[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Pora założyć specjalny wątek dla tego programu, chociaż prawdę mówiąc, w sieci jest tak mało szczegółów na jego temat, że ciężko będzie rozmawiać - szczególnie z kimś, kto go nie widział ;-). Magazyn "Meta" pokazywany był na antenie TV4 oraz Info Dokument.

Niegdysiejszy opis programu:
Informacje na temat progframu META
META jest programem TV, adresowanym przede wszystkim do młodych i nieco starszych odbiorców. Nie pomijamy żadnego problemu i żadnej tematyki, o ile ma ona jakikolwiek związek z siecią Internet i komputerami.

W poszczególnych działach zobaczycie:

Temat Dnia - ciekawostki, intrygujące zjawiska, usługi oraz problemy wspólczesnego Internetu
w dziale Hardware - sprzętowe nowinki i ciekawostki
w dziale Software - przydatne i mniej przydatne programy
na kanapie - zawsze nowy gość
w kąciku Gier - przeboje, nowości i klasyka komputerowej rozrywki
w kąciku Muzycznym - jak zwykle porcja informacji o zespołach i wykonawcach
w Kiosku - prasa, wydawnictwa, ksiązki, multimedia i ciekawe odsyłacze
na zakończenie programu - Quiz oraz porcja Newsów
Nie wiem jak długo program był emitowany i nie posiadam pewności co do liczby odcinków - wiem tylko, że program ukazywał się od 2000 roku i że powstało co najmniej 136 wydań.

Według internetowych archiwów,136 odcinków to nie jakiś ogrom czasu - pierwszy sezon "Mety" emitowany w TV4 składał się z 56 odcinków (chociaż według numeracji programu zawierały się w tym pojedyncze powtórki), a emitowano go od 3 kwietnia do 30 czerwca 2000 roku niemalże w każdy dzień powszedni :) Na antenie Info Dokument ukazywał się aż cztery razy dziennie: ok. 9:20, 13:20, 17:25, 21:35.

Dodam, że dla Polsatu było to dość spore przedsięwzięcie - nie był to najtańszy na świecie format, albowiem trzeba było utrzymać kilku prezenterów biegłych w swoich dziedzinach i ogólnie redakcję. Także program kręcono z kilku kamer, w tym z kranem kamerowym - niby proste, a jednak polecam zobaczyć inne, bardziej "ambitne" produkcje Polsatu - w tym przypadku program "o internecie" był całkiem konkurencyjny ;)

I jeszcze obsada:
Redakcja programu META
Agnieszka Marchlewska
Bartek Dramczyk
Artur Królicki
Występują:
Temat Dnia: Agnieszka Marchlewska, Bartek Dramczyk
Hardware: Jacek Trojański
Software: Artur Królicki
Wywiady: Dorota Paluchowska, Katarzyna Prusinowska
Gry: Mikołaj Boryś, Michał Kowalski, Tadeusz Zieliński
Muzyka: Maciej Chrzanowski, Tomasz Kurzyca, Leszek Niedzicki, Piotr Twardowski
Kiosk: Kamila Górska, Anna Żak
Newsy, zapowiedzi i zakończenia: Beata Binek, Marta Piechowiak
Swego czasu użyłem stwierdzenia, że "Meta" to takie nasze polskie "Giga TV". Coś w tym jest :) Tyle, że chyba lepszy reżyserowany program z konkretnym scenariuszem i jakąś chronologia tematów niż całodobowy kanał przypominający postawienie operatora kamery przy jakimś patouzależnionym od CS'a czy internetu dzieciaku z przerośniętymi pierwszymi wąsami i wysyłaniu jego znudzonej życiem facjaty w eter :)

Przypominam także podesłany przez @Tomka link do jednego z odcinków na YT:


