Ważne zmiany w media2.pl

Pytania odnośnie funkcjonowania portalu Media2.pl
Awatar użytkownika
burli
Użytkownik
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: burli » 28 lis 2008, 21:43

Najprościej zatrudnić kogoś, kto siedzi w domu cały tydzień i poprawiałby takie błędy. Producenta tekstów, o którym mówimy, możnaby wysłać na jakieś szkolenie albo doczyt.
Dobra, koniec, bo jeszcze chłop się załamie.
0 x
Można być moderatorem media2, ale można też być chamem.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 354
x 1911

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: Karol » 28 lis 2008, 21:53

@Ice,
Jeśli jesteś zainteresowany pisaniem do Media2, to osobiście nie widzę żadnej przeszkody. Ogólnie myślę, że każdy z Was, kto chciałby pisać do serwisu mógłby przynajmniej w początkowej fazie wysyłać te teksty komuś z redakcji, np. mi. Czytałbym je a potem oceniałbym czy nadają się do publikacji w serwisie. Myślę, że nie byłoby problemu z tym by pod tekstami pojawiało się imię i nazwisko prawdziwego autora, a nie moje.
0 x
Awatar użytkownika
beata
Użytkownik
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: beata » 01 gru 2008, 10:56

Witam,
myślę, że forumowiczom należy się małe wyjaśnienie. Nie każdy może pisać teksty do media2.pl - autorzy muszą być naszymi współpracownikami i mieć podpisaną umowę.

Pozdrawiam :)
Beata Ratuszniak
0 x
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: Axel » 01 gru 2008, 15:02

No rzeczywiście sensacja, przecież każdy mógł się tego domyślić skoro media2 należy do spółki, która zajmuje się też innymi rzeczami.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 354
x 1911

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: Karol » 01 gru 2008, 17:04

Od dziś nie jestem współpracownikiem portalu Media2.pl. Odebrano mi także funkcję admina forum, które miało być autonomiczne względem serwisu. Przykre, że jednak nikt nie pamięta już o tych obietnicach. Dziękuję wszystkim za współpracę. Leję na sprawy redakcyjne, bowiem pozostają one jedynie do mojej wiadomości, jednak co do forum, to się zawiodłem.
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: Ice » 01 gru 2008, 17:14

Jestem zaskoczony.
Cóż. Mam jednak nadzieję, że jednak będziesz się wypowiadał na tym Forum, bo to Ty w duzej mierze przyczyniłeś się do jego powstania. Dziękuję Ci bardzo za te 9 miesięcy spędzonych na Forum, jednak wolałbym abyś nadal tutaj się wypowiadał.

Media2 się sypie. Jednak zastanowienia czy nadal warto się wypowiadać się tutaj są - dla mnie - słuszne. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Jeszcze tylko czekać, aż zamkną nam Forum.
0 x
Czaja
Obserwator

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: Czaja » 01 gru 2008, 18:09

Karolu, a co jest powodem takiej nagłej zmiany?
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: Ice » 01 gru 2008, 18:12

Jaka nagła zmiana. Wypowiem się jako zwykly user. Myślę, że to Jego sprawa co jest powodem i to powinno pozostać w świadomości redakcji. Sądzę, że nie trudno jest się domyślić, że robi się beznadziejnie, a spoko osoby rozstają się z tą redakcją.
0 x
Czaja
Obserwator

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: Czaja » 01 gru 2008, 18:14

O tak, jest coraz gorzej.
0 x
janusz080
Obserwator

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: janusz080 » 01 gru 2008, 18:52

Gdyby chociaż ktoś ruszył d**ę i poprawił te głupoty o "rozkodowanych" kartach...
Media 2 się sypie... Wcześniej forum Medialinku...
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 11
x 24
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: Kamil » 01 gru 2008, 18:57

Przykra sytuacja. Mam nadzieję jednak, że Karol będzie nadal z nami na forum - a jeżeli wycofa się z pisania, życzę mu wielu sukcesów :-)
Co do Media2.pl kiedy zaczynałem tutaj pisać bardzo spodobał mi się wysoki poziom merytoryczny większości artykułów w serwisie oraz jakość większości postów na forum. Właśnie na Media2.pl dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i w ciągu tych kilku miesięcy od naprawdę znających się na rzeczach ludziach (Ice, Axel i Karol, Tomek, Majkell). Tym bardziej jest mi przykro, że redakcja tak jak Karol napisał nie dotrzymała danych mu obietnicach - i forum nie jest autonomiczne względem serwisu. I jeżeli Karol odejdzie to na pewno Media2.pl wiele straci - bo znane jest też z najlepszego medialnego forum w Polsce. Przykro patrzeć jak z fajnego serwisu wypadają po kolei cegiełki. Najpierw jedna, druga, trzecia a w ich miejsca wsadzana jest toksyczna papka. Co zresztą już widać....

