[TV4] Nowa Generacja

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
zozol
Użytkownik

[TV4] Nowa Generacja

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zozol »

jury co prawda decyduje ale nie do końca; dla mnie w finale powinna znaleźć się Mariija i Undergrunt /wiem, że nie grają za równo ale ...../. Jak do tej pory nie wysyłałam sms-ów to chyba zacznę; fajnie by było odświeżyć trochę naszą scenę
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
x 3
Kontakt:

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: person253 »

Tak, Marija i The Boogie Town i moim zdaniem Untergrunt dostanie tzw. "dziką kartę"...
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
x 3
Kontakt:

[TV4] Nowa Generacja

Moja kolejność zespołów;
1.Marija
2.Untergrunt
3.The Boogie Town
4.Asia Ash
5.Lov
6.Gapyer
7.Blade
8.The Positive
9.Jah Dollz
10.Skambomambo
P.S.Mam nadzieję,że w pisaniu się nie pomyliłem
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Fireman
Użytkownik

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: Fireman »

Ice dokladnie !
Mnie bardzo podoba się studio, scena jak i loty kamer
ja na to zwrocilem uwage w pierwszej kolejnosci. Pracowalem kiedys 2 lata w studio i tu ktos na prawde odwalil kawal swietnej roboty : )
Fireman
Użytkownik

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: Fireman »

No nieee Blade na 7dmym miejscu ? ja daje im conajmniej 3 xD
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
x 3
Kontakt:

[TV4] Nowa Generacja

Masz prawo mieć swoje zdanie...
I sprawdza się moja teoria...
Undergrunt dostanie dziką kartę
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: Ice »

person253: Undergrunt dostanie dziką kartę
Skąd ta pewność? Rownie dobrze, może to być zespół Blade lub inny. Widzowie wiele razy zaskakiwali.
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
x 3
Kontakt:

[TV4] Nowa Generacja

Według mnie ten program oglądają głównie nastolatki, więc głównymi kandydatami są Blade- tak jak wspomniałeś i Undergrunt, ale tak jak wspomniałeś, telewizja zaskakuje...
Pozdrawiam.
www.media2.pl
mała mi
Użytkownik

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: mała mi »

tylko nie marija, ja ślę smsy na boogie town :)
riuksza
Użytkownik

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: riuksza »

Mnie osobiście zachwyca JEDYNIE Lov (tylko oni tak naprawdę grają, moim zdaniem, świetną muzykę) i w ogóle nie rozumiem Waszego uwielbienia dla niektórych wykonawców- np. taki Boogie Town jest całkiem dobry, ale wydaje mi się, że muszą się ograniczyć do dwóch, trzech gatunków muzycznych, bo w innych głos wokalistki zaczyna brzmieć... niepoważnie. BLADE- dla mnie mogą być, ale osobiście nie zachwyciła mnie ich muzyka, bo nie są zbyt oryginalni, ale jury przegięło, krytykując ich utwór w taki sposób. Nie rozumiem więc dlaczego nikt z Was nie chwali Lov, bo wokalista ma GENIALNY głos, a ich interpretacje utworów są świetne! Ogółem program jest taki sobie, nie powiem, że oryginalny, bo trochę podchodzi pod MTV ROCKUJE. Poza tym wydaje mi się, że dobór jury nie jest za dobry... Chociaż- o gustach się nie rozmawia. Wolę muzykę niszową, więc może w ogóle nie powinnam się wypowiadać, no ale oglądam z czystej ciekawości. No i jeszcze jedno- i tak wszystkim tym zespołom życzę sukcesu, bo widać, że lubią to, co robią.
Najbardziej chciałabym, żeby odpadła oczywiście Asia Ash , bo głos wokalistki (w szczególności jej fałsz xpp i te niezbyt udane dolne partie- w sumie to tylko one występują...), a także nazwa przyprawiają mnie o dreszcze...
mała mi
Użytkownik

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: mała mi »

zgadzam się z tobą, że Lov jest dobrym kandydatem na wygraną . rzeczywiście wokalista jest niezły, niestety nie zgodzę się co do marii, a jury myślę, żę skład a w szczególności borysewicz ocenia pod kątem muzyki którą sam tworzy i to przesłania mu obiektywne spojrzenie
riuksza
Użytkownik

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: riuksza »

Jedyne, co mnie dołuje, to możliwość wygrania tego programu przez Undergrunt. Nie mam nic do chłopaków jako takich, oprócz tego, że gust muzyczny mają raczej... Kiepski (oczywiście jak dla mnie, podkreślam i z góry przepraszam, jeśli kogoś uraziłam)? No i grać nie umieją. No i przesłania żadnego. Ogółem- dla mnie ich muzyka jest tragiczna, zresztą, co ja się odzywam, wolność słowa jest, ale nie chce nikogo specjalnie krytykować, bo wiem, że łatwo mi mówić. Tak w ogóle to żałuję, ze Lov musiał wystąpić w tym programie, żeby się jakoś wypromować, mam nadzieję, że jeśli chłopacy wygrają, albo przynajmniej kiedyś wydadzą płytę (bo w tatmo zaczynam szczerze wątpić ;<), to nie będzie ona komercyjnym gniotem albo czymś pokroju Happysadu, Akuratów czy Zabili mi żółwia (jej, strasznie się na te zespoły uparłam, ale nie trawię ich tekstów, głosów wokalistów i ogółem muzyki oraz jej przesłania...). Wydaje mi się, że czasem ludzie nie mają uszu, bez obrazy... Figurski mnie trochę zdenerwował, bo akurat Myslovitz to jeden z niewielu zespołów komercyjnych, które lubię- właśnie za muzykę, teksty i przesłanie, w szczególności starsze utwory ;]. A propos- świetne były wczorajsze covery Lov. No i uważam, że Asia Ash odpadł jak najbardziej uczciwie...
jacolo79
Użytkownik

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: jacolo79 »

witam mam pytanie , moze ktos wie,,, jakiej firmy sukienke miala marija na sobie spiewajac "testosteron" .. pytam bo moja marija oszalala i chce takowa... bardzo porosze o pomoc :)
Awatar użytkownika
person253
Obserwator
x 3
Kontakt:

[TV4] Nowa Generacja

Właśnie oglądałem zajawkę finału "Nowej Generacji" i podali tam informację, że dziką kartę otrzymał zespół "Undergrunt"...
Pozdrawiam.
www.media2.pl
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

[TV4] Nowa Generacja

Post autor: Ice »

Finał Nowej Generacji w sobotę 28 czerwca o godzinie 22 na żywo w Czwórce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”