Big Brother dawniej i dziś w Polsce i zagranicą

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

Big Brother 4.1

Post autor: arczi13_90 » 07 wrz 2007, 20:08

Mi się wydaje, że to odejście Kaśki było od początku zaplanowane. Jak gadała o głosowaniu i Tomek zwrócił jej uwage to ona powiedziała że ją nic nie obchodzi i bedzie o tym gadała i powiedziała to przez co ją wywalili. Najlepsza była jej reakcja po pokazaniu filmiku - zapierała się że mówiąc o nominacjach myślała o czymś innym :P Wprogramie była zapewne dlatego aby podnieść od początku realizacji oglądalność programu bo miała ładne ciało i nie wstydziła się pokazać nago :D A Kaśka L. niestety obgaduje wszystkich za plecami... Szkoda bo naprawde ładna i fajna dziewczyna :)
ALDUŚ
Użytkownik

Big Brother 4.1

Post autor: ALDUŚ » 07 wrz 2007, 20:18

KASIA SZ. BYŁA SPOKO.JEŚLI WYRZUCILI JĄ TO POWINNI ZROBIĆ TO SAMO Z PAULINĄ.TEŻ WYGADAŁA SIĘ ŻE NIE GŁOSOWAŁA NA ADRIANA.KAŚKA L. TO FAŁSZYWA LASKA.POPISUJĘ SIĘ TYLKO I OBGADUJĘ INNYCH.ZAZDROŚNICA.A Z POCZĄTKU JĄ LUBIŁAM.

A bez CapsLock'a nie uczyli pisać? /RaPi
techem
Użytkownik

Big Brother 4.1

Post autor: techem » 09 wrz 2007, 21:22

Generalnie to oni się wszyscy znają hehe śmieszne.Mamy okazję zobaczyć spotkanie przyjaciół lub tylko znajomych.To jak zjazd absolwentów,tylko czy to jest ciekawe?Myslałem że poznają sie dopiero w Domu ale niestety pozbawiono nas tych ciekawych momentów kiedy dopiero poznaje się drugiego człowieka.Fajnie to wyglądało ooo Marko wiedziałem ze bedziesz ooooo Hela no tak my się znamy oooo John aleś dał czadu na tej imprezie......
techem
Użytkownik

Big Brother 4.1

Post autor: techem » 09 wrz 2007, 21:25

Uczestnicy wyglądają mi na takich co przybyli do programu z jakiejś maleńkiej wioseczki pod Wrocławiem nie obrażając oczywiście mieszkańców wsi.

Edytuj posty w przyszłości/RaPi
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Big Brother 4.1

Post autor: Karol » 09 wrz 2007, 23:08

Nic nie rozumiem z twojego postu.
Awatar użytkownika
mir123bych
Użytkownik
Kontakt:

Big Brother 4.1

Post autor: mir123bych » 10 wrz 2007, 11:03

Kaśka ma ukryty plan. Jest całkiem naturalna, ale w momentach dramatycznych dla niej eksploduje, przeżywa, płacze. Biedactwo zostało po nominacjach w programie. Ciekawe co będzie z nią dalej
Kiedyś uczyłem się chodzić, teraz latać...
Oliwka82
Użytkownik

Big Brother 4.1

Post autor: Oliwka82 » 11 wrz 2007, 11:57

A mnie sie jak na razie podobaja ludzie z domku,musi być gwiazda,ktos spokojny i obgadywująca kasia,coś się dzieje i o to chodzi.Myślę że nowi uczestnicy rozkręcą to troche niemrawe towarzystwo.Jedyne co mnie denerwuje to prowadzący program na zywo Klawiter,jest beznadziejny w swojej roli,startuje bez przygotowania i czasami parę razy zadaje to samo pytanie jakby się zacinał.W koło mówi o emocjach i takie tam jakby miał ograniczony zasób słownictwa,naprawdę żenada,jakby stacji nie stac było na kogos profesjonalnego,ten facet obniża w moich oczach renomę tego programu.
Awatar użytkownika
mir123bych
Użytkownik
Kontakt:

