STARS.TV (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
STARS.TV
Konto oficjalne
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: STARS.TV » 21 paź 2012, 23:30

No taki rozgadany ten dyrektor STARS.TV a tu nic?? trzeba to naprawić :)
Generalnie bardzo ciekawa dyskusja..

Ktoś (chyba Karol - pozdrowienia) zastanawiał się głośno jakim cudem STARS.TV ma przetrwać gdy takie potężne kanały jak TV DISCO i REBEL średnio przędą. A może po prostu dlatego źle przędą ( pod względem oglądalności oczywiście bo finansowo to świetnie ) bo źle grają? :) A poważnie, mam nadzieję, że minimalne koszty ( 90% to transponder i opłaty licencyjne ) i dobre granie to jest to coś co zadziała. Czas pokaże czy się myliłem czy nie... A finansowanie projektu na pewien czas jest zabezpieczone, nie wyłączymy się po pół roku :)
Jantar
Activist
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: Jantar » 22 paź 2012, 1:03

Skoro mamy tu przedstawiciela stacji to ja się zapytam, czy planowane jest jakieś pasmo muzyki latynoskiej???? Chętnie widziałabym tu koncerty np. Chayanne'a, Luisa Miguela, Pauliny Rubio, Thalii, Julio Iglesiasa, Enrique Iglesiasa, etc... Fanów muzyki latynoskiej dzięki telenowelom latynoskim emitowanym w polskich stacjach jest całkiem sporo, a tymczasem w sklepach muzycznych nie ma co szukać nawet jednej marnej płyty, a na wszystkich kanałach muzycznych jedna i ta sama sieczka... Gdyby takie pasmo na nowej stacji się pojawiło to pewnie miałoby swoich stałych widzów... Kiedyś niemiecka Viva miała takie pasmo - 4 godziny w jedną sobotę miesiąca - były teledyski, fragmenty koncertów, czasem mały wywiad...
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: Poland » 22 paź 2012, 7:15

No to mi nie pozostaje nic innego jak powitać przedstawiciela stacji Stars.tv (które startuje już dzisiaj o 18) w skromnych progach forum Media2. A co do tego przędzenia to o ile Rebel TV jeszcze coś tam puszcza muzycznie o tyle TV Disco kompletnie przesadziło już z momentem powiększenia ilości Disco Polo w ramówce ograniczając lub pozbywając się niszy dzięki której mogłaby coś zdziałać na satelicie tzn. muzyki Disco i Eurodance. Mam nadzieje że Stars.tv nie pójdzie tą drogą i wręcz wymusi na swoim konkurencie (VH1) łatwiejszą dostępność całkowicie go przeganiając w tak zwanych słupkach oglądalności :)
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

STARS.TV (HD)

Post autor: Karol » 22 paź 2012, 18:21

STARS.TV pisze:Ktoś (chyba Karol - pozdrowienia) zastanawiał się głośno jakim cudem STARS.TV ma przetrwać gdy takie potężne kanały jak TV DISCO i REBEL średnio przędą.
Jesteś pewien, że mówiłem o Stars.tv? Może o Next Music ;) Swoje zdanie jednak podtrzymuję także i w tym przypadku. Wydaje mi się też, że niektórzy już zbyt wcześnie chwalą cały projekt patrząc się w jego twórców jak przysłowiowa sroka w kość. Czy nie jest tak przypadkiem, że ocenę stacji będzie można wystawić dopiero za kilka tygodni, miesięcy a może nawet lat? Wiem, że na forum SK napisałeś, że tym razem nie będziecie rzucać obietnicami na wiatr, jednak martwi mnie ta ogólna "sraczka" użytkowników, którzy już mówią, że będzie super, że już "lajkują" nowy projekt i że będziecie lepsi od innych nadawców... Sam dobrze wiesz, że lepszy to w biznesie nie ten co fajnie gra, tylko ten co ma oglądalność, a najlepiej jak oddaje sobą obie cechy.
ARTUR B.

STARS.TV (HD)

Post autor: ARTUR B. » 22 paź 2012, 19:45

Mi tam zwisa, czy rok, czy dwa. Ważne, że niektóre dobrzy artyści i ich utwory będą przez jakiś czas puszczane na srebrnym ekranie. Wciąż wolę jak ktoś mi układa playlistę niż mam szukać klipów po youtube. :D
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: Viking » 22 paź 2012, 22:46

Stacyja wkońcu ruszyła. :)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert

STARS.TV (HD)

Post autor: brk » 22 paź 2012, 22:59

"TEST" do poprawy! Powinien być takiej wielkości jak w starym logo tvnHD.
9 lat minęło jak jeden dzień... ^-^
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

STARS.TV (HD)

Post autor: Karol » 23 paź 2012, 21:50

Pan Mariusz przeprosił na forum SK, szkoda, że do Nas już nie zajrzał. Za karę nie dostanie rangi :) A ten napis "TEST" rozumiem, że jest konsekwencją braku oficjalnej koncesji, jednakże chyba nie musi być prezentowany w takich proporcjach do nadawanego także niezbyt małego logo.
STARS.TV
Konto oficjalne
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: STARS.TV » 24 paź 2012, 18:17

Wtopa! Pan Mariusz śpieszy więc tu także przeprosić. Jeszcze brak zakodowanego adresu w głowie, to dlatego :(

TEST ma dwa powody, jeden to oczekiwanie na koncesję a drugi to faktyczny test co widać i słychać. Z chwilą rozpoczęcia już normalnej emisji grafika ekranowa ulegnie korekcji i mam nadzieję, że będzie przynajmniej odrobinę lepsza.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: zesepo » 24 paź 2012, 18:43

Czemu pierwszym wyemitowanym utworem była piosenka Whitney Houston? "Thriller" by lepszy był :P
A napis "T E S T" mógłby być chociaż trochę przezroczysty, mi się od razu w oczy rzucił.
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
STARS.TV
Konto oficjalne
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: STARS.TV » 24 paź 2012, 19:00

Pierwszym wyemitowanym utworem było "The Best" Tiny Turner. Napis test może i faktycznie jest duży ale niebawem go nie będzie :)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: Axel » 24 paź 2012, 19:00

Pierwszym wyemitowanym teledyskiem była piosenka Tiny Turner - Simply the best. Ale czy to ma jakieś znaczenie jaka piosenka była pierwsza?
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: zesepo » 24 paź 2012, 19:18

Matko, nie powinienem pisać już dziś więcej, w tym stanie : D skoro takie rzeczy mi się mylą :P Dla mnie ma.
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

STARS.TV (HD)

Post autor: Direct » 24 paź 2012, 19:21

Pierwszy wyemitowany teledysk z dzisiejszego punktu widzenia nie ma większego znaczenia, ale za 20 lat (a co najmniej tyle życzymy stacji STARS.TV :)) będzie to ważna ciekawostka. Tak jak powszechnie wiadomo, jaki klip jako pierwszy wyemitowało MTV, a było to "Video Killed the Radio Star" grupy The Buggles, tak warto odnotować to i w tym przypadku.
Pozdrawiam, Direct
pavl6
Junior

STARS.TV (HD)

Post autor: pavl6 » 24 paź 2012, 20:04

Dziś od 21 do 22 Stars.tv będzie grało to, co chcą widzowie (o ile będą mieli dany klip w bibliotece). Propozycje można składać na FB. Można podać tylko jedną propozycję.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”