Polecam również zaznajomić się z archiwalnym adresem meta.pl, na którym znajdują się informacje na temat odcinków, tematy, konkursy czy też lista redaktorów. Zauważycie, że wersje strony dla TV4 i Info Dokument lekko się różnią (zapewne mierzono klikalność linków, żeby sprawdzić która emisja "Mety" jest popularniejsza), różne są też daty archiwizacji podstron :)
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Strona internetowa programu rozpoczęła działanie w 2000 roku, jednak sam program produkowano już w 1999 roku. Co ciekawe dla LTV (Live Television). Nie wiem tylko, czy LTV Warszawa była spółką zależną od firmy LTV z siedzibą w Berlinie, od której Polsat kupował prawa do emisji filmów dokumentalnych na kanale Info Dokument.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Nowy 4-minutowy fragmencik programu META.PL z pełnym wstępem (którego brakowało na poprzednim nagraniu) i kawałkiem jakiegoś dzieła z demosceny w ramach pierwszego segmentu audycji - Tematu Dnia :).

Od 11:40: 19.06.2000
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Pomyśleć, że telewizja kiedyś nadawała programy, w których wręcz namawiała do korzystania z internetu i gier :) Dla równowagi wczoraj w TVN leciał dokument Discovery Life o uzależnieniach od komputerów xD
Frontowiec
VIP Expert
Posty: 4539
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:24
Lokalizacja: Szczecin / Kamień Pomorski
x 54
x 169
Kontakt:

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Frontowiec »

Internet w tamtych czasach to był luksus, więc trzeba go było wypromować. Nawet w ''Rodzinie zastępczej'' był pamiętny odcinek o internecie, gdzie także inne stacje telewizyjne tworzyły wtedy programy poświęcone internetowi (głównie w nocy) np. ''Noc internauty'' na TVP1 czy ''Tenbit.pl'' na TVN-ie (co ciekawe, jednym z prowadzących ''Tenbit.pl'' był Radek Brzózka).
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Karol pisze: 26 sie 2019, 5:12 Pomyśleć, że telewizja kiedyś nadawała programy, w których wręcz namawiała do korzystania z internetu i gier :) Dla równowagi wczoraj w TVN leciał dokument Discovery Life o uzależnieniach od komputerów xD
No nie przesadzałbym :D. Materiały o szkodliwości gier też były obecne w ówczesnych mediach.

Z dzisiejszego punktu widzenia myślę, że to była kwestia zapewnienia rozrywki dla każdego targetu - dla młodego widza program młodzieżowy o grach, dla niemającym pojęcia dorosłych szokujący reportażyk w Panoramie dla rozruszania aorty ;).
Frontowiec pisze: 26 sie 2019, 11:33Internet w tamtych czasach to był luksus, więc trzeba go było wypromować. Nawet w ''Rodzinie zastępczej'' był pamiętny odcinek o internecie, gdzie także inne stacje telewizyjne tworzyły wtedy programy poświęcone internetowi (głównie w nocy) np. ''Noc internauty'' na TVP1 czy ''Tenbit.pl'' na TVN-ie (co ciekawe, jednym z prowadzących ''Tenbit.pl'' był Radek Brzózka).
Tutaj nie chodziło o promocję, a próbę zagospodarowania niszy. Meta.pl zaczynała być emitowana w czasach, gdy ludzie mogli już mieć dostęp do internetu (taka Wirtualna Polska bardzo szeroko reklamowała się w mediach, zwłaszcza tych publicznych), ale bardzo często było to ograniczone technicznie ze względu na miejsce zamieszkania, pracy, edukacji, znajomych (tak jak dzisiaj bierze się jakiś VOD na czterech, tak kiedyś klatka zrzucała się na stały, mierny dostęp do netu). Dochodzą do tego oczywiście finanse.

Z tego powodu najczęstszą możliwością łączenia z siecią dla przeciętnego Kowalskiego w domu był jednak dial-up - za pomocą linii telefonicznych. Nawet mamy potwierdzenie tego w udźwiękowieniu programu, gdzie słychać te typowe, szybkie wybieranie numeru przez komputer, jak na poniższym filmiku (0.02-0.05).


