ATM Rozrywka

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
03czerwiec
Obserwator

ATM Rozrywka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 03czerwiec »

właśnie czy pan Johny ma zakaz wypowiadania się po dość konstruktywnej krytyce? padają kolejne argumenty więc faktycznie lepiej milczeć. Kto czytał artykuł z RP o Puls2. Oni jakoś wcześniej oczekują, że naziemna będzie opłacalna o ile rząd nie przesunie terminów z wyłączeniem analogu. I widać, że mają inne podejście. Po prostu się starają. Chociaż szkoda, że ich program będzie tylko 12 godzinny. Ale i tak jakoś bardziej są rzeczowi. Szczerze więcej spodziewałem się po ATM. Myślałem, że może uruchomią przekaz HD, dzięki temu część widzów (którzy posiadają platformy sat) będzie chciało mieć ich program.
piter123
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: piter123 »

ja proponuje troche ochlonac i poczekac spokojnie do czerwca,wtedy bedziemy wszyscy madrzejsi.
03czerwiec
Obserwator

ATM Rozrywka

A czy ja nie znajduję sie na forum, gdzie wypowiada się swe poglądy, oceny, także krytyczne? Jeżeli pisałem o ulotce z pizzeri można było potraktować to jako żart, tak samo jak ja mogę odbierać wybór kanałów do NTC, uzasadnienie wyboru jak i inne sprawy dotyczące także ATM. Poza tym, jeżeli wziąść pod uwagę poważnie słowa o ulotce można by dołączyć do prasy telewizyjnej jako formę reklamy coś na kształt kolorowej wkładki, która opisywałaby stację ATM, jej program itp. Co w tym złego ?
sziraczek17
Junior
x 2
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: sziraczek17 »

Ludzie, o co wy się kłócicie?? Powstała kolejna niszowa stacyjka (właściwie Polsatu), a spór, jakby likwidowali TVN czy TVP :D To czy ich reklama będzie na Pałacu kultury, osiedlowym sklepie czy przed dziennikiem w telewizji to nie zmienia faktu, że i tak będzie odbierana przez ludzi, którzy będą używać telewizji naziemnej. Jest jak jest, ocenię za rok, jak zobaczę jak będzie to w finale wyglądać.
Co do doboru kanałów, to racja, jest się o co kłócić :D I nie chodzi o słynny spór o TRWAM. Ale nie mamy się czym podniecać, bo i tak tego się nie odkręci. Nie ma się co cudów spodziewać, bo jak wiadomo "nic za darmo" :)
Jeremy_2
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: Jeremy_2 »

Kolorowa wkładka w prasie telewizyjnej- dobry pomysł. A w prasie ogólnej lub skierowanej na inne tematy (np. kobieca, polityczna itp.) można umieszczać 1-stronicone reklamy z krótkim opisem o kanale i informacją jak go odbierać. Przecież niektóre telewizje (Nasza TV, RTL 7, Canal+) promowały się w taki sposób.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 284

ATM Rozrywka

Post autor: Direct »

Ale to było dekadę temu. Możliwości dotarcia do ludzi z reklamą były trochę inne, niż dziś. ATM płacąc za wkładkę do gazet z program TV musiałoby też wymóc obecność ramówki ATM Rozrywka w owych tygodnikach, a o to może już nie być tak prosto, bo gazety nie są z gumy.

Pomysł z tą wkładką w pierwszej chwili wydawał mi się dobry, ale gdy się bardziej nad tym zastanowić, to jeśli ktoś będzie korzystał z NTC, to będzie miał też EPG, co wykluczy potrzebę kupowania papierowego programu TV. Oczywiście, znajdą się tacy, co będą się "brzydzić" EPG, ale czy będzie ich wielu?
Pozdrawiam, Direct
dvbtwidz

ATM Rozrywka

Post autor: dvbtwidz »

Ci którzy wiecznie korzystali z analogowej telewizji, nie umieją się przestawić na epg. Przykładem są moi rodzice, którzy jak mają sprawdzić co dzisiaj będzie leciało na kanale, automatycznie włączają telegazetę. Jest dla nich bardziej przejrzysta, czytelna niż epg.
03czerwiec
Obserwator

ATM Rozrywka

Właśnie o to mi chodziło. Nie każdy ma dostęp do internetu, nie każdy jest na bieżąco z nowinkami technicznymi. A wiele ludzi będzie korzystało np z dekodera DVBT jak dotychczas z pilota , czyli przełączą kanał i na tym koniec. Dla nich taka wkładka, czy dla osób , które nie mają w zwyczaju korzystać z EPG byłaby lepsza. Poza tym druga sprawa. Z przykrością stwierdzam nie ma żadnej gazety, która umieściłaby programy wszystkich stacji nadających w Polsce, pewnie to samo będzie przynajmniej na początku z ATM.

