Telewizja WP (HD)

Dyskusje na temat kanałów telewizyjnych działających aktualnie na polskim rynku.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3282
x 1453

Telewizja WP (HD)

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Żeby taka stacja znaczyła na rynku - musi mieć swoje lokomotywy, a informacje takimi pozycjami nie są. Owszem - są fundamentem, ale takie stacje jak TVN, czy Polsat są znane w dużej mierze ze swoich czołowych pozycji rozrywkowych. Zauważcie zresztą, że sukcesy teleturniejów "Idź na całość" Polsatu i "Milionerów" TVN-u była prawdziwymi trampolinami do polskiej pierwszej ligi telewizyjnej.
Pozdrawiam, Trzeciak
Pawel

Telewizja WP (HD)

Post autor: Pawel »

Myślisz że ten nowy projekt Orłosia ma szanse podbić oglądalność stacji? Ja osobiście jestem ciekawy czy uda im się zrobić coś na wzór amerykańskich late night. Ale trochę w to wątpie. Obawiam się że na "szumnych" zapowiedziach się skończy.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3282
x 1453

Telewizja WP (HD)

Post autor: Trzeciak »

A gdzie napisałem, że tak myślę? Zresztą nie sądzę by taki program w takim stylu wypalił, bo nie uważam, by było na niego zapotrzebowanie. No chyba, że coś w stylu "Paranienormalnych Tonight", czy Szymona Majewskiego ale i to za mało.
Pozdrawiam, Trzeciak
morus1000
Poster
x 10
x 35

Telewizja WP (HD)

Post autor: morus1000 »

Przez KRRITV stacje wpadły w bagno z MUX8 bo zachciało się im stacji ogólnych różniących się kapinke ukierunkowaniem tematycznym. Zamiast wprost zrobić że jedna stacja informacyjna, druga dokumentalna, trzecia interaktywna a czwarta filmowa lub pogodowa. Ale nie zawsze muszą pod górę robić mniejszym graczą by wielka trójca(TVN, TVP, Polsat) miała kase zawsze.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 54
x 196

Telewizja WP (HD)

Post autor: Kamilo »

Zgadzam się z samym początkiem, że "przez KRRiT stacje wpadły w bagno". Największym problemem nie jest jednak brak wyraźnego sprofilowania anten (newsowa już dawno poszłaby z torbami, pogodową przerabialiśmy, a interaktywna to właściwie co?), tylko niedostateczny zasięg MUX-8 i marna świadomość społeczna. To prawda, że co lepsze miejsca w DVB-T przydzielano hurtowo ZPR Media czy Polsatowi, a o mniejszych nadawcach (patrz: WP) ktoś pomyślał, gdy już było za późno.
Pawel

Telewizja WP (HD)

Post autor: Pawel »

Trzeciak pisze:A gdzie napisałem, że tak myślę?
No przecież to było pytanie do ciebie (nie widziałeś znaku "?") a nie twierdzenie że gdzieś tak napisałeś. Proszę nie manipulować.
look
Użytkownik

Telewizja WP (HD)

Post autor: look »

Z tego co wiem, to DDWP ma pojawiać się tylko w weekendy. Czyli w tygodniu się poddają.
Awatar użytkownika
Marecki384
Obserwator

Telewizja WP (HD)

Post autor: Marecki384 »

Coś mi się wydaje że WP zaliczy plajtę i zastąpi ją albo W-Polsce.TV albo Prezes Dąbski będzie szukał dla TV Puls nowego kanału
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 162
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

Post autor: Frontowiec »

Telewizja WP próbuje jeszcze się ratować np. nowym late show Macieja Orłosia, w którym ma być "kontrowersyjny" - kiedyś czytałem, że Telewizja WP powinna zmienić swoją nazwę na Orłoś TV :D.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
look
Użytkownik

Telewizja WP (HD)

Post autor: look »

Frontowiec pisze:- kiedyś czytałem, że Telewizja WP powinna zmienić swoją nazwę na Orłoś TV :D.
Sam wielokrotnie proponowałem nazwę WP Orłoś.

Z innych wiadomości - Monika Kapinos również poza zespołem WP. Przygotowuje krótkie materiały dla DDP w TVP1.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 586
x 2929

Telewizja WP (HD)

Post autor: Karol »

Coś się wczoraj stało. Włączyłem wieczorem Telewizję WP, która pokazywała program "Seks wpadki". Audycja oczywiście kupna z USA. Przez kilkanaście minut zastanawiałem się nad sensem tego programu oraz do kogo jest jest on adresowany. Myślę, że nawet w Polsce nie ma tak głupiej, otumanionej widowni, która by łykała taką żenadę.

Początkowo traktowałem WP jako najpoważniejszego gracza pośród małych z MUX8, ale z tygodnia na tydzień przekonuję się, jak bardzo błądziłem... Ta telewizja od początku została źle poprowadzona, nigdy nie miała menedżera, który miałby pojęcie o tym rynku, a nazwisko Waltera w Radzie Nadzorczej Wirtualnej Polski to tylko zabieg wizerunkowy. Jednym zdaniem: największe nadzieje i równie wielki zawód, jeśli chodzi o Telewizję WP.
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Expert
x 5
x 10

Telewizja WP (HD)

Post autor: Dijon »

@Karol mało tego, te "Seks wpadki" (produkcja Lifetime) emitowane są nieczęsto w porze prime time'u. Wydaje mi się, że na taką porę już lepsze byłyby jakieś kabarety, WP bo też ma swoje. Też miałem wysokie oczekiwania co do WP, ale niestety, po prawie roku nadawania widać, że ta stacja pozostawiła bardzo niewiele z tego, co zapowiadała. Brak konsekwentnej wizji, a i ograniczony zasięg jest tutaj jednym z problemów.
Frontowiec
VIP Expert
x 54
x 162
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

Post autor: Frontowiec »

Z tego co zauważyłem, to Telewizja WP oprócz ''Orłoś Kontra'' pokaże także spośród nowości ''Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod Wyrwigroszem'' oraz ''Grześki wracają do szkoły''.
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 54
x 196

Telewizja WP (HD)

Post autor: Kamilo »

"Grześki" to akurat lokowanie produktu, ciężko nawet uznać je za nowość jesiennej ramówki.

Ostatni raport oglądalności dla Wirtualnych nie pozostawiał złudzeń - kabarety, #dziejesię i "Seks wpadki" to pozycje najchętniej oglądane w WP. Seriale czy dokumenty mogą o takich słupkach pomarzyć, więc bardziej żywiłbym chyba żal do społeczeństwa niż do zarządu...
Jantar
VIP Expert
x 8
x 54
Kontakt:

Telewizja WP (HD)

Post autor: Jantar »

Frontowiec pisze:Z tego co zauważyłem, to Telewizja WP oprócz ''Orłoś Kontra'' pokaże także spośród nowości ''Wirtualne Przemyślenia Kabaretu pod Wyrwigroszem''.
Akurat ten programik kabaretowy premierę miał 15 sierpnia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe stacje telewizyjne w Polsce”