ATM Rozrywka

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
rotalplus
Obserwator
x 23

ATM Rozrywka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rotalplus »

Średnia oglądalność tej stacji to ok.61 tys. czyli mniej więcej ... 8 TELEMETRÓW. Wynik tej stacji jak i wszystkich poniżej 5% ze względu na błąd pomiarów wynoszący 5% daje że równie dobrze ATM nikt nie ogląda.
Awatar użytkownika
Kacper
Obserwator
x 687
x 20
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: Kacper »

kisiel205 pisze:A ja bym chętnie poparł taki profil. Samą ATM Rozrywkę tolerowałbym gdyby była za Polsat Sport News ale w swoim obecnym położeniu w DVB-T ten kanał jest dla mnie nie do zniesienia.
Zgadzam się, ale jako Polsat2, nie ATM.
Na szczęście w telewizji naziemnej są jeszcze gorsze kanały a mam tu na myśli TVP Polonię i TVP Historię które aż proszą się o wymiany na publiczne kanały o tematyce filmowej i dokumentalnej.
TVP Historia spełnia misję publiczną, w porównaniu do pasma wspólnego TVP. Dyrektor programowy, który tworzy pasmo wspólne, w mojej stacji zostałby wywalony ze względu na przynoszenie strat i kompromitacji (w każdej szanującej się stacji również). Poza tym, wmawiają Nam, że ośrodki TVP nadają 24h, kiedy tak nie jest. Bo gdyby wrocławski oddział nadawał 24 godziny, to nie kompromitowałby się lekcją savoir-vivre, tylko by emitował seriale z czasów PRL. Poza tym, zyskałaby tak więcej widzów.
Dz pisze:Najlepiej by było, gdyby miejsce na muksach przestały dostawać podmioty, którym zależy na tym, by ludzie byli muxem rozczarowani (vide Polsat, który wcale a wcale tego nie ukrywa). Tylko trudno mi sobie wyobrazić skuteczne rozwiązanie legislacyjne, które by do tego doprowadziło...
Wywalić rodziny i przyjaciół z KRRiT i będzie mniej śmieci takich jak ATM.
waldus_5 pisze:CP ma już płatny mux chyba nie sprawdza się ten model sprzedaży bo coraz ciszej o tej usłudze
Mają tymczasowe nadajniki (według TV GENE do 2014 lub 2015 roku), więc powoli będą zwijać reklamy MUX4, żeby nie było protestów. Poza tym, ludzi biorących na umowę policzysz na palcach jednej ręki.
media18 pisze:Chcąc zrozumieć ludzi oglądających namiętnie ATM, trzeba się w nich po prostu wczuć. Ja tak nie umiem. Czy ktoś to potrafi? Niech mi ktoś powie, co takiego interesującego jest w oglądaniu np. Awantury o kasę z (192) - rozrywka, Polska 2004? Godz. 19.00 codziennie.
Kiedyś często oglądałem ATM właśnie z powodu "Awantury o kasę" i braku reklam. Teraz już tez znienawidziłem.
rotalplus pisze:Ten kanał się po prostu kompromituje (...) supernowościami w weekendy o 12:30 (kto to ogląda?), które są niczym innym jak branymi pierwszymi z brzegu programami produkcji ATM.
Najśmieszniejsze jest to, że to produkcja dla Polsat Play, więc to kolejna porcja powtórek.
media18 pisze:Nie po to płaci się za miejsce na MUX 10 mln PLN, żeby teraz emitować same powtórki.
Teoretycznie tak, ale chyba wszystkie pieniądze stacji idą na multipleks.
Jako widz, życzył bym sobie ambitniejszych / nowszych programów. Czy ja mam lepszy gust od innych? Nie o to chodzi.
My jesteśmy narodem ambitnym, ale nami niestety rządzą osoby, które niszczą nasz kraj.
Polsat | Puls | WP | MWE | Echo24 | TVRegionalna.pl | RMF | ZPR | zwolennik reaktywacji sieci Odra
RIP Google+ | Szukasz alternatywy dla G+? To zapraszam.
media18
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: media18 »

Lepszy lew który dowodzi stadem baranów niż baran który dowodzi stadem lwów.
klossser
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: klossser »