jeszcze druga sprawa dziś czytałem w Gazecie Prawnej co oglądają Polacy i tak cytuje: czas poświęcony na oglądanie telenowel, teleturniejów czy programów talk-show jest średnio o połowę krótszy niż przed dziesięcioma laty.
Warto brać to pod uwagę, planując emisję teleturniejów czy programów typu Amazonki. ATM trafiła z serialami .. tutaj rynek rośnie ale jak podkreśla gazeta,. Gazeta pisze także, że większą popularnością cieszą się dokumenty, programy podróżnicze, a nawet przyrodnicze. Chociaż i tak wygrywają seriale i na drugim miejscu filmy fabularne!!
AreQ
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: AreQ »

03czerwiec pisze:Właśnie o to mi chodziło. Nie każdy ma dostęp do internetu, nie każdy jest na bieżąco z nowinkami technicznymi. A wiele ludzi będzie korzystało np z dekodera DVBT jak dotychczas z pilota , czyli przełączą kanał i na tym koniec. Dla nich taka wkładka, czy dla osób , które nie mają w zwyczaju korzystać z EPG byłaby lepsza. Poza tym druga sprawa. Z przykrością stwierdzam nie ma żadnej gazety, która umieściłaby programy wszystkich stacji nadających w Polsce, pewnie to samo będzie przynajmniej na początku z ATM.

jeszcze druga sprawa dziś czytałem w Gazecie Prawnej co oglądają Polacy i tak cytuje: czas poświęcony na oglądanie telenowel, teleturniejów czy programów talk-show jest średnio o połowę krótszy niż przed dziesięcioma laty.
Warto brać to pod uwagę, planując emisję teleturniejów czy programów typu Amazonki. ATM trafiła z serialami .. tutaj rynek rośnie ale jak podkreśla gazeta,. Gazeta pisze także, że większą popularnością cieszą się dokumenty, programy podróżnicze, a nawet przyrodnicze. Chociaż i tak wygrywają seriale i na drugim miejscu filmy fabularne!!
z tego co wczesniej było pisane to decelowo będzie pasmo z programami przyrodniczymi i podrożniczymi. nie pamiętam dokładnie ale chyba było cos że p. Jacek ma kontakty z National Geographic i ich produkcje będą mogli puszczac.
Obrazek
dvbtwidz

ATM Rozrywka

Jedno dziwi- brak przedstawiciela atm rozrywki na forum od długiego czasu. Był, był, był i co- znudziło mu się informowanie użytkowników? Tak samo na emitelu,...
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

ATM Rozrywka

Post autor: Ediss »

Start za niecałe 3 tygodnie. Nie mogę się doczekać :D.
Obrazek
03czerwiec
Obserwator

ATM Rozrywka

Dokładnie. jeżeli przedstawiciel ATM był wydelegowany do poświęcenia części swego czasu do kontaktu na forum to wypadałoby także powiedzieć, że przez pewien czas nie będzie żadnych postów z jego strony, czy to w związku z przygotowaniami nad startem 1 czerwca? ( bo przypominam wg informacji dla Krajowej Rady kanał już nadaje!!) czy też np innymi obowiązkami. To będzie fajny kanał jeżeli sprawdzi się to co było podane wg zapowiedzi na 2013 . Szkoda, że nie będą emitować dokumentów od BBC bo oni na prawdę mają super filmy z tego gatunku. Chociaż NG czy Discovery też nie mają najgorszych. i oby nie ograniczali się do jednego dokumentu na tydzień ( 1 godzina ) a resztę poświęcali na seriale produkcji ATM.
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: Viking »

03czerwiec pisze:jeżeli przedstawiciel ATM był wydelegowany do poświęcenia części swego czasu do kontaktu na forum to wypadałoby także powiedzieć, że przez pewien czas nie będzie żadnych postów z jego strony
Pan Jacek już wyjaśniał, że na forum pojawia się i dyskutuje hobbistycznie - przy okazji obraził moją osobę. :)
dvbtwidz

ATM Rozrywka

To atm rozrywka sobie wyznaczyła tę datę. Równie dobrze mogła sobie wyznaczyć datę 01.01.2013 i co, też byście czekali? Już kanał nadaje, można krytykować za stan obecny, sytuacja się zmieni pierwszego czerwca, to i wtedy to nie będzie miało znaczenia.
Awatar użytkownika
Ediss
VIP Expert
x 2
x 11

ATM Rozrywka

Post autor: Ediss »

zesepo, faktycznie docelowa ramówka będzie od 1 czerwca, jednak wprowadzanie pasm i strona internetowa były planowane na po świętach wielkanocnych. I wiele osób czekało na te zmiany, a tu nic :P.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”