Wydaje mi się, że nasze cierpkie słowa krytyki choć może nie dotyczą sprawy bo nie jestem wtajemniczony powinny być dla Media2.pl motorem do zmian. Nie wolno zachowywać się jak stara ciotka i bić wszystkich ścierą po głowie jeżeli ten ktoś uważa inaczej niż ona bo to nie o to chodzi - skoro większość z nas tu pisze to chyba lubi ten serwis, a wszelkie przejawy krytyki moim zdaniem mają na celu nie gnojenie redaktorów a pokazywanie ich błędów tak aby teksty były lepsze i trafiały do czytelników w odpowiedni sposób.
0 x
Awatar użytkownika
burli
Użytkownik
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: burli » 01 gru 2008, 19:22

To przykre, że normalny i dobry człowiek odchodzi, a cham zostaje. Widać, że Media2 chyli się ku upadkowi. Masa błędów się panoszy, a wartościowi ludzie odchodzą lub są wyrzucani.
0 x
Można być moderatorem media2, ale można też być chamem.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 354
x 1911

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: Karol » 01 gru 2008, 19:34

Przykre jest, że musiałem rozstać się z Media2.pl, lecz przychodzi taki moment, że chyba trzeba iść dalej. Cieszę się ze współpracy z Łukaszem Roguskim oraz Rafałem Agnieszczakiem, którzy stworzyli portal, cieszę się także, że mogłem być jedną z ważniejszych osób na tym forum, nie tylko adminem ale także jednym z jego twórców. Był to bardzo miły okres w moim życiu mimo wielu konfliktów jakie tu wybuchały - ale tak chyba dzieje się wszędzie. Forum oczywiście nie opuszczam, a mam nadzieję, że znów będziecie mogli czytać moje teksty w internecie. Wiem, że nie pochodziły za najwyższej półki i często byłem za nie krytykowany, ale myślę też, że wnosiły do internetu wiele istotnych informacji, mimo, że ostatnio było ich bardzo mało. Przypomnę tylko, że byłem tu obecny jeszcze od czasów cTime.pl, który przeszedł metamorfozę w Media2.pl czyli od drugiej połowy 2005 roku.

Dziękuję wszystkim adminom oraz moderatorom - tym byłym i obecnym - i mam nadzieję, że dalej będziecie tworzyć - najlepsze moim zdaniem - forum o tematyce mediów. Chcę położyć szczególny nacisk na słowo media, ponieważ nie uważam takich for jak to należące do Satkurier.pl jako konkurencyjne. Tamto jest oczywiście nastawione bardziej na tematy satelitarne i mam nadzieję, że to miejsce będzie nadal świetną odskocznią dla wszystkich, którzy chcą brać udział w merytorycznych dyskusjach o telewizji, radiu, internecie i innych mediach.
0 x
Awatar użytkownika
STARYWYGA
Użytkownik
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: STARYWYGA » 01 gru 2008, 21:14

Witam
Ja też zamierzam opuścić to forum
nigdy nie byłem dopuszczany do głosu
po prostu forum po odejściu Łukasza i Karola którym dziękuje za wszystko (jedyne forum na którym byłem Vipem )

Teraz Powiem statek media2 tonie
pora ewakułować się z tego statku
to oczywiście zostanę ale musiałbym zostać adminem tego forum

To jest mój ostatni post na tym forum
Pozdrawiam

Buda Jacek SP9TCU
[email protected]
0 x
Awatar użytkownika
beata
Użytkownik
Kontakt:

Ważne zmiany w media2.pl

Post autor: beata » 02 gru 2008, 12:52

Witam ponownie wszystkich,

zmiany, zmiany... Cieszę się, że nie jest Wam obojętny los media2.pl, natomiast chciałabym, aby krytyka ta wyrażana była nie tylko na forum. Jeśli macie pomysły, pytania, uwagi, wątpliwości lub sugestie - czekam na maile ([email protected]). Chętnie odpowiem na każdą wiadomość.

Karolowi również chciałabym podziękować za współpracę redakcyjną. Zaznaczam też, że z forum nikt nikogo nie wyrzuca, a Karol jedynie nie pełni już funkcji moderatora. Co oczywiście nie znaczy, że nie może się już tutaj udzielać.

Pozdrawiam
Beata Ratuszniak
media2.pl
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Działanie serwisu Media2.pl”