Big Brother 4.1

Post autor: mir123bych » 12 wrz 2007, 16:35

wiesz on też się na pewno stresuje ;-)
nowi uczestnicy są naprawdę fajni, Magda, Agata czy Marco ;) już się rozkręcili ;)
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Big Brother 4.1

Post autor: Axel » 13 wrz 2007, 20:02

A wie ktos jak i gdzie można anulować subskrypcje e-mailowa z Big Brothera 4 ? Bo codziennie dostaje maile z "raportami" z domu wielkiego brata tylko ze najciekawsze jest to ze nigdy nigdzie nie wpisywałem sie na ta subskrypcje :lol:
kishmish
Użytkownik

Big Brother 4.1

Post autor: kishmish » 14 wrz 2007, 1:11

ze wszystkich uczestnikow nie lubie tylko kaski - falszywe toto i ciagle gada o swoich 'ziomkach' z pruszkowa. jolke uwielbiam, za to jej pozytywne zakrecenie ;)
czekam tylko az adrian wyjdzie i ktos mu pokaze jak on gadal o kasce w pokoju zwierzen, ze wrazliwa, ze szczere oczy, kiedy ona w tym samym czasie obrabiala mu tylek. sie chlopak zdziwi.
Awatar użytkownika
mir123bych
Użytkownik
Kontakt:

Big Brother 4.1

Post autor: mir123bych » 14 wrz 2007, 16:00

info z domu WB też dostaję, możliwe że to było wpisane w regulaminie zakładania konta ba bb4.tivi.pl nie czytałem dokładnie ;) ale najlepsze filmiki mi się przydają wiec mi subskrypcja nie przeszkadza
Awatar użytkownika
arczi13_90
Użytkownik

Big Brother 4.1

Post autor: arczi13_90 » 14 wrz 2007, 16:45

a ja lubię Magde :D Jest śmieszna i w ogóle, daje wszystkim pozytywną energię ;) A Jola jest też superowa hhehehe
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Big Brother 4.1

Post autor: Karol » 14 wrz 2007, 23:06

Żeby ludzie oglądali "Włatców móch"... jedyny powód zmiany.
techem
Użytkownik

Big Brother 4.1

Post autor: techem » 16 wrz 2007, 21:42

Patrzę że zrobiła się dyskusja o orientacji seksualnej Adriana.Do tego pana co jest przeciw homofobii itd: to myslę że teraz w Polsce nastała moda na tolerancję ale każdy ma prawo tolerować -lub jak ja -nie lubić gejów przez co wcale nie czuję sie inny.Bo facet powinien być facetem i kochać kobiety ,bo inaczej to szybko wyginiemy.
Dziwie sie też ciągłym przebierankom w damskie ciuszki włocha a głównie Bartka.czy mu jest w tym wygodnie?Bo na pewno nie do twarzy;)Jego chyba należy spytać o płeć.Jeżeli robi to dla poklasku i żeby coś sie działo to Gulczas czy Klaudiusz umieli sobą zainteresować bez nakładania sukienki.
aguśka
Użytkownik

Big Brother 4.1

Post autor: aguśka » 16 wrz 2007, 23:38

powiem tak ze powinni stanowczo,zdecydowanie i kategorycznie zmienic prowadzacych!"ONI" zadaja beznadziejne pytania ktore sie powtarzaja i wogole nie trzymaja sie kupy,sa nie zrozumiale nawet dla mnie!Sa nudne i banalne za nawet uczestnicy nie wiedza co powiedziec a powinni wlasnie umiec nawiazac rozmowe z prowadzacym zabysmy sie troche o nich dowiedzieli z ich wypowiedzi!A nie w kolko "dlaczego chcesz pozostac w tym programie"blehehe!nio to tyle na dzis:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”