Big Brother dawniej i dziś w Polsce i zagranicą

Zagraniczne programy telewizyjne, oryginalne wersje tych pokazywanych w Polsce.
przemek2626
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2007, 21:31

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: przemek2626 »

Ale moim zdaniem to ja powinni automatycznie wywalic a nie tylko automatycznie nominowac jak widzialem nominowanych z nia to zawsze wygrywala to co to za kara dla niej dadza jej ktoregos z nowych i zostanie a kasy za to ze tyle osob wysylalo esmsy zeby ja ogladac w chlewiku nikt nie odda to po co to byl zapewne kazdy sie domyslal ze ona i tak tam dlugo nie zabawi bo jak ktos myje talerz po kims w workach na smieci to gdzie by usiedzial w takim miejscu. Moim zdaniem to ja powinni wywalic z tego programu i byloby sprawiedliwie bo wystarczy jedna idiotka ktora nie umie sie zachowac przy starszych osobach
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

przemek2626 pisze:Ale moim zdaniem to ja powinni automatycznie wywalic a nie tylko automatycznie nominowac jak widzialem nominowanych z nia to zawsze wygrywala to co to za kara dla niej dadza jej ktoregos z nowych i zostanie a kasy za to ze tyle osob wysylalo esmsy zeby ja ogladac w chlewiku nikt nie odda to po co to byl zapewne kazdy sie domyslal ze ona i tak tam dlugo nie zabawi bo jak ktos myje talerz po kims w workach na smieci to gdzie by usiedzial w takim miejscu. Moim zdaniem to ja powinni wywalic z tego programu i byloby sprawiedliwie bo wystarczy jedna idiotka ktora nie umie sie zachowac przy starszych osobach
Chyba wiesz dlaczego Jolanta jest w Domu WB bo ją chcą oglądać widzowie. Ona jest jedną z jedynych osób ,które są od początku i są JACYŚ bo Jolkę albo się lubi albo nie nawidzi. Tylko dlatego ona jest. Nie jest bezbarwna jak pozostali np. Paweł jakiś tam czy Kasia W bo oni nic tam nie wnieśli są bo są nie ma ich to nie ma ,żadna strata dla programu.
Camillo
Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 01 lis 2007, 17:39
Kontakt:

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Camillo »

Masakra totalna!!! Jak nie manipulują tymi uczestnikami to jeszcze jacyś po 74 lat przychodzą do tego programu. Bleh!
Maniak seriali zagranicznych :)
techem
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 02 wrz 2007, 23:15

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: techem »

Proszę Wielki Bracie pozbądź się z programu Mariana bo to jest buhaj rozpłodowy że hej.Podryw ma co prawda sprzed wojny ale kobiety na to lecą i jak tak dalej pójdzie Maryś bez skrupułów pozbawi Joannę cnoty(no ona to jest napewno dziewicą jak sama twierdzi).Potem zajmie się Adrianem bo lubi zmiany i jak mówi niejedno w życiu widział i przeszedł (zazdroszczę).Adi miej się na baczności i najlepiej całą noc tańcz (tylko nie frywolnie) wtedy Cię nie podejdzie filut jeden.Aha no i tańce baaardzo mi sie podobają- na siedząco na leżąco jakieś dziwne figury jeszcze trochę ludzie na te ich smutasy-wygibasy popatrzą i nikt już na dyskotekę w życiu nie pójdzie.Przerwijcie ten anty maraton taneczny zanim będzie za późno, prosze!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Moim zdaniem Big Brother 1. Ta edycja była pod każdym względem najlepsza, myślę, że od strony oprawy także. I tylko ona mi zapadła w pamięć.
ARTUR B.

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Jeżeli chodzi o oprawę graficzną i muzyczną, to obecna jest moim zdaniem najlepsza. Studio też całkiem niezłe, ale to już nie jest ten Big Brother co kiedyś, chociaż czasami na niego zerkam
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Evil »

Moim zdaniem również Big Brother 1. Najbardziej znani ludzie, oprawa również nie zła, dobra jakość.
Pawel

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pawel »

Co do czołówki to akurat chyba najbardziej podoba mi się obecna. Zresztą w mojej ocenie to właśnie czołówka BB 4.1 jest najlepsza z tego całego programu ;).
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

Moim zdaniem świetną czołówkę do BB zawsze robią Niemcy. Zobaczymy jak będzie teraz bo 8 edycja rusza niebawem, 8 stycznia na rtl II .
