STARS.TV (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

STARS.TV (HD)

Post autor: Direct » 20 gru 2012, 18:36

Dziś pojawił się testowy stream stacji STARTS.TV. Dostępny jest pod adresem starstv-live.e91-jw.insyscd.net/liveplayer.html. W tej chwili trochę przycina lub przekaz całkiem znika, ale to pewnie chwilowa usterka.
Działa w oparciu o technologię Silverlight, więc linuksowcy mogą mieć problemy z odbiorem.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Peter Parker
VIP Expert

STARS.TV (HD)

Post autor: Peter Parker » 20 gru 2012, 18:47

Mi nic nie przycina, przekaz idzie w bardzo dobrej jakości bez żadnych przerw.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

STARS.TV (HD)

Post autor: Direct » 20 gru 2012, 19:03

Mi teraz już też nie :). Chwilowe problemy były.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

STARS.TV (HD)

Post autor: Karol » 20 gru 2012, 22:03

Zdaje się, że przycinki mogą się pojawiać, bo przekaz według planów ma automatycznie dostosowywać jakość obrazu i dźwięku do możliwości łącza danego użytkownika. U mnie chodzi lux, ale nie jaram się tym kanałem ogólnie - muzyka jak muzyka.
odziom91
Użytkownik
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: odziom91 » 22 gru 2012, 23:40

Działa w oparciu o technologię Silverlight, więc linuksowcy mogą mieć problemy z odbiorem.
Z tego co kojarzę, to Silverlight jest już 'żywym trupem' - Microsoft zakończył wsparcie dla tego rozszerzenia. Ogólnie to nawet pod Windows działa sobie jak chce - na jednej stronie działa poprawnie, na drugiej nie uruchamia się wcale, na trzeciej tnie...
Na stronie internetowej Wiadomości TVP wszystkie materiały przeskakują cały czas o sekundę. Przez co nie da się zrozumieć o co chodzi. ^^

A kwestia Linuxa... no cóż... Sam korzystam z jednej dystrybucji i gdy widzę SilverLight to mnie krew zalewa...

Netia chwali się, że dzięki nim program można oglądać w jakości HD. ;)
ARTUR B.

STARS.TV (HD)

Post autor: ARTUR B. » 05 sty 2013, 14:00

Czyżby przedstawiciel stacji na nas się obraził? Na konkurencyjnym forum udziela się regularnie, a tu cichutko.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: zesepo » 05 sty 2013, 14:22

W sumie zainteresowanie kanałem na naszym forum niewielkie...
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
ARTUR B.

STARS.TV (HD)

Post autor: ARTUR B. » 05 sty 2013, 14:40

No bo za bardzo nie mamy tematów do dyskusji. Mamy komentować klipy Sade lub Modern Talking? Kanał prezentuje fajną, przyjemną muzykę, ale to nie powód by go ubóstwiać. Przedstawiciel by mógł zapodać jakieś nowinki na 2013 rok.
pavl6
Junior

STARS.TV (HD)

Post autor: pavl6 » 05 sty 2013, 14:48

No i jest wyjaśnienie ;). Widocznie nie ma czasu udzielać się wszędzie, więc pisze tylko tam, gdzie może najlepiej dotrzeć do fanów stacji.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

STARS.TV (HD)

Post autor: Karol » 05 sty 2013, 23:41

Trochę wazeliniarska odpowiedź, bo powinien być tam, gdzie najlepiej dotrzeć do osób zainteresowanych Stars.tv. Pamiętaj, że ta stacja nie ma samych fanów, niektórzy po prostu chcą śledzić jej działalność :)
STARS.TV
Konto oficjalne
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: STARS.TV » 05 sty 2013, 23:51

Karol wzywa to jesteśmy :)
Czemu mało nas tu? Bo Państwo tu mało aktywni, nic nie piszą, nie krzyczą, nie chwalą itp :)

Ale może wątek rozruszamy.. jakieś pytania, wnioski? :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

STARS.TV (HD)

Post autor: Karol » 05 sty 2013, 23:54

Pytanie już się nasunęło kilka postów wyżej odnośnie planów na 2013 rok :) Ze swojej strony mogę powiedzieć, że kanał został przeze mnie krytycznie oceniony w "plebiscycie" forum SK, jednak tylko dlatego, że mnie nie wciągnął - podobnie w naszym rankingu źle oceniano stacje, które (o czym napisano tuż obok danego głosu) oglądało się najrzadziej. Powiem tylko, że klipy w Sylwestra (mniej więcej w godz. 20-22 - później nie oglądałem) były zadowalające, bo była to dużo lepsza mieszanka, niż ta oferowana przez VIVĘ, która w "1500sto900" umieściła praktycznie samą nową "komerchę".
Awatar użytkownika
Viking
Junior
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: Viking » 05 sty 2013, 23:55

Tak. Czy podtrzymujecie zapowiedź, że w przyszłym tygodniu ruszy strona internetowa, która nie ma być portalem? Jeśli tak, to czy już macie ustalone, w którym dokładnie dniu tygodnia będzie to miało miejsce? :P
STARS.TV
Konto oficjalne
Kontakt:

STARS.TV (HD)

Post autor: STARS.TV » 06 sty 2013, 0:13

Karol, nie będziemy pamiętliwi co do Twojej oceny :) Tym bardziej, że nie wciągnął nie musi być równoznaczne z najgorszy... Naszym subiektywnym zdaniem jest kilka gorszych kanałów na rynku niż my ale co tam, zostawmy to :)

Plan na rok 2013 jest taki:
1) uruchomić stronę internetową i na 99% stanie się to w zaczynającym się jutro tygodniu. Strona jest gotowa, czekamy tylko jeszcze na różne kolory tła do podstron.
2) budować mozolnie wiedzę o naszym istnieniu :)
3) budować mozolnie zasięg techniczny kanału ( jest szansa, że jeszcze w styczniu mocno się on zwiększy w porównaniu z tym co mamy w tej chwili )
4) nieustająco rozbudowywać naszą bibliotekę klipów. Jest jeszcze sporo materiału który chcemy pozyskać i to czynimy. Ale większość tego materiału znajduje się daleko od Polski tak więc szukanie, załatwianie, wydobywanie trwa dość długo i jest złożone. Łatwiej pójdzie z archiwum TVP, namierzyliśmy tam około 200 klipów z polską klasyką i damy radę to wydobyć może jeszcze w styczniu a najdalej w lutym.
5) wejść jak najszybciej do panelu Nielsena aby zaistnieć w oficjalnych wynikach oglądalności. Bo to, że teraz Nielsen nam podsyła świetne :) wyniki którymi nie ma jak się pochwalić nic nam nie daje.
6) rozpocząć emisję reklam aby jak najszybciej uzyskać stabilizację finansową i móc dalej się rozwijać :)

Tak to mniej więcej wygląda na chwilę obecną :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

STARS.TV (HD)

Post autor: Karol » 06 sty 2013, 0:18

Na SK już zostało napisane, że reklamy pojawią się prawdopodobnie już niedługo, jednak bez szczegółów - co oczywiście rozumiem. A wiadomo już w jakim stopniu planujecie maltretować nimi widzów? W ciągu godziny ma być kilka krótkich bloków, czy może jeden długi? A może chcecie wyznaczyć jakiś określony na emisję czas (np. 5-6 min/h), niekoniecznie w granicach czeskiej ustawy o rtv? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”