[POLSAT] The story of my life - Historia naszego życia

Dział poświęcony pozostałym programom telewizyjnym, talk-show, itp.
Christianus
Obserwator

Postautor: Christianus » 07 kwie 2018, 20:06

Dobrze, że na koniec sezonu otrzymaliśmy odcinek zupełnie inny od wcześniejszych. Nie było większych wzruszeń i opowiadania o ogromnym uczuciu ze ściśniętym gardłem. Dostaliśmy za to kawał bardzo ciekawej rozmowy i tutaj ogromny plus zarówno dla gości, jak i samej prowadzącej, którzy nie bali się otwarcie rozmawiać o sprawach budzących w społeczeństwie niemałe kontrowersje. Swoją drogą nie miałem pojęcia, że Czesław ma tak fajną i rozsądną żonę. Liczę na podobne zróżnicowanie par w kolejnej edycji.

Chyba nikt z nas nie przypuszczał, że "The story of my life" okaże się tak dobrym produktem. Świetnie przyjął się w ramówce, zwłaszcza na tle randkowych nowości, które najprawdopodobniej pozostaną jednosezonowcami. Nareszcie wykorzystano potencjał pasma po "Tańcu z gwiazdami", zwłaszcza przy edycji notującej, ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, bardzo dobrą oglądalność. Już przy okazji debiutującego 2 lata temu serialu "Powiedz tak!" pisałem, że Nina wreszcie powinna zaryzykować z piątkiem po 22. Cieszy również powrót Katarzyny Montgomery, to niewątpliwie właściwa osoba na właściwym miejscu.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

Postautor: Nina » 07 kwie 2018, 20:51

Tradycja pisze:W mojej okolicy buduje sie osiedle 55 + samodzielne oczywiscie, ale juz z pewnego rodzaju segregacja .Dobrze ze tego nie ma w Polsce jeszcze, takiej bezdusznosci, z tym co ja sie spotykam to kroluje model - ja od nikogo nic nie chce, to i ode mnie niech nikt nic nie oczekuje -

Zrobił się trochę OT, ale trudno nie komentować. Najgorsze w takich miejscach jest "morze" starości, byłam, bo chciałam odciążyć w wakacje ojca od bardzo schorowanej mamy, dla mnie to był szok, gdzie nie spojrzysz starość, starość, starość, smutna, chora, samotna. Szkoda, że warunki polskich rodzin nie pozwalają na wielopokoleniowość w domach, to chyba najlepsze co może być. Pamiętam jak Kora ( i znowu mamy fajną parę do programu Kora&Sipowicz :) ) opowiadała w jakimś wywiadzie, że kiedyś na plaży usiadły obok jakieś dwie na oko osiemdziesięciolatki, co już na wstępie bardzo Ją zniesmaczyło, potem okazało się, że były to fascynujące wakacje w towarzystwie tych starszych pań, różnorodność, również wiekowa, potrafi być interesująca i inspirująca dla obydwu stron.
pulkownik pisze: Niestety była pewna rysa w osobie Wieniawy, widać że to jeszcze tzw. "kiełbie we łbie" ;) i jest dość dziecinna, z drugiej strony widać jak jej pokolenie reaguje na widmo "starości", bo dla Julki zdaje się 50 lat to już starość.

Taka para była jedna i to absolutnie wystarczy, tak dla porównania z parami, które na prawdę mają coś ciekawego do powiedzenia. Ja jak byłam w wieku Wieniawy, to 30-latki były dla mnie stare, a 40-latki stały wręcz nad grobem, taka jest optyka w tym wieku.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert

Postautor: MaciejOlek » 24 kwie 2018, 0:07

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/og ... mln-widzow - 1,6 mln widzów całego sezonu i wygrana z konkurencją. Czemu się nie dziwię.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 24 kwie 2018, 0:15

Przy tak dobrych wynikach drugi sezon jest praktycznie czystą formalnością. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 24 kwie 2018, 0:31

Ale alarmujące nieco jest to, że top3 epów to odcinki 1, 3 i 2. Patrząc na średnią pozostałe 2 wyraźnie odstawały (wychodzi koło 1.5 mln, a może i poniżej tego pułapu).

Wiele zależy od par i jeśli je dobrze dobiorą, to ten 1.5mln mogą utrzymać.

Fakt faktem jedyna nowość Polsatu na jakimś poziomie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 24 kwie 2018, 0:44

23 marca był mecz, a 6 kwietnia na dobre rozszalała się wiosna. Ja bym rzekł, że to jedyna nowość tej wiosny na bardzo wysokim poziomie, bo "Majdany" i "BMQ" są tylko względnie dobre, a o "Hipnozie", "Umów się ze mną" i "Wyjdź za mnie" to szkoda słów.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert

Postautor: MaciejOlek » 07 maja 2018, 1:21

Będzie drugi sezon, ale nie wiadomo, czy tej jesieni, czy może wiosną za rok: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/th ... iosna-2019
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 08 maja 2018, 9:52

No i dobrze. Jedna z nielicznych pozycji, która uratowała honor tej wiosny w telewizji. :)

Taka ciekawostka. Logo polskiej wersji programu wzorowane jest na tym z edycji niemieckiej. :): https://www.vox.de/cms/the-story-of-my- ... 21227.html
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 21 maja 2018, 18:47

Być może tę parę zobaczymy w nowym sezonie:

Awatar użytkownika
Tradycja
Junior

Postautor: Tradycja » 21 maja 2018, 22:59

Ja chetnie :) mysle ze bylby to ciekawy odcinek, Michalowi nie sposob chyba zarzucic ze bywa nienaturalny :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert

Postautor: wiatriwoda » 18 cze 2018, 13:29

Oficjalnie, Sławomir z żoną pierwszymi gwiazdami 2 sezonu programu:

MarianPazdzioch
Użytkownik

Postautor: MarianPazdzioch » 18 cze 2018, 15:46

Otwierasz lodówkę, a tam... ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Postautor: Trzeciak » 18 cze 2018, 20:05

Tu potwierdzenie, że drugi sezon ujrzymy już jesienią. :): http://worldscreen.com/tvformats/talpas ... d-mideast/
Pozdrawiam, Trzeciak
Jantar
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Jantar » 19 cze 2018, 19:19

Także i tu potwierdzenie 2-j serii plus wypowiedź Niny i wyniki oglądalności:

http://www.newslinereport.com/tv/nota/t ... of-my-life
Jordi
VIP Expert

Postautor: Jordi » 19 cze 2018, 22:29

Niestety pierwsza para pokazuje, że Montgomery nie ma nic do gadania w kwestii zapraszanych par. Jestem na 100% pewny, że Sławomir to "wybór z góry" i niestety obstawiam odcinek podobny poziomem do Królikowskego...

Szkoda, bo przy fajnych, niegwiazdorzących, szczerych parach ten program mógłby być perełką...

Wróć do „Pozostałe programy”