Na ATM Rozrywka pojawią się FILMY (i nie chodzi tu o "film" Śliwowica):

21 grudnia(sobota)
20:00 Krwawy trop
22:00 Abecadło mordercy

22 grudnia (niedziela)
20:00 Wymarzona druhna
22:00 Krwawy trop

28 grudnia (sobota)
20:00 Szczęśliwy numerek
22:00 Idealne małżeństwo

29 grudnia (niedziela)
20:00 Wielkie nic
22:00 Abecadło mordercy
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 37
x 352
Kontakt:

ATM Rozrywka

Post autor: AtoMan »

20:00 Wielkie nic
Idealne podsumowanie.
dość
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 140
x 285

ATM Rozrywka

Post autor: Direct »

I będą te filmy powtarzać w pętli przez cały 2014? :P
Pozdrawiam, Direct
pavl6
Junior
x 1

ATM Rozrywka

Post autor: pavl6 »

Nie zdziwiłbym się, gdyby tak było...
piter123
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: piter123 »

A ja powiem tak:lepsze to niż nic ,może dopiero to jakiś początek zmian w tej stacji:)
media18
Użytkownik

ATM Rozrywka

Post autor: media18 »

Każdej stacji należy dać szansę.
Conan
VIP Expert
x 1

ATM Rozrywka

Post autor: Conan »

W Wigilię o 20:00 stacja pokaże retransmisje koncertu „FIK Kolęda, Kolęda” , który 21 grudnia odbędzie się w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. W koncercie organizowanym przez Fundację im. Ireny Kwiatkowskiej i Narodowe Centrum Kultury wezmą udział: Krystyna Tkacz, Jolanta Fraszyńska, Kacper Kuszewski, Grupa MoCarta, Mieczysław Szcześniak, Alicja Majewska, Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki, Monika Dryl, Dorota Jarema oraz Dorota Miśkiewicz.
źródło: media.atmgrupa.pl
Awatar użytkownika
jack
Junior

ATM Rozrywka

Post autor: jack »

2.1 ostatni odcinek o 18:00 Gry w ciemno a od 3.1 powtórki od 1 odcinka. Szkoda. Mogli by dać np. Rosyjską ruletkę. Na pewno licencja fortuny by nie kosztowała.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Conan
VIP Expert
x 1

ATM Rozrywka

Post autor: Conan »

Premierowe filmy w ATM Rozrywka w styczniu. Powtórkowych emisji już nie zamieszczałem. Pozostała ramówka w zasadzie pozostaje bez większych zmian.

4 stycznia

20:00 "Droga do szczęścia" (dramat, USA 2003)

18 stycznia

22:00 "Zabójca jest w domu" ( thriller, Kanada 2005)

19 stycznia

22:00 "Sąsiadka doskonała (thriller, Kanada 2005)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3433
x 1549

ATM Rozrywka

Post autor: Trzeciak »

Conan pisze:
W Wigilię o 20:00 stacja pokaże retransmisje koncertu „FIK Kolęda, Kolęda” , który 21 grudnia odbędzie się w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma. W koncercie organizowanym przez Fundację im. Ireny Kwiatkowskiej i Narodowe Centrum Kultury wezmą udział: Krystyna Tkacz, Jolanta Fraszyńska, Kacper Kuszewski, Grupa MoCarta, Mieczysław Szcześniak, Alicja Majewska, Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki, Monika Dryl, Dorota Jarema oraz Dorota Miśkiewicz.
źródło: media.atmgrupa.pl
Początkowo ten koncert w dwóch częściach miała pokazać TVP1, ale jak widać - tego koncertu nie ma już w ramówce stacji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
x 36
x 209

ATM Rozrywka

Post autor: Dominik »

Generalnie coś się zaczyna dziać. Małymi kroczkami, ale starają się wprowadzać nowości. Może nie przestaną być powtórkowym kanałem Polsatu do końca przyszłego roku, ale przynajmniej nie jest już tak źle, jak było.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 84
x 2392

ATM Rozrywka

Post autor: wiatriwoda »

Stacja będzie w paśmie filmowym pokazywać komedie, thrillery, filmy sensacyjne i science fiction http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/at ... mo-filmowe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”