[TVP2] Pytanie na śniadanie

Dział poświęcony pozostałym programom telewizyjnym, talk-show, itp.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 13 sie 2013, 15:41

Miom zdaniem program powinien powrócić do stanu sprzed roku, mianowicie tylko 3 pary prowadzących.

Co do nowych twarzy to mam nadzieję, że nie są to nowi prowadzący, a jedynie będą mieli własne cykle.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 13 sie 2013, 16:52

Dokładnie tak jest - nowe twarze otrzymają swoje nowe cykle.

Warto też dodać, że inspirując się programami talent-show - jesienią w "Pytaniu na śniadanie" projekt, który ma pokazać talenty i kreatywności widzów.
Pozdrawiam, Trzeciak
uzytkownik900
Użytkownik

Post autor: uzytkownik900 » 18 sie 2013, 11:01

Dlaczego filmiki na stronie PnŚ nie działają ("Przepraszamy.Materiał niedostępny")?
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 21 sie 2013, 13:20

Nieco szerzej o zmianach w programie od września:
- prowadzący bez zmian - nadal 5 par, z tym, że Zamachowskiego przy Richardson w pażdzierniku zastapi inny partner, ale jak podają źródła będzie to zmiana tylko chwilowa ze względu na plany zawodowe aktora,
- Magda Ohme z poradami psychologicznymi,
- cykl żywieniowo - kulinarny Bożeny Stachury,
- Katarzyna Trzaskalska ze swoimi dziećmi w ramach "klubu mam",
- w soboty kącik dotyczący "The Voice of Poland" - o czym wspomniał już tutaj Trzeciak.

Źr.: http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... isko-zycia
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 24 sie 2013, 14:34

medyk1234 pisze:Nieco szerzej o zmianach w programie od września:
- w soboty kącik dotyczący "The Voice of Poland" - o czym wspomniał już tutaj Trzeciak.
Nie - nie o tym wspominałem ;). Chodziło mi o kolejny kącik, w którym zostaną pokazane talenty widzów. Będzie inny od tego, dotyczącego "TVoP".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 31 sie 2013, 9:03

Od dziś program będzie już stale nadawany z głównej części studia, które przeszło już tradycyjny jesienny lifting. Zmieniono widokówkę, która znajduje się za kratami. Dużo więcej jest też koloru białego. W prawej części studia sama rama została bez obrazu. Zmieniono także kadrowanie - dokładniej w stronę kuchni. Ogólnie też jest tam nieco pusto.

Elementy scenografii (m. in. wyżej wspomniana rama) są wykorzystane w nowym spocie promującym "Pytanie na śniadanie", którego wydania w dni powszednie wracają już w poniedziałek.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod

Post autor: Trzeciak » 09 wrz 2013, 22:27

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/123398 ... t-urbanski - dziś program odwiedził dawno niewidziany Hubert Urbański.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Post autor: Direct » 08 paź 2013, 7:35

wirtualnemedia.pl/artykul/przez-reklamy ... -sniadanie - moja "ulubiona" Marzena Rogalska już nie prowadzi PNŚ. Została odsunięta ze względu na udział w kampanii reklamowej Biedronki.

Dziwne jest tylko to, że Maciej Kurzajewski będąc niby to dziennikarzem sportowym może reklamować PKO BP i nie spotykają go z tego tytułu żadne konsekwencje ze strony TVP, a Rogalska za udział w reklamie dyskontu zostaje usunięta z mającego bądź co bądź niewiele wspólnego z poważnym dziennikarstwem "Pytania na śniadanie". To rodzi podejrzenia, że w TVP są równi i równiejsi.

A może TVP ma Szymona na celowniku i robi podchody? :P
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Post autor: Medyk24 » 08 paź 2013, 16:52

Wielka strata, Marzena była genialna, bardzo dobrze prowadziła program i była lubiana przez widzów czego dowodem są chociażby wpisy na profilu PNŚ na facebook'u, w przeciwieństwie do Iwony Radziszewskiej, która jest okropna i to ona w pierwszej kolejności powinna zwijać walizki.
POZDRAWIAM, Medyk24
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert

Post autor: MaciejOlek » 08 paź 2013, 17:30

Szkoda. Zgodzę się, że pierwsza powinna polecieć Radziszewska. Jej nie da się oglądać w tym programie.

Direct - masz rację mi też się wydaje, że w TVP jest podział na równych i równiejszych. Dziwi mnie też to, że Kurzajewski bierze udział w reklamach i żadnych konsekwencji z tego nie ma, a Rogalska gra w reklamach i już wylatuje z PnŚ.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Post autor: Direct » 08 paź 2013, 20:08

media2.pl/media/106847-TVP-Marzena-Roga ... danie.html
Media2.pl pisze:Decyzja o tym, że - z uwagi na zasady etyki dziennikarskiej - w czasie trwania kampanii pani Marzena Rogalska nie będzie prowadzić "Pytania na śniadanie" była wspólną decyzją dyrekcji TVP2 i pani Marzeny Rogalskiej. Dyrekcja TVP2 zakłada powrót pani Marzeny Rogalskiej do grona prowadzących "Pytanie na śniadanie" w jakiś czas po zakończeniu emisji reklam z jej udziałem - wyjaśnia Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP
Moim zdaniem odsuwanie prezenterki od programu tylko na czas kampanii reklamowej mija się z powodem, dla którego dziennikarze nie mogą brać udziału w reklamach. To jest bez sensu, bo nawet jeśli teraz, w czasie kampanii, Rogalska nie prowadzi PNŚ, to przecież i tak jest z tym programem kojarzona, skoro raptem parę dni temu jeszcze go prowadziła.

A Radziszewską widziałem dziś w akcji w PNŚ kilka minut po 8:00. Na początku rozmowy pomyliła gościa (ks. Kazimierza Sowę) z tematem rozmowy (ks. Wojciechem Gilem). W sumie to ptak i to ptak ;).
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Jacko09
Junior

Post autor: Jacko09 » 08 paź 2013, 21:57

No naprawdę szkoda. Marzena Rogalska była jedną z najlepszych prowadzących Pytanie na śniadanie. :(
Pozdrawiam Jacko09
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: zesepo » 09 paź 2013, 10:44

MaciejOlek pisze:Direct - masz rację mi też się wydaje, że w TVP jest podział na równych i równiejszych. Dziwi mnie też to, że Kurzajewski bierze udział w reklamach i żadnych konsekwencji z tego nie ma, a Rogalska gra w reklamach i już wylatuje z PnŚ.
Podobno była to też decyzja p.Marzeny, ale prędzej była to propozycja nie do odrzucenia - zgódź się, bo... i pewnie na lepsze wyszło jej na chwilę odsunąć się od PNŚ - za coś żyć trzeba. I osobiście nie oglądam PNŚ, ale bardzo przyjemnie było pooglądać "Czy jesteś..." w Pulsie z jej prowadzeniem, lepszym od oryginału ;)
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
Awatar użytkownika
Lord_info
VIP Expert

Post autor: Lord_info » 09 paź 2013, 16:57

Tomasz Wolny (z TVP Poznań) nowym prowadzącym "PnŚ" w parze z Moniką Richardson
http://media2.pl/media/106873-Tomasz-Wo ... danie.html
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert

Post autor: piciu » 09 paź 2013, 17:56

Bardzo dobry wybór. Mimo że od dawna nie oglądam już "PnŚ", to bardzo lubię Tomka. I w dodatku jest z mojego ośrodka.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe programy”