Do tego dochodzi fakt brak istnienia polskich wyszukiwarek internetowych (były jakieś altavisty, ale na Zachodzie), trzeba było przeszukiwać katalogi na jakiś stronach (WP), a impulsy w tym czasie leciały. Myślę, że temu miały służyć te wszystkie recenzje stron www w Meta. Dzięki temu młody internauta mógł otworzyć 5 okien przeglądarek internetowych, wpisać do nich widziany w audycji adres (ewentualnie ustawić sobie program ściągania witryn na dysk) i dopiero dokonywał łączenia. Mógł też przyjść do kafejki internetowej z gotowym notesem domen.

Czy tak było w istocie to nie wiem, chyba program nie był tak popularny (chociaż ja jestem z tych, którzy zapisywali interesujące mnie adresy w czasach był emitowany na Info Dokument).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Odkopuję i kilka fragmentów Mety.





Zdaje się, że po zakończeniu produkcji Mety, TV4 poszło w dużo tańsze gameplaye 🙂



Pomyśleć, że minęło już grubo ponad 20 lat od momentu, kiedy internet fascynował, bo dziś to rak 🙂

PS. Tylko Windows 98 💪
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

W sumie te wszystkie wydania były już dostępne na youtube - najzabawniejsze, że wcale nie musi to oznaczać podpieprzenia nagrań z innego kanału. Po prostu niewiele odcinków tego programu powstało, więc łatwo o powtórki.

Ja chciałbym materiał o komiks.pl, późniejszym WAK (tutaj jego starsza wersja, gdzie można znaleźć m.in. teksty i obrazki z tamtego okresu, choć layout zmienił się od 1999 roku co najmniej dwa razy)

---

Ostatnio przeglądałem usenet i wychodzi na to, że odcinki z TV4 to po prostu była powtórka z Info Dokument. Z czasów emisji na tv 4 pojawiają się opinie, że program zajmuje się przestarzałymi tematami, a także, że wprost określa się je jako powtórkę z kanału tematycznego Polsat 2 Cyfrowego.
https://groups.google.com/g/pl.comp.pec ... rl7GPAHCkJ
(moja redagowanie)
Hej

Niestety ponieważ siedzę czasem dłużej przed TV zdarza mi się trafić na program "META" w TV4.
Program oczywiście o komputerach, grach, internecie, itp.

Jakim prawem takich ludzi wpuszczają przed kamerę ??? Pomijam tematykę, delikatnie mówiąc średnio interesującą, ale im kompletnie brak profesjonalizmu !!! Brak przygotowania, brak znajomości podstawowych rzeczy!!! KICHA.

Co ciekawe powyższy stan rzeczy dotyczy głównie facetów, którzy się tam pokazują !! Kobiety są nieżle przygotowane, idzie to płynnie i z sensem, a do tego wyglądają całkiem, całkiem ;-)))

A tak nawiasem META jest zerżnięta (licencja ??) z programu GIGA na niemieckiej NBC. Porónanie wypada na korzyść NHiemców, są dobrze
przygotowani i wiedzą o czym mówią.

A swoją drogą zazdroszczę im monitorów - same LCD, uuuuuuuuuuu też chcę !!!

https://groups.google.com/g/pl.rec.tele ... LOkRwZ0xMJ
KKKOOLEGO Meta jest na czasie ??? !!!!!!!!!!!!!
a ogladal ty odcinek jak zapowiadali wejscie dreamcast na rynek w USA, ze zapisy objely juz 250 tys luda. A o ile sie orientuje to konsola ta juz jest od dawna w sprzedazy.

Sam program META musial zostac nagrany ponad pol roku temu
... profesjonalnie ????@#@#!
to jest zenada, bzdety opowiadaja, myla sie i nie prowadza programu profesjonalnie.

ogladalem w tym tygodniu, mowili o SMS-ach, ze miedzy IDEA i ERA nie da sie SMS-owac, a to kompletna bzdura, od niedawna mozna, mozna juz bylo rzed emisja programu, ........

wiecej nie bede pisal, bo ksiazka by z tego wyszla .....

no comments
Program musial byc nagrywany latem (zeszlego roku pewnie), bo wczoraj mowili o serwisach pogodowych i podawali temperature w Wawie na poziomie 21 stopni Celcjusza :))
Autorów i prowadzących wysłał bym na przymusowe oglądanie "GIGA" w NBC,gdzie mogliby zobaczyć jak się profesjonalnie realizuję program tego typu,ale bez paniki Polska jest 2 lata za europą a europa 2 lata za USA,więc dopoki ludzie na ulicy nie przestaną kojarzyć internetu z internatem to nie ma na liczyć
---


No i dla przypomnienia krótka wypowiedź Tadeusza Zielińskiego od 17:45 potwierdzający, że program raczej długo nie było na antenie (myli za to w dwóch kwestiach - Multimedialny Odlot był starszy od Meta, a także ten ostatni nie mógł powstawać w 1997-1998, bo wzorował się na Giga, który powstał pod koniec tego ostatniego roku). Wypowiadający twierdzi, że nagrano tylko z 6 odcinków...


---

Co do programu GIGA to wrzucałem już dużo materiałów o tym niemieckim cudzie na forum, audycja-marzenie mojego dzieciństwa, sen, który nigdy nie zrealizował się w polskiej telewizji ^^'
viewtopic.php?p=730774#p730774

---
Karol pisze: 30 maja 2023, 19:16 Zdaje się, że po zakończeniu produkcji Mety, TV4 poszło w dużo tańsze gameplaye 🙂

Był jeszcze program "tv4 kropka pl" :)






---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Fan Radia ZW
Obserwator
Posty: 505
Rejestracja: 22 lip 2022, 18:48
x 109
x 56

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan Radia ZW »

Zaglądając do wątku o "Pierwszych kanałach Polsatu" dowiadujemy się że Meta.pl powstała w 1999.
viewtopic.php?t=3656&start=75
"Każde serce wita gdy nadaje Republika " - Manifestacja Wolnych Polaków. 42 lata temu Jaruzelski zabrał dzieciom Teleranek, a dziś pułkownik Sienkiewicz rolnikom Agrobiznes.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

No sam jestem autorem tych informacji :lol:

A powtarzam się, bo:
- nie ma jeszcze tej informacji w tym temacie
- chciałem zaprezentować bardziej szczegółowe źródła z epoki.

Jeśli chodzi o te ostatnie to program wszedł na antenę Info Dokument we wrześniu 1999, jeśli wierzyć temu wpisowi.

Post z 5 września 1999.
https://groups.google.com/g/pl.comp.pec ... QprFnFpeQJ
Nowy program telewizyjny "META" dla internautow na nowym kanale tematycznym INFO-dokument

Od paru dni w sklad pakietu cyfrowych kanalow Polsatu 2 wszedl nowy kanal INFO - dokument polaczony ze Spotkania (docelowo maja to byc dwa odrebne kanaly).

Znalazl sie tam, moim zdaniem, bardzo ciekawy program poswiecony wszystkim nowinkom ze swiata komputerowego, internetowego i etc. Z wiadomych wzgledow grono widzow napewno jest ograniczone, a program moze wydawac sie dla wielu poprostu nie znany. Zwracam sie do tych wszystkich, ktorzy juz mieli okazje poznac i obejzec w/w co sadzicie na ten temat ???

I jeszcze jedno, z tego co mi wiadomo maja swoja witryne: www.meta.pl

pozdr.

Czyli opinia cytowana przeze mnie w poprzednim poście, jakoby produkowano to w lato 1999 (mowa o pogodzie) może być prawdziwa. Tutaj trochę informacji w tym zakresie:
https://varsoviaklimat.pl/?p=857
Pogoda w Warszawie w roku 1999

Temperatura powietrza średnia
Całoroczna: 9,13°C.
Zima (grudzień 1998-luty 1999): -1,37°C.
Wiosna (marzec-maj): 9,03°C.
Lato (czerwiec-sierpień): 19,00°C.
Jesień (wrzesień-listopad): 8,80°C.

Jest duże prawdopodobieństwo, że nie na początku nie mieli strony pomimo jej reklamowania. Albo im czasowo nie działała ^^'
Po Waszych postach dopiero tam wszedlem i masz racje ;((( .Nie wiem, moze cos im sie skopalo, bo w programie reklamowali wlasnie ten URL...

Jeszcze raz sorry...
Mnie się podoba. Wprawdzi to jest po prostu GIGA TV po polsku,a le i tak fajnie sie ogląda... Ludzie, którzy to prowadzą znają się na rzeczy.. mówią proste rzeczy,a le z czasem na pewno będzie coś ciekawszego. IMO dobra robota.. Polsat się postarał... WWW rzeczywiście jeszcze nie maja.. nie próbowałem tez czy odpowiadają na emiale...

Ktoś wie w jakich godzinach można to złapać? ja zauważyłem, że rano ok. 11 i wieczorem.. Są powtórki?

Program miał też drugą domenę:
www.meta.com.pl
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Czytam te krytyczne wpisy, które przytoczyłeś i niby je rozumiem, ale z drugiej strony wiele osób się z nimi nie utożsamiała - taki mi się wydaje. TV4 powtarzająca program była telewizją dla jakichśtam mas, bo jednak ponadregionalny zasięg docierał poza aglomeracje wielkomiejskie i nie tylko, podobnie sam Info Dokument był kanałem w BEZPŁATNEJ platformie Polsatu 😉 Internet, software czy hardware to były pojęcia dla większości kosmiczne, ludzie nie byli na bieżąco - nawet po sobie wiem, że stały internet miałem od około 2002-2003 roku, a do tamtego momentu było to dla mnie coś nieosiągalnego, zresztą chyba traktowałem go bardziej jako ciekawostkę, niż życiowy cel 😉 Więc nawet jeśli odcinki były nadawane z opóźnieniem czy powtarzane do porzygu, to dla wielu to dalej było jedyne okno kontaktu z komputerem.

Swoją drogą zaiste, że w 2023 roku, ponad 20 lat po tych programach, w internecie w ogóle nie ma treści, a wielu PC oddało do muzeów na rzecz koszmarnych smartfonów, które odbierają nam życie i z których piszę posty na forum 😉
Awatar użytkownika
Fan Radia ZW
Obserwator
Posty: 505
Rejestracja: 22 lip 2022, 18:48
x 109
x 56

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan Radia ZW »

Pierwsza domena tego programu działała jeszcze na początku stycznia 2002 roku.
https://web.archive.org/web/20020118103 ... //meta.pl/
W grudniu 2003 roku na domenie tego programu wystartowała strona firmy META zajmująca się tworzeniem domen internetowych w cyrylicy.
"Każde serce wita gdy nadaje Republika " - Manifestacja Wolnych Polaków. 42 lata temu Jaruzelski zabrał dzieciom Teleranek, a dziś pułkownik Sienkiewicz rolnikom Agrobiznes.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

@Karol - trzeba pamiętać, że te komentarze były pisane przez osobę mające nieco większą wiedzę o komputerach niż przeciętny widz TV. Nawet ja - jako ignorant - gdy pierwszy raz podłączałem się do internetu musiałem wykręcić nieprzystosowany do tego kontakt telefoniczny w domu i ręcznie wiązać kabelki idące do modemu w PC (rozwiązane znalazłem wcześniej w kafejce internetowej, może nie było to trudne, ale trochę niepokojące wykręcać tak przestarzałą infrastrukturę ^^'). Jako, że była to linia telefoniczna nikt w tym czasie nie mógł się do nas dodzwonić (pamiętać też te załamanie w głowie do dzisiaj, gdy podczas ściągania 30 mb gry po około 5-10 minutach moja mama zaczepiła ten leżący, ledwo działający przewód - poszło trochę, drogich impulsów na nic :lol:).

Wracając jednak do tematu - przede wszystkim ludzie, jak chcą o czymś napisać, to zazwyczaj, aby wyrazić swoją niechęć :D Dzięki jednak takiej naturze człowieka możemy zdobyć pewne informacje z przeszłości. Jak coś było bezpłciowe to masz mniejsze szanse znaleźć o tym informacje na necie :D

Znalazłem w archiwum usenetu więcej tego typu tematów rugujących ten program m.in. :lol: :lol: :lol:
https://groups.google.com/g/pl.rec.gry. ... IZpAim60oJ
O gierkach nawija tam dwoch na zmiane: jeden to IMHO kompletny cymbal, ktory bredzi trzy po trzy jak nacpany (Mikolaj); drugi, gostek rownie smarkaty jak poprzednik - stanowi jego zupelne przeciwienstwo!(Tadeusz) Naprawde - pelny profesjonalizm, kazde slowo doskonale wywazone, bez lania wody - jak jego zmiennik, gdy zapomni tekstu;-)))
[...]
Jedna wazna uwaga co do tego programu i podobnych - zwykle kreci sie je podczas sesji nagraniowych - kilka lub kilkanascie za jednym zamachem, potem sa emitowane przez pol roku (przynajmniej taki jest okres ramowkowy w TVP, choc zwykle i tak leca rok, bo sie szefostwu nie chce zmieniac umow).

Programy te nagrywaja niezalezne firmy, a nie stacja telewizyjna, ktora kupuje gotowy produkt (na te pol roku z gory). Wiec zadne apele do TV4 nie zadzialaja, bo oni te programy maja juz dawno tremu nagrane, moga go co najwyzej zdjac z anteny. Taki polroczny cykl produkcji powoduje tez, ze opisywane gry to juz nie sa nowosci, strony WWW wygladaja inaczej, itp.

Warto o tym pamietac i sie tak nie stresowac ogladajac program META.

BTW - z tego, co pamietam, META byla nagrywana jeszcze w zeszlym roku dla innej trelewizji.

Serdecznie Pozdrawiam,

Pawel Kalinowski
mirageinteractive.com
Pan Kalinowski dla nieznających :)


[...]
Ogolnie poziom programu jest ponizej dna. Najlepsze numery odstawia
panienka, ktora prowadzi Temat Dnia. Ostatnio byly relacje z targow i w
jednym
z programow byla prezentacja zamkow szyfrowych do drzwi. A ta panienka
spytala
sie, czy moze taki zamek wstawic do drzwi od lodowki. Przez pol godziny nie
moglem przestac sie smiac. Widac rowniez, ze ona tak nadaje sie do
reportarzy
jak ja do lotow kosmicznych ;)
Nie daje dojsc do slowa partnerowi, zadaje zupelnie idiotyczne pytania i
ogolnie stara sie sprawiac wrazenie, ze ona tu rzadzi. Niestety uwidacznia
tym swe braki w inteligencji. Ale to wszystko przebil program ze srody.
Panienka ktora prowadzi Kiosk omawiala jakas strone z opisami zjawisk
atmosferycznych. I nie wiem, czy dobrze zrozumialem, ale na koniec
powiadziala cos w tym rodzaju "... i pamietajcie, ze w czasie burzy
najlepiej jest wychodzic z shotganem..."
Nie wiem, czy ona byla pijana, czy ja mialem jakis omam sluchowy, ale jesli
ktos ogladal ten program (21 bm), to prosze o potwierdzenie (badz
zaprzeczenie) czy dobrze slyszalem

Co ciekawe odezwała się także osoba, która szukała opinii o programie... potencjalny reklamodawca? Rubikon według webarchive oferowała, albo nawet nadal oferuje skrzynki pocztowe, serwery, stały internet dial-up.
https://groups.google.com/g/pl.comp.www ... 2F0FjuIs4J
Witam Grupę!

Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich, którzy choć raz widzieli program META na Tv4 (ten o Internecie), o przesłanie wszelkich opinii, sugestii i uwag, a także własnych propozycji. Będę baaardzo zobowiązany!
Pozdrawiam

--
Rafał Kunicki
e-mail: [email protected]
kom: +48 603 065 123

--
Wysoka jakość, niskie ceny - http://rubikon.pl
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

[TV4/Info Dokument] Meta.pl - program internetowy (2000-2001?)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Bo co tu się oszukiwać. Meta.pl co do zasady powinna lecieć na żywo, przynajmniej w pierwszej emisji, to by dużo zarzutów wyeliminowało 🙂

Po drugie. Zawsze wolałem MLN 😝


I serio, oglądałem codziennie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości