[TV4] Nowa Generacja

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TV4] Nowa Generacja

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ice »

W zeszłą sobotę oglądałem Idola na Czwórce. W trakcie trwania programu był pokazany spot gdzie było takie coś: Masz swój zespół? Chcesz go wypromować? Zgłoszenia wysyłaj na: [email protected] Dzisiaj muszę obejrzeć Idola aby wiedzieć więcej. Jak będę mógł to zrobię zapa. Czyżby szykuje się jakiś format? :D
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 198
Kontakt:

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: Poland »

Może to reklamy polsatowskiego Star Academy (rusza jesienią) ??
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TV4] Nowa Generacja

Nie, nie. To napewno nie to. Tu szukają zespołu, wokalisty, który już śpiewa ale jest bardzo nieznany. To na pewno nie o Star Academy. Zresztą trąbili by o tym na Polsacie.Zgłoszenia były na taki adres: [email protected] --- tam gdzie xxx to nie zapamietany przeze mnie adres ale napewno na email tv4.
Awatar użytkownika
max
Użytkownik

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: max »

kisiel205 pisze:Może to reklamy polsatowskiego Star Academy (rusza jesienią) ??
Jeśli nie Star Academy to może X Factor, w końcu tam mogą też występować zespoły.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TV4] Nowa Generacja

Program na 100% będzie w Czwórce bo mowa była o tym. Jak to by było na Polsacie to i na Polsacie o tym trąbili. To będzie program TV4 zgłoszenia na [email protected]. Cieszę się ale muszę oglądać dokładnie Czwórkę podczas Idola i innych programów. Program emitowany będzie na Czwórce. Czwórka znowu stawia na format chyba. I dobrze. :D
Miro
Obserwator
Kontakt:

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: Miro »

To może być coś takiego jak MTV Rockuje :P
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TV4] Nowa Generacja

Oglądam ''Idola''. Na dole ekranu przewijał się napis z taką treścią: ''Masz swój zespół? Chcesz zaistnieć na rynku muzycznym? Swoje mp3 i kontakt wyślij na adres: [email protected] i weź udział w nowym projekcie muzycznym. Termin zgloszeń upływa po 20 marca."

Taka właśnie dokładnie wiadomość widniała u dołu ekranu. Czyli Czwórka tworzy nowy projekt - produkcje własną albo format. Może być ciekawie.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TV4] Nowa Generacja

Mam pytanie do Karola albo do kogoś kto zna odpowiedź na moje pytanie właśnie na temat programu muzycznego na TV4:
Na początku me słowa z poprzedniego postu:
gosciu17 pisze:Oglądam ''Idola''. Na dole ekranu przewijał się napis z taką treścią: ''Masz swój zespół? Chcesz zaistnieć na rynku muzycznym? Swoje mp3 i kontakt wyślij na adres: [email protected] i weź udział w nowym projekcie muzycznym. Termin zgloszeń upływa po 20 marca."

Taka właśnie dokładnie wiadomość widniała u dołu ekranu. Czyli Czwórka tworzy nowy projekt - produkcje własną albo format. Może być ciekawie.
Czy może ktoś wie z forumowiczów co to za program? Jaką będzie mia ł formułę? Kiedy będzie emitowany? Czy będzie coś w stylu X Factor - format czy produkcja własna? Za info wielkie dzięki.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 581
x 2876

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: Karol »

Teraz nic nie wiem, odpowiedź najwcześniej otrzymam we wtorek albo środę.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TV4] Nowa Generacja

Karolu, mam nadzieję, że podasz info jeżeli takowe otrzymasz. Byłbym Ci bardzo wdzięczny jak byś podał cokolwiek na temat tego programu. Wielkie dzięki.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TV4] Nowa Generacja

Zapowiada się w miarę ciekawie:
Program dla młodych talentów w Czwórce

W maju na antenie Czwórki pojawi się nowy program "Nowa generacja" dla młodych talentów.

W programie "Nowa generacja" weźmie udział 12 zespołów, które zostały wyłonione na drodze castingu. Ich występy oceniać będzie jury, którego skład nie jest na razie ujawniony.

Zespoły będą rywalizować o nagrodę główną, czyli możliwość nagrania płyty oraz występ podczas tegorocznego festiwalu TOPtrendy.

Czwórka rozpocznie emitowanie "Nowej generacji" 20 maja. Program nadawany będzie we wtorki o godz. 21.30. Powstanie 8 odcinków. Gospodarzami "Nowej generacji" mają być Iwona Rejzner i Kuba Klawiter.
żródło: www.medialink.pl

Jednak dla mnie udział Kuby w tym programie jest znikomy. Dlaczego? Przecież prowadzi Big Brothera we Wrocławiu i to wydania codzienne ale również niebawem BB Show... Dziwne... A wcześniej przed piątą edycją BB nie nakręcili na pewno odcinków bo casting dla zespołów trwał do 20 marca [zgłoszenia].
Moim zdaniem prowadzącym będzie ktoś inny.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 108
x 121
Kontakt:

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: SNOL »

No to może też będą nagrywać we Wrocławiu? ATM ma mnóstwo powierzchni studyjnej. Ah, właśnie. Jest gdzieś info o tym, czy ten program będzie na żywo?
Szczerze mówiąc nie podoba mi się, że będzie to prowadził Klawiter. Do BB się jako tako nadaje. I wg mnie tylko do tego typu programu. W "Nowej generacji" zapowiada się, że to uczestnicy mają robić "show", a nie prowadzący.
tylko prywatne opinie. Tutaj od 13 lat.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TV4] Nowa Generacja

Jeżeli produkować będzie to ATM to nagrywać będą we Wrocławiu. Jeżeli nie będzie produkować tyego ATM to wszystko odbywac się będzie racze w Warszawie. A prowadzącym chyba będzie ktoś inny - coś tak czuję. Wchodziłem na stronę ATM-u a tam nic nie pisze, a zawsze podają info o nowościach. Na TV4 już o tym trąbią.
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TV4] Nowa Generacja

Znamy całkowicie zasady programu. Show oparte będzie na gatunku 'Talent - show'.
Muzyczna ''Nowa Generacja'' w Czwórce.

Od 20 maja 2008 roku do końca czerwca 2008 roku telewizyjna Czwórka będzie emitowała nowy program telewizyjny - "nowa generacja". Jego zwycięzcy nagrają płytę oraz wystąpią na festiwalu Top Trendy 2008.
Program "Nowa generacja" oparty będzie na koncepcji talent show, czyli konkursu telewizyjnego, w którym uczestnicy prezentują swoje umiejętności w walce o główną nagrodę.

W programie uczestnikami będą młode, nieznane do tej pory szerokiej publiczności zespoły. W kolejnych odcinkach uczestnicy zagrają covery największych przebojów ostatnich lat oraz zaprezentują własne kompozycje.

program poprowadzą: Kuba Klawiter z TV4 i Iwona Rejzner z 4fun.TV (foto. TV4)

Występy uczestników oceniać będą znane osobowości rodzimego showbiznesu: Jan Borysewicz - lider zespołu Lady Pank; Michał Figurski - dziennikarz muzyczny; Katarzyna Kanclerz - muzyczny manager oraz Biljana Bakić - wieloletnia dyrektor generalna BMG Poland.

Finałowy koncert odbędzie się 28 czerwca. Zagrają w nim trzy najlepsze zespoły. Dwa wskazane przez jurorów oraz jeden wybrany głosami telewidzów Czwórki.

Obrazek

[źródło: www.media2.pl]

__________________________________________________________________________________________________________________

Widzowie Czwórki wybiorą zespół na Top Trendy 2008

"Nowa generacja" to tytuł nowego muzycznego talent show, które wystartuje na antenie Czwórki 20 maja. W programie młode, nieznane do tej pory szerszej publiczności zespoły rywalizować będą o nagranie płyty i występ na festiwalu Top Trendy 2008.

W "Nowej generacji" weźmie udział dziesięć zespołów, które wyłoniono spośród 150 grup prezentujących różne style - od ska przez pop, rock aż do jazzu. Muzycy zagrają covery największych przebojów ostatnich lat oraz zaprezentują własne kompozycje.

Występy zespołów oceniać będą nieprzeciętne i kontrowersyjne osobowości rodzimego showbiznesu: Jan Borysewicz (gitarzysta, lider zespołu Lady Pank) Michał Figurski (dziennikarz muzyczny), Katarzyna Kanclerz (była managerka m.in. Michała Wiśniewskiego i Piotra Rubika) oraz Biljana Bakić (wieloletnia dyrektor generalna BMG Poland).

Jurorzy w każdym z ośmiu odcinków eliminować będą jeden zespół. Do koncertu finałowego przejdą zatem dwie grupy wybrane przez jury oraz jedna, którą wskażą widzowie w głosowaniu sms-owym. Wybrany przez publiczność telewizyjną zwycięzca koncertu, otrzyma możliwość nagrania płyty i występu podczas transmitowanego w Polsacie festiwalu Top Trendy 2008, który odbędzie się w lipcu.

Program "Nowa generacja" nadawany będzie w TV 4 w każdy wtorek o 21.30 począwszy od 20 maja. Finałowy koncert planowany jest na 28 czerwca i będzie emitowany na żywo.

Talent show poprowadzą współgospodarz Big Brothera 5 Kuba Klawiter oraz prezenterka 4 fun TV Iwona Rejzner. Reżyserem programu jest Konrad Smuga, a za produkcję odpowiada firma Spin Production.

[źródło: www.wirtualnemedia.pl]

Swoje zdanie o programie wyraziłem, ale program uważam za ciekawy. Jury też nieźle dobrane. ;)
Pati_88
Użytkownik

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: Pati_88 »

Byłam na nagraniu i przyznam, że jestem pod wrażeniem. Wreszcie coś normalnego po przesłodzonych "Tańcach z...". Dzisiaj będzie na czwórce pierwszy odcinek, chyba o 21:30. Ciekawa jestem Waszych opinii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”