywka

adi90a, o co ci chodzi? Ja napisałem, że czekam na odpowiedź od Johnny'ego. Nie wiem, czego ty się dopatrzyłeś więcej w moim poście. Tego pytania jeszcze nie było, więc nie wiem, czemu miałbym nie pytać...
adi90a
Użytkownik
x 2

ATM Rozrywka

Plotki plotek tylko co one zmieniają? Za ramówkę odpowiada Johny, z grubsza znamy wizje programu w perspektywie najbliższych lat (to wizja Polsatu niby?). To się może jeszcze zmienić tyle, że przyczyn ku temu poza plotkami nie widać. Johny od początku nie ukrywał, dobrych kontaktów ATMu z Polsatem. I? Czy nowy nadawca (czyt. niezależny) to tylko taki, który staje ością innym i nie podejmuje z nimi żadnej współpracy?
adi90a
Użytkownik
x 2

ATM Rozrywka

dvbtwidz pisze:adi90a, o co ci chodzi? Ja napisałem, że czekam na odpowiedź od Johnny'ego. Nie wiem, czego ty się dopatrzyłeś więcej w moim poście. Tego pytania jeszcze nie było, więc nie wiem, czemu miałbym nie pytać...
To było do tego komentarza o zmianie argumentacji Johnego. A i z tego do Ciebie tak właściwie tylko pierwsze zdanie, reszta bardziej do innych. Wybacz. Popełniłem błąd nie cytując właściwego fragmentu, na odpowiedź o muzyce sam czekam ;)

EDIT. I jeszcze zamieściłem posta pod postem ;/ Darujcie.
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: Viking »

adi90a pisze:Czy nowy nadawca (czyt. niezależny) to tylko taki, który staje ością innym i nie podejmuje z nimi żadnej współpracy?
Nowy nadawca to nadawca, po którym oczekujemy, z resztą jak sama nazwa wskazuje, nowości, a nie śmieci w postaci powtórek, znanych przede wszystkim z Polsatu, który także nadaje w Naziemnej Telewizji Cyfrowej.
tekkno
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: tekkno »

Johny Begood pisze:Krótko, bo szkoda życia na wirtualny świat:
- przypominam, że to jest stacja NTC, czyli dla widzów, którzy nie mają Polsatu2. Zapiszcie to sobie, wytatuujcie na czołach, poproście rodziców, żeby wam to przypominali co dwa dni, a jak nie pomoże, to stacja wykupi banner na media2 z dużym napisem 'stacja NTC'. Kepisz, comprende, paniali, got it, verstehen sie? No to cieszę się, że to już wyjaśnione :D
Jaka stacja NTC? Co to za kategoria stacja dla NTC? To jakas gorsza jakość stacji telewizyjnych ? dla plebsu? biedaków? czy co?
Z wypowiedzi wynika, że stacja może prezentować marny, powtórkowy program bo została stworzona na potrzeby NTC? Co to oznacza? Bo z tego co ja pamiętam, to koncesje na 4 nowe programy w mux-1 miały dostać stacje ściśle sprofilowane (tzn skategoryzowane według różnych upodobań), stacje mające koncesję satelitarną (czyli po ludzku nadające program) i posiadające jakiś ściśle określony profil (co prezentują sobą i dla kogo).
Czy podaliście we wniosku koncesyjnym składanym przed KRRiT , że będziecie powtórkowym kanałem Polsatem2 bis? Czy coś innego chcieliście przedstawić (przedstawiliście) przed szanowną KRRiT.
Durne gadanie, że to NTC, to poziom może być niski i same powtórki? Brednie i tyle. Właśnie dlatego , że to NTC to stacje powinny być urozmaicone...powtarzam UROZMAICONE!!! bo miejsca jest mało (częstotliwości to dobro ograniczone) dlatego też nie można sobie pozwolić na tego typu eksperymenty jak Stacja1, Stacja1+1, Stacja1+2 itd, które mają identyczną ramówke i w kółko wałkują to samo.
Wedle konkursu miejsca miano przydzielić NOWYM NADAWCOM, nie powiązanym z obecnymi i prezentującymi repertuar RÓŻNORODNY ! Wytatuujcie to sobie na czole!!!
Niezła propaganda, że "będziemy konkurencją dla innych", że jesteśmy nowym nadawcą, będziemy mieć fajne pozycje programowe...a na chwilę obecną to jest powtórkowy MÓZGOOGŁUPIACZ. I jeszcze kolejne bzdury, że do wyłączenia analogu "będziemy nadawać same powtórki starych pozycji kręconych dla innych stacji" (2013? 2015? czy może dłużej?) "siała baba mak, nie wiedziała jak".. LOL .
..tak jak tu już pisano..BUFOR ZAPYCHOWY by nikt inny nie uszczuplił "tortu reklamowego".
Bez obrazy, ale ja myślałem, że poprzeczkę postawicie wyżej.
Po co wogóle ta szopka z przydzielaniem koncesji była? Jak można było dac koncesje Polsatowi2 (zamiast ATM) i jakiejś stacji od TVN-u (zamiast TTV). I nie trzeba by było na siłę tworzyć "sztucznych" bezwartościowych tworów.
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Kontakt:

ATM Rozrywka

Szkoda na to słów. Kolejne zmarnowane miejsce po TV 6 oraz, na dzień dzisiejszy, Puls 2. I jeszcze czwarte, gdyż mamy o jeden kanał muzyczny za dużo.
AreQ
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: AreQ »

dzisiaj widziałem w CP ATM TV logo najpierw było duże później zrobiło się mniejsze i nie było opcji skalowania obrazu i teraz znowu jest duże i jest opcja skalowania.
testy jakieś ciągle są fajnie.

a do reszty
dajcie już spokój poczekajmy na ramówkę od 1 czerwca mają być programy z innych stacji TV nie tylko Polsatu.
było to już mówione tyle razy bez sensu jest naskakiwać na to co nadają przed oficjalnym rozpoczęciem nadawania kanału z pełną ramówką..
Obrazek
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Kontakt:

ATM Rozrywka

Jaka oficjalna ramówka? Czas na oficjalną ramówkę mieli do końca lutego (skądś postępowanie o cofnięcie koncesji wzięło się). Obecnie to mydlenie oczu i wciskanie kitu.
AreQ
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: AreQ »

no mieli a oni dali nam na razie byle co.
i chcą ruszyć normalnie dopiero od 1 czerwca.
warto poczekać nie ma się tu z czym śpieszyć.
tak w ogóle co za różnicy czy oni będą nadawać teraz czy od 1 czerwca ? i tak dopiero właśnie od tamtego dnia będzie ogólnopolski zasięg DVB-T MUX 1 i każdy będzie mógł sobie oglądać.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”