[TV PULS] Następny proszę! (2018)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

bartekszef1972 pisze:Bardzo fajny teleturniej. Duża doza humoru dla rozładowania emocji.
Ciekawe czy są castingi i jak się zgłosić.
Spróbuj wysłać e-maila ze zgłoszeniem, to się dowiesz. Zresztą jak będzie drugi sezon, to z pewnością castingi się odbędą. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
dida12314
VIP Expert
Posty: 1432
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:31
x 2
x 101

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dida12314 »

Pewnie za tydzień będziemy wiedzieć o oglądalności. Ale ja uważam, że powtórki o 15:00 mogą mieć wyższą oglądalność, niż premiery o 19:00. Ciekawe czy zmienią pasmo, jak to lubią czasem robić? ;)
e8066850
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2018, 19:19

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: e8066850 »

Jeden remis i już dwa wtf -
Dlaczego prowadzący po przeczytaniu pytania powiedział "start"? Czyżby jak w jeopardy, nie wolno zgłosić się przedwcześnie?
Nikt nie zgłosił się do odpowiedzi, więc automatycznie do finału trafił obecny mistrz - ok, ja myślałem że będzie kolejne pytanie dogrywkowe.

I jeszcze finał - była chyba sytuacja że uczestniczka była przy którymś dalszym pytaniu i próbowała dać odpowiedź na pierwsze pytanie z kolejki. Wtedy prowadzący powtarzał to dalsze pytanie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Start oznaczał czas na zgłoszenie się (bylo 10 sekund na tą czynność).
e8066850 pisze: Nikt nie zgłosił się do odpowiedzi, więc automatycznie do finału trafił obecny mistrz - ok, ja myślałem że będzie kolejne pytanie dogrywkowe.
A co w tym dziwnego, skoro ostatnia uczestniczka nie miała przed losowaniem żadnych pieniędzy na koncie? Zresztą ten teleturniej nie jest wyjątkiem. Przypomnę, że w finale "Awantury o kasę" istniała zasada, że jeśli drużyna mistrzów i drużyna pretendująca miały taki sam stan konta po rozgrywce finałowej - wtedy pojedynek automatycznie wygrywała drużyna mistrzów.
Pozdrawiam, Trzeciak
e8066850
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 30 wrz 2018, 19:19

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: e8066850 »

Teraz tylko pozostaje pytanie - jaki jest limit czasu (jeśli jest) na odpowiedź - zarówno w rundzie 1 oraz w finale - gra sprawia wrażenie bardzo szybkiej, ale może limit jest duży albo wogóle go nie ma.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Chyba nie ma takiego limitu. Zresztą mam wrażenie, że podczas pytań wiele jest cięć w montażu. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Szybko poszło :lol: Zmieniają porę emisji na niedzielę o 11 :o
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A więc mamy kolejną porażkę tej jesieni. Niedziela o 19:00 od początku wydawała mi się niefortunnym pomysłem. Już pora premier na Pulsie 2 (piątki 22:00) jest bardziej odpowiednia.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
dida12314
VIP Expert
Posty: 1432
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:31
x 2
x 101

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dida12314 »

To było do przewidzenia. Lepiej jakby dali w soboty po 15:00. Może oglądalność byłaby większa, a tak...?

Cały Puls. Ledwo wyczują porażkę to zmieniają porę nadawania...
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Obejrzałem kawałek jednego odcinka, więcej nie dałem rady. Jakaś biesiada, przyśpiewki, suchary. Jak na jakimś wiejskim weselu, a nie w teleturnieju. Nie wiem co oni sobie myśleli puszczając to do emisji.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Uuuu czyli musiało być wprost tragicznie. Obstawiam, że 2 ep nie miał nawet 250.000 widzów...

Dąbski właśnie pokazał swoje "wyczucie"...

Co ciekawe na FB programu już w poście z poniedziałku podano nową godzinę dając plakat z... pierwotną godziną :lol:
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Dominik pisze:Obejrzałem kawałek jednego odcinka, więcej nie dałem rady. Jakaś biesiada, przyśpiewki, suchary. Jak na jakimś wiejskim weselu, a nie w teleturnieju. Nie wiem co oni sobie myśleli puszczając to do emisji.
Właśnie taka "biesiada" (choć dla mnie to całkiem przyzwoity program rozrywkowy, szczególnie po wyczynach prowadzonych przez Chajzera i Gumulca) jest idealnie podprowadzona pod taget, jaki "wychowała" sobie TV Puls, tyle, że paradoks polega na tym, że może ten target stracił cierpliwośc przez takie ruchy Dąbskiego. Mimo wszystko póki co będę bronił tego programu, bo w przeciwienstwie np. do "Hipnozy" jest czego. Szkoda, że skończy się tylko na sezonie.

"Lombard" wciąż jest jednym z nielicznych sukcesów TV Puls w ostatnich latach, a to pokazuje jak stacja wciąż jest daleko nawet nie od Wielkiej Czwórki, a takich stacji jak TV4, TTV, czy czasami nawet TVN7.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
dida12314
VIP Expert
Posty: 1432
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:31
x 2
x 101

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dida12314 »

Powiem wam tak : ktoś napisał, że TTV najbardziej inwestuje w ramówkę. Gdyby tam był ten program to lepiej by się z nim postarali. Tylko tyle mam do powiedzenia...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49674
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Nie można powiedzieć, że TV Puls się nie starał. Było to widać m. in. po sporej kampanii promocyjnej, i to kilkanaście dni przed startem programu. Poza tym nie wiem, czy wogóle teleturniej i to taki pasuje do takiej stacji jak TTV.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
dida12314
VIP Expert
Posty: 1432
Rejestracja: 07 mar 2016, 12:31
x 2
x 101

[TV PULS] Następny proszę!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dida12314 »

Jeśli Googlebox, Damy i Wieśniaczki odniosły sukces to i ten teleturniej by tam odniósł sukces. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości