[TV Puls/TTV] Najgorszy Polski Kierowca/Nie-dzielny Kierowca (2007-2008, 2015-2016)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P
Obserwator
Posty: 316
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:25
x 1
x 11

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P »

I moim zdaniem pierwszy odcinek bardzo fajny, bardzo szybko minął i co najważniejsze nie nudził. Kutz dała radę, choć szczerze jakoś bardziej wyluzowana była w swoim programie "W trasie".
;)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Pierwszy odcinek całkiem niezły, co jest dużą zasługą ciekawych uczestników, starsza pani, która otrzymała tytuł najgorszego polskiego kierowcy odcinka wręcz wymiatała, dosłownie i w przenośni :D Rola prowadzącej dosyć mocno ograniczona, a sama Kutz poradziła sobie w skali szkolnej na 4 z minusem jak dla mnie. Oprawa graficzna dosyć prosta i zredukowana do minimum, ale akceptowalna.

Nadal jednak nie wiadomo czy najgorsi kierowcy wyłonieni w każdym odcinku spotkają się później w ostatnim gdzie zostanie wyłoniony najgorszy z najgorszych kierowców.
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Moja opinia o programie - lepsza ta wersja od tej z TV Puls. Prowadząca Ola Kutz daje radę ale jest mało wyluzowana. W programie "Ola w trasie" spisywała się lepiej. Uczestnicy - zwyciężczyni fajna ale te 2 pary młodych ludzi fatalni. Jedna chce rządzić, druga chce założyć szkołę jazdy i.. rzuca tortem w brata. Ludzie nie mają co jeść, dużo ludzi głoduje. Mimo, że to program rozrywkowy. Musi się coś dziać, dużo zabawy i śmiechu na siłę. Brat Arek ten co zgłosił siostrę Aśkę to jakby miał 'zeza' albo inne złudzenie wzrokowe ale lubi rządzić i jest władczy. Z drugiej strony opanowany.. :lol:

Niszczenie samochodu - szkoda bo ten samochód był jeszcze dobry, trochę dziwny jest ten przepis. Nie wiem czy obejrzę kolejne odcinki, na razie daję 3 i nic więcej. Mnie program nie porwał jakoś znacząco, z nudów da się obejrzeć, może potem będą lepsi uczestnicy. Oprawa graficzna i lektor Popłonikowski na plus.

Opinie ludzi na profilu TTV miażdżące i krytykujące często program, np.
"Niszczenie auta na koniec to jakaś tragedia. Młodzi ludzie marzą o takiej 156-tce, a Wy tak po prostu ją niszczycie. Czy reżyser nie mógł wymyślić innego zakończenia?"
Tu więcej opinii: https://m.facebook.com/TelewizjaTTV/pho ... 9&__tn__=E

Jeszcze jedna opinia:
"Dla mnie udawane i naciągane. W pewnym momencie miałam ochotę przełączyć bo zaczęło nudzić. Pomysł fajny, gorzej z realizacją.."
Też tak uważam. Przed końcem chciałem przełączyć ale zobaczyłem do końca.
Awatar użytkownika
PioPat
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 13 lip 2015, 11:52

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PioPat »

Oglądałem dzisiejszy odcinek i muszę powiedzieć, że chyba zbytnio przywiązałem się do wersji Pulsowej. Niezapomniana Tereska i jej przyjaciółka :D

Szkoda, że w tej serii w każdym odcinku będą inni uczestnicy.
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Jeszcze zapomniałem o wpychaniu na siłę lodów - też nie za ciekawy punkt, na stronie TTV zwiększa się liczba negatywnych opinii o programie od widzów. Pewnie będzie 1 sezon i tyle. Ludzie pewnie zrazili się po dzisiejszym odcinku.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Widownia polska jest przewrotna bardzo często paradoksalnie programy, które w większości mają negatywną opinię w komentarzach w internecie cieszą się zadowalającą oglądalnością, może to nie do końca dobry przykład ale taką sytuację można zauważyć w przypadku "Kto poślubi mojego syna".
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38181
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Po dzisiejszym odcinku chętnie bym obejrzał nową wersję Nauki Jazdy . Tylko czy nowoczesna technika i produkcja nie zabiłaby tamtego choć siermiężnego ,ale fajnego klimatu.
Awatar użytkownika
Dominik
VIP Expert
Posty: 3032
Rejestracja: 25 sie 2010, 13:03
x 73
x 724

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik »

Fajnie zrealizowany program, ale jednak bardziej odpowiadała mi formuła programu w Pulsie - ci sami uczestnicy przez cały program i jury oceniające uczestników.

Zgadzam się też z przedmówcą - również chętnie obejrzałbym jest wa wersję 'Nauki jazdy'.
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

W "Nauce jazdy" był niezbyt przyjemny prowadzący Grzegorz Stasiak, nie podobało mi się jego prowadzenie, gdyby go wymienić to program byłby lepszy. On odpychał od oglądania, grał potem Alojza w "Świętej wojnie".
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Dzisiejszy 1. premierowy odcinek nowego programu w TTV będzie inny niż ten, który został wyemitowany 2 tygodnie temu w TVN.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

A czym się będzie różnił? Skąd taka decyzja?
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Jak odpisano mi na FB TTV dzisiejszy odcinek będzie całkowicie nowy, o czym może świadczyć także ta zapowiedź, w której jest uczestniczka nie będąca w emitowanym pilocie w TVN - https://www.facebook.com/TelewizjaTTV/v ... =2&theater
Awatar użytkownika
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P
Obserwator
Posty: 316
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:25
x 1
x 11

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P »

Troche zmienila sie oprawa graficzna. No i odcinek nowy oczywiscie.
;)
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Z tego co widzę to dopiero dzisiejszy odcinek był tym, który został wyemitowany w TVN'ie jako "pilot" - https://www.facebook.com/TelewizjaTTV/v ... =2&theater
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[TV Puls/TTV] Najgorszy polski kierowca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Od przyszłej soboty program będzie trwać o 15 minut krócej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości