[4fun.tv] Powstanie (2007)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
bustram
VIP Expert
x 54
x 1184

[4fun.tv] Powstanie (2007)

Post autor: bustram » 08 gru 2018, 0:08

W poniedziałki, środy oraz piątki między 7 a 9 rano Andrzej Szajewski będzie budził widzów 4Fun.TV, w rytmie muzyki oraz swojego specyficznego humoru. Prowadzący, który ma wprawę w budzeniu słuchaczy - przez kilka lat prowadził poranny program w Radiostacji - będzie poruszał tematy społeczne i kulturalne w kontrowersyjny i żartobliwy sposób.
W programie m.in. wywiady z gwiazdami, przegląd prasy, kącik kulinarny "Gotuj się", kącik 4fun-fitness oraz usługa specjalna – Budzenie na życzenie. Wszystko to w interakcji z widzem. Każdy będzie mógł wypowiedzieć się na antenie za pomocą czata, SMS-a oraz telefonu.

źródło: media2.pl

Wspominam ten program z rozrzewnieniem, ponieważ był chyba jak do tej pory jedynym w Polsce nadawanym wprost ze studia nadawczego. Dla mnie jako pasjonata telewizji było nie lada atrakcją kiedy prowadzący Andrzej Szajewski bawił się przyciskami na konsoli i pokazywał jak ona działa. Przy czym przypominam, że "Powstanie" nie było programem technicznym lecz... typowo śniadaniowym muzyczno-rozrywkowym na żywo.
Pamiętam, że spóźniałem się do szkoły na godz. 8.00, bo zawsze chciałem oglądać ten program :) "Powstanie" spod konsoli było nadawane od 18 kwietnia 2007 do końca wakacji tegoż roku. Od września program miał jeszcze żywot już w normalnym studiu ale w godzinach popołudniowych i z innym prowadzącym. Czy ktoś z was pamięta te czasy ?

Ach i małe sprostowanie rewelacji z powyższego artykułu::
- wywiady z gwiazdami (były bardzo rzadko, gdyż program nie dysponował studiem)
- przegląd prasy (czasami był)
- kącik kulinarny "Gotuj się" (nie przypominam sobie, aby coś takiego się pojawiło)
- kącik "4fun.fitness" (pamiętam, że raz Szajewski na podłodze reżyserki zrobił kilka pompek)
- budzenie na życzenie (było dość często)
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”