Novela.tv (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Soy tu fan
Użytkownik
x 4
x 5

Novela.tv (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości dołączy również chociażby do UPC
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Novela.tv (HD)

Post autor: Fan_Internado »

Widać pierwsze pozytywne zmiany na kanale Novela Tv wiec może nie wszystko stracone bo mam kontakt z osobą z FB Noveli tv która na każdą moją wiadomość odpisuje i zapytałem się w jakich godzinach będzie w połowie maja powtórka "Królowa południa" i odpisali że będzie o 3.10 i 8.10 i 20.10. Pytałem też o ewentualną premierową telenowelę. Odpisali mi że będzie premierowa telenowela z Telemundo na tym kanale. Czekam od nich na informacje odnośnie tytułu nowej telenoweli i konkretnej daty premiery.

Myślę że z czasem Novela Tv dołączy oprócz Netti do innych sieci telewizyjnych. :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 149
x 298
Kontakt:

Novela.tv (HD)

Post autor: [email protected] »

Problem w tym, że Novela TV już od kilku miesięcy nie ma Facebooka.
Adix2004
Poster
x 34
x 42

Novela.tv (HD)

Post autor: Adix2004 »

Przecież ta osoba na FB co prowadzi ten "fanpage" ma tylko 8 polubień i jest to jakaś zwykła osoba, która jeszcze lubi wprowadzać ludzi w błąd bo wymyślił sobie jakiś kanał i napisał, że leci tam "Mi Corazon Es Tuyo" z Navarro i jakąś telenowele z Sodi sobie wymyślił. Wystarczy poczytać posty jakie tam wstawia.
Ja też mogę założyć fanpage TVP 2 i napisać post, że kanał zmienia się i będzie przez 24H emitował telenowele.
Ostatnio zmieniony 06 maja 2020, 15:50 przez Adix2004, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
karolina1995
Użytkownik
x 1

Novela.tv (HD)

Post autor: karolina1995 »

Jeśli pojawi się premierową telenowela na tym kanale to będę w szoku, ale mam nadzieję, że jednak coś się tam pojawi :)
Obecnie oglądam:/Sefirin Kizi//Smok/Rubi/Bana Sevmeyi Anlat/La Usurpadora/Maria z przedmieścia/Por Amar Sin Ley 2/Caer en Tentacion//La malquerida/Despertar contigo/Pasion y poder/Więzień miłości/A que no me dejas/Rosa diamante/La mujer del Vendaval
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Novela.tv (HD)

Marcin napisz mi na privie skąd masz "informacje" że Novela Tv ma dyrektora programowego i czy stacja ta posiada swojego e-maila i jak się dowiedzieć czy będą powtórki "Królowej południa" i "Celeste" w tym półroczu na tym kanale i czy będzie szansa jaka nie na nowość to na odświeżenie emitowanych telenowel z początku stacji jak "Bananowa młodzież" czy "Strumień namiętności" lub na Straży miłości?

Ludzie mieli w 2012 inne oczekiwania co do tego kanału a wyszło niestety jak wyszło może dlatego że kanał należy do paczki Polcast Television. :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 149
x 298
Kontakt:

Novela.tv (HD)

To tylko plotki.

Tak trudno wejść na stronę internetową stacji?
Adix2004
Poster
x 34
x 42

Novela.tv (HD)

Post autor: Adix2004 »

To, że ten "wspaniały" kanał wyemituje jakąś premierę to jest gdzieś 1% szans. Prędzej może im się zakończy licencja na telenowele Telemundo ("Królow Południa" itd.) i odnowią np. na "El Talisman". Zaskoczeniem będzie jeśli dwa lata przed końcem koncesji zacznie się coś dziać :lol:
shawu
Obserwator
x 7
x 206

Novela.tv (HD)

Post autor: shawu »

Ewidentne coś się dzieje w polcast. Bardzo prawdopodobne jest że ktoś się zajął tymi kanałami. Przypominam ze jeszcze w zeszłym roku novela to był kanał widmo z zapętloną ramówką, bez nadzoru. Teraz wyglada jakby ktoś chociaż raz w tygodniu przychodził do biura i aktualizował wszystko.

A teraz kilka faktów:
-Zakodowali sygnał
-Wprowadzili reklamy, co paradoksalnie jest plusem bo kasa wpada
-epg aktualizacją
-Kanał jest coraz bardziej dostępny, w kablówkach, cp, netii cp go, ipla
-Mniej więcej w 09-10.2019 poprawili birate, kanał nie przerywa, pikseloza jest mniejsza
-kombinują z ramówką
-od dzisiaj wprowadzili ciekawe rozwiązanie 21:35 powtórka i 22:40 „premiera”

Do szczęścia brakuje tylko jakiejś nowej telenoweli, nie koniecznie prapremiera ale coś innego niż emitowali latino.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 149
x 298
Kontakt:

Novela.tv (HD)

shawu pisze:
06 maja 2020, 23:39
-Kanał jest coraz bardziej dostępny, w kablówkach, cp, netii cp go, ipla
Jest jeszcze w Multimedia Polska i Multimedia GO.

Tak jak piszesz, brakuje premier no i może jeszcze jednego z dużych operatorów, jak UPC, Vectra czy Inea.

Cieszyłem sie, gdy powstawał ten kanał, bo to zawsze jakieś zabezpieczenie na wypadek braku telenowel w otwartej telewizji, no ale niestety nie dorównał nieodżałowanej Zone Romantica. Miejmy nadzieję, że jednak coś się w kwestii ramówki zmieni.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 546
x 2623

Novela.tv (HD)

Post autor: Karol »

Niby fajnie, że coś się dzieje, ale który to już "zryw" ramówkowy w Polcast? :) Poza tym tam jest coraz gorzej, nawet Tele 5 porzucili. :)
shawu
Obserwator
x 7
x 206

Novela.tv (HD)

Jakieś tam roszady były w tele5. Na novela to chyba pierwszy raz od wielu lat. W tym czasie wypadały nowsze seriale i dorzucali jakieś padliny z archiwum. Właściwie pierwsza zmiana to wycofanie telenowel i teraz stopniowe przywracanie. Takie zabiegi stosuje się w handlu, przerzuca towary miedzy sklepami, w celu pozornej świeżości dla klienta. Dla mnie to jest dobry znak.
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Novela.tv (HD)

Ja napisałem maila do Noveli tv i odpisali mi że póki co planują powrót jak najbardziej "Celeste" i "Królowej południa", i na zadanie pytanie czy planują powrót takich telenowel jak "Strumień namiętności" i "Bananowa młodzież" to póki co narazie nie będzie ponownej emisji ale nie wykluczone że w przyszłości będą chcieli odnowić licencję na te 2 telenowele a niestety w przeciwieństwie do osoby nadzroującej kontem FB Noveli Tv która twierdzi że być może będzie kiedyś na Noveli tv premierowa telenowela z Telemundo to w mailu już nie miałem takiej informacji.

Najważniejsze że jest jakaś niewielka szansa że będę mógł choćby nawet jeśli miało to być dopiero w 2021 r obejrzeć Bananową młodzież i Strumień namiętności bo ten 2 tytuł nie znajdę w internecie z polskim lektorem i hiszpańskim w oryginale.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 149
x 298
Kontakt:

Novela.tv (HD)

Kolejna pozytywna zmiana - reklamy wreszcie nie wjeżdżają w pół słowa, a w przypadku "Domu po sąsiedzku" mamy nawet tzw. "kurtynki" przed i po reklamie.
shawu
Obserwator
x 7
x 206

Novela.tv (HD)

@[email protected]
To jest jeszcze nic. Oni puszczali reklamę w połowie czołówki... tak i to nie były pojedyncze przypadki.

Czekam aż chociaż odnowią prawa do "Bananowej młodzieży" telka podobna do zbuntowanych jednak trochę inna. Naprawdę fajnie się oglądało. Na premierę raczej nie liczę, dobrym rozwiązaniem byłby zakup nawet czegoś starszego, byle nie kryminalnego i nie starszego niż 1999.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”