[TVN] Dzień dobry TVN

Tutaj rozmawiamy o programach lifestylowych.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38182
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3645

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dokładnie, to widać na porównaniu oby zdjęć, jak zawsze scenografia na plus, modne kolory, widać, że tam ktoś ma głowę do tego i stara się to wszystko wcześniej przemyśleć :) Ale widok za oknem zawsze i tak robi robotę :)
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Nie było jej na próbie, ale jutro program poprowadzi - Magda Mołek wraca do DDTVN :)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Magda Mołek - mimo że dziś obecna to jak przed chwilą zapowiedziała, wraca do programu w październiku.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19324
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2219
x 13432

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Nowa odsłona studia szczerze mówiąc nie przypadła mi do gustu - jest zbyt szaro, smutno, czerwone elementy (szczególnie podest) gryzie w oczy. Szkoda, że nie usunęli tych żałosnych "głośników" z dykty ze sceny.

Sam pomysł prowadzenia przez wszystkich to strzał w stopę, każdy (poza Mołek) łaknie atencji, przekrzykują się w czym przoduje Sołtysik i jego żenujący rechot.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

pulkownik pisze: każdy (poza Mołek) łaknie atencji.
Kinga, a jakże :P
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Wydaje mi się, że taki pomysł rozpoczęcia nowego sezonu "z pompą" to poniekąd reakcja na wyniki oglądalności, gdzie "PnŚ" coraz bardziej dogania "DD TVN".

No i jeszcze przypomnę, że równo 52 tygodnie temu wydanie w podobnym stylu miało "PnŚ", tyle, że związane to było z 15-leciem programu Dwójki.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

pulkownik pisze:Nowa odsłona studia szczerze mówiąc nie przypadła mi do gustu - jest zbyt szaro, smutno, czerwone elementy (szczególnie podest) gryzie w oczy. Szkoda, że nie usunęli tych żałosnych "głośników" z dykty ze sceny.
Studio po liftingu nie wygląda najlepiej, jednak jeszcze nie jest tak źle jak na początku nowego studia PnŚ w 2015 roku. Tam to dopiero było ciemno i ponuro z wściekle granatowymi kanapami.
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Na moje to zdecydowanie z wystrojem studia przesadzili, to jednak jakby nie było, program śniadaniowy. Powinien mnie przyciągać, a ciemne kanapy, dużo poważniejszy wystrój, raczej kieruje w odwrotnym kierunku. Moglobyc świetnie, a tak zmiany oceniam najwyżej na poprawnie, bo idą z duchem czasu, ale nie do końca w kierunku jakby powinni.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

pulkownik pisze: każdy (poza Mołek) łaknie atencji
Chajzer junior też, ale on zawsze i wszędzie, w AE będzie męczący, i jaki złośliwy dziś dla Gabi, zazdrosny czy co :-\ ale dziewczyna wykazała się refleksem :)
Memorex_94 pisze:Na moje to zdecydowanie z wystrojem studia przesadzili, to jednak jakby nie było, program śniadaniowy.
No właśnie, jedynie kąciki kulinarne ratują design, bo tam jest zawsze, nomen omen, "śniadaniowo" i kolorowo :)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
Posty: 1814
Rejestracja: 01 sty 2018, 13:13
x 846
x 1017

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

To, co Rusin przed momentem odstawiła goszcząc Toma i Alice wywołało u mnie ciarki wstydu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Niektórzy prowadzący chyba napili się dziś zbyt mocnej kawy czy hebaty.
Nina pisze: Chajzer junior też, ale on zawsze i wszędzie, w AE będzie męczący, i jaki złośliwy dziś dla Gabi, zazdrosny czy co :-\ ale dziewczyna wykazała się refleksem :)
Może nie może odreagować frustracji po klęsce "Hipnozy"? Nie przez przypadek pojechał z ojcem do Ameryki, by ścigać się ekspresem z jednym dolarem dziennie. ;)

Póki co mam wrażenie, że rok temu "Pytanie na śniadanie" zrobiło dużo lepsze wydanie ze wszystkimi prowadzącymi. Nawet nie mają tak przestronnego korytarza, jak na Woronicza. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3671
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 875

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Niestety DDTVN ciężko sie oglalada, własnie pzrez prowadzących, którzy nie do końca rozumią swoją funkcję, tylko w większości zawsze chcą błyszczeć i byc w centrum uwagi zamiast gosci (tak Kinia wiedzie w tym prym) Jedynie Mołek potrafi trzymać klasę.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49676
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5350
x 3242

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Końcówka totalnie nieprzemyślana. Najpierw występ duetu Alice Merton & Tom Odell poza budynkiem, później autoprezentacja wszystkich prowadzących, a na końcu występ zespołu Video przerwany, i to już w połowie pierwszej zwrotki. Niezła profeska. :D
Pozdrawiam, Trzeciak
Memorex_94
VIP Expert
Posty: 2289
Rejestracja: 09 sty 2017, 12:05
x 5
x 182

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Memorex_94 »

Pisałem, że średnio podolały zmiany design'u po wakacyjnej przerwie. Muszę to cofnąć. Przy dzisiejszym prowadzeniu i kółku wzajemnej Atencji rodem z Twitterowych dyskusji napalonych 18 latków jest małym piwem. TVNie, nigdy więcej tak wydań, nigdy. To co się tam działo nie raz wywołały u mnie dreszcze zenady, i to dosłownie. Słabo to wyszło, bardzo słabo. Mołek może była taka spokojna bo skoro i tak wraca dopiero za miesiąc to sztuczny rozgłos jest jej niepotrzebny. A na poważnie już, to widać jak mega dojrzała po latach w TVNie, nie sądziłem, że o niej to kiedykolwiek napisze, ale dzisiaj dla mnie była absolutnie nr1 i oby z taką formą wróciła już w październiku do wydań ze swoim udziałem. Reszta, no coz, takie szukanie Atencji, i ciary zenady mogą im tylko zaszkodzić.
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[TVN] Dzień dobry TVN

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

A mi się takie spotkanie wszystkich prowadzących podobało. Na koniec obiecali sobie, że będzie to tradycją podczas każdego otwarcia i zamknięcie sezonu. Królowali (jak zawsze) Prokop i Wellman oraz Mołek, która rzeczywiście była najspokojniejsza, ale wynikało to z tego, że była niewyspana, co sama przyznała, a wszyscy wiemy jak małe dziecko potrafi dać w kość. Najmniejszą sympatię czuję do Kalczyńskiej i Sołtysika, który jest chyba najsłabszym prowadzącym. Koniec końców - gdyby było ciut spokojniej, byłoby idealnie. Z wyjątkiem tych czerwonych akcentów w scenografii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy lifestylowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości