Telewizja WP (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
x 24

Telewizja WP (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 64
x 227

Telewizja WP (HD)

Post autor: Kamilo »

Pierwsze roszady na górze (krzyk rozpaczy?). Barbara Bilińska - dotychczas dyrektor programowa Zoom TV, została nową kierowniczką stacji.

http://www.press.pl/tresc/47858,barbara ... lewizji-wp
Lex

Telewizja WP (HD)

Post autor: Lex »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/te ... dzow-dvb-t

Przynajmniej prezes WP w przeciwieństwie do Dąbskiego nie ukrywa, ze ma problem. Czy Bilińska da sobie radę? Czas pokaże. Na tym kanale jedynie zdarza mi się obejrzeć #dzień dobry WP
TajemniczyONE
Użytkownik

Telewizja WP (HD)

Post autor: TajemniczyONE »

A jakiż to problem ukrywa? Sam Puls2 ma kilka razy większą oglądalność niż 4 nowe kanały na mux-8 razem wzięte
wstrzemięźliwość
Awatar użytkownika
telefan
Obserwator
x 4
x 14

Telewizja WP (HD)

Post autor: telefan »

Problem WP i chyba prawie wszystkich stacji z MUX8 jest nie tyle ramówka to bardzo niska świadomość wśród odbiorców że taka stacja istnieje. Prawie wszystkie stacje to są outsiderzy i tylko Nowa ma taki luksus że może się promować i łatać zasięg okienkami w 8TV. Pozostałe stacje jak i cały MUX8 nie istnieją w świadomości widzów a kwestie techniczne związane z odbiorem wcale tego nie polepszają. Ostatnie zdanie z Wirtualnych Mediów daje jakąś nadzieję.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 64
x 227

Telewizja WP (HD)

Zauważyłem, że strasznie dużo jadu się sączy wokół tego kanału a z perspektywy prostego, szarego, przeciętnego odbiorcy, takiego jak ja - to, że nie jest to 30. kanał Polsatu, 20. TVNu czy tam 10. ZPR Media, lecz - jak ujął poprzednik - "outsidera", jest bardzo nobilitujące.
Pawel

Telewizja WP (HD)

Post autor: Pawel »

Nie ukrywam że sam pokładałem w tym kanale największe nadzieje z tych nowych tworów. Wiadomo, nie spodziewałem się cudów, ale jednak kilka dobrych seriali na czele z Orphan Black pozwalało mieć nadzieję że będzie to coś ciekawego. Niestety, patrząc na ramówkę i czasami oglądając ten twór w Videostarze stwierdzam że to kolejny śmieciowy kanał, typowy dla DVB-T. Oczywiście, stoi trochę wyżej w hierarchii niż Super Polsat czy ATM Rozrywka, ale nie jest to nic interesującego nawet jak na śmieciowe DVB-T.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 299
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

Post autor: Poland »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/te ... -tvn-media
Telewizja WP podobnie jak TV Puls (w kwestii dodania Pulsu 2) ma problem z Cyfrowym Polsatem . Tym razem chodzi o kwestie... reklam.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 159
x 183
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

Post autor: SNOL »

Dziwne, że zaczęli w socialach promować adres www.tv.wp.pl, skoro znajduje się pod nim... program telewizyjny dla różnych stacji. Wcześniej używali www.wp.tv. Kolejna wpadka po błędnych hasztagach w tytułach programów. A podobno tacy są do przodu w internetach...
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 13 lat.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 299
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

Ja jeszcze chciałbym wrócić do wspomnianego artykułu gdyż, jak się okazuje Cyfrowy Polsat ukrywa komentarze na Facebooku każdego kto wspomni o powyższej sprawie. Sam napisałem co najmniej dwa wpisy krytykujące między innymi dosyć nie sprawiedliwe zagranie Cyfrowego Polsatu wobec Pulsu 2, WP i brakujacych polskich stacji FTA czyli kanałów które to z racji bycia podstawą oferty naziemnej i satelitarnej zdecydowanie powinny mieć swoje miejsce w ofercie słonecznej platformy na równi z innymi kanałami podobnego tematu. Wpisy najczęściej znikały 30 minutach gdyż rzekomo są niezgodne z regulaminem profilu - tylko czy zakładając profil Cyfrowy Polsat nie miał świadomość że nie wszyscy abonenci na Facebooku będą ootymistycznie nastawieni w stosunku dla nich.
Ta sytuacja tylko uświadamia mnie w fakcie, że to co piszą Wirtualnemedia.pl jest prawdą a Cyfrowy Polsat może sobie nagrabić u nadawców nie tylko za nagłe przerzucania pozycji kanałów ale i dyskryminacje ich z racji tego z jakim brokerem współpracują. Obecny przykład z Golf Channel jest chyba tego dobrym przykładem gdyż dopiero co startujacy kanał po podpisaniu umowy na sprzedawanie reklam przez Polsat Media, szybciej trafił do oferty niż Puls 2 i WP czy też brakujące polskie kanały, które to od miesięcy czekają na wejście do oferty Cyfrowego Polsatu. Najlepsze jest to że kanał pojawił się w ten sposób jakby był wyjęty z kapelusza gdyż o nim dowiedzieliśmy się 2 dni przed jego startem czyli zbyt późno w stosunku do innych nadawców.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 649
x 3366

Telewizja WP (HD)

Post autor: Karol »

Krzysiek, Ty zamiast wyrażać sensowne opinie, robisz spam na profilu fb Cyfrowego Polsatu, więc pewnie dlatego komentarze są ukrywane. Twoje wypowiedzi nie wnoszą nic sensownego, więc administrator zamiast odpowiadać na każdą sugestię, po prostu się jej pozbywa :) Cyfrowy Polsat jest prywatną platformą, nikt nie ma obowiązku być jego abonentem. Kablówki też zmieniają numerację kanałów, a wielu nie oferują - nie podoba się, to rozwiązujesz umowę bądź czekasz do końca obecnej. Amen.

Co do barteru sprzedaż reklam w zamian za dołączenie do oferty. Prosty przykład: nadawca Stars.tv odpowiada technicznie za lokalne MUXy, za to jego kanał jest dostępny w ich ofercie. I nikt nie robi z tego problemu.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 25
x 299
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

Tyle że ta opinia była sensowna gdyż odnosząc się do artykułu z Wirtualnychmediów skrytykowałem politykę Cyfrowego Polsatu wobec stacji naziemnych i FTA jak i w ogóle obecną formę ich listy kanałów.
Z tym Starsem TV to chyba kiepski przykład podałeś gdyż nie widzę tutaj żadnego związku bycia operatorem lokalnego multipleksu z wejściem do Cyfrowego Polsatu. Taki związek jest w przykładzie który podałem, a to z tej racji że gdyby Telewizja WP tak jak na przykład Zoom TV miała reklamy w Polsat Media to Cyfrowy Polsat na bank wpuściłby stacje Wirtualnej Polski do swojej listy kanałów.
Jantar
VIP Expert
x 9
x 68
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

Post autor: Jantar »

Pomiędzy pozycjami z ramówki stacja emituje krótkie filmiki przedstawiające czołowe twarze stacji podczas pracy. Przypadkiem trafiłam na filmik z Maciejem Orłosiem, w którym opowiada o swojej pracy w programie.

http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne ... mpg(video)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 64
x 227

Telewizja WP (HD)

Odnoszę wrażenie, że Orłoś o swojej pracy w WP opowiada ostatnio wszędzie. :huh:
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1201
x 4243

Telewizja WP (HD)

Post autor: pulkownik »

O, a Wojciech Pawlak już nie jest prezesem: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wo ... peracyjnym
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”