[TVP2] Wojciech Cejrowski - Boso przez świat

Dział poświęcony pozostałym programom telewizyjnym, talk-show, itp.
Awatar użytkownika
Telewizyjny321
Użytkownik
x 27
x 35
Kontakt:

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Telewizyjny321 »

Cejrowski samodzielnie wyprodukował 14 odcinków o Peru.Program wraca do TVP2 po 10 latach.
https://www.press.pl/tresc/64941,tvp-ku ... ana-w-peru
?.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3603
x 1609

Post autor: Trzeciak »

Nowy sezon programu z nowym logiem i nową czołówką - w tym ze zmienionym motywem muzycznym.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Memorex_94
VIP Expert
x 4
x 132

Post autor: Memorex_94 »

Wrócił stary dobry Cejrowski. Niestety czuć trochę postęp czasu nie było tego "Boso" aż tak czuć jak 10 lat temu. Ale dalej przedstawianie ciekawostki i kultura w sposób lekki, przyjemny i bardzo prosty do zrozumienia. Powrót na duży plus i osobiście z dużym entuzjazmem czekam na kolejne odcinki z Peru.

Trochę szkoda, że cała seria krąży wokół jednego kraju, ale patrząc na czas netto odcinka to może nawet lepiej. Zobaczymy jak się rozwinie jakościowo seria, ale 1 odcinek dobrze rokuje.
Awatar użytkownika
Kamilo
VIP Expert
x 66
x 233

Post autor: Kamilo »

Czy dobry, czas pokaże. Mam wrażenie, że nastawiony bardziej prowokacyjnie niż w poprzednich częściach. Zaczął od tęczowej flagi, skończył na prezentowaniu (lokowaniu) pikantnych sosów.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 142
x 292

Post autor: Direct »

Prowokacyjnie? Żadnej prowokacji nie odnotowałem. Wręcz przeciwnie - Cejrowski żartował sam z siebie, że jest moherem i zaczyna od tęczowej flagi, która w rzeczywistości wcale nie jest tym, na co wygląda dla Europejczyka, skupiając się na tym, co symbolizuje w Peru.

Memorex_94 pisze: 28 lut 2021, 22:58 Wrócił stary dobry Cejrowski. Niestety czuć trochę postęp czasu nie było tego "Boso" aż tak czuć jak 10 lat temu.
Ogólny styl jak w nowszych "Boso" TV Puls. Zgodzę się, że nieco inaczej napisane były starsze odcinki na TVP od 2007.
Ciekaw jestem, kiedy to było nagrywane. Niewykluczone, że już jakiś czas temu, bo wszyscy bez masek. Ewidentnie przed COVID-em albo w Peru go nie uznają. W napisach roku produkcji nie stwierdziłem.

Trzeciak pisze: 28 lut 2021, 18:33 Nowy sezon programu z nowym logiem i nową czołówką - w tym ze zmienionym motywem muzycznym.
Muzyka rzeczywiście inna, ale jak na moje oko to ta sama grafika i logo, co w TV Puls (oprócz chyba niektórych przebitek, choć została "rąsia" :)), tyle, że z pełnym podtytułem "Boso przez świat".
Pozdrawiam, Direct
michalw18
Użytkownik
x 3

Post autor: michalw18 »

Direct pisze: 01 mar 2021, 23:05 Ciekaw jestem, kiedy to było nagrywane. Niewykluczone, że już jakiś czas temu, bo wszyscy bez masek. Ewidentnie przed COVID-em albo w Peru go nie uznają. W napisach roku produkcji nie stwierdziłem.
Z tego co pamiętam, to Cejrowski nagrywał ten sezon jesienią 2019, bodaj we wrześniu lub październiku. Także materiał przeleżał niemal półtora roku w szufladzie.
Kamo875
Użytkownik
x 9
x 14

Post autor: Kamo875 »

Może nagrał go jeszcze dla Pulsu, ale oni nie zdecydowali się na emisję, więc teraz TVP kupiło prawa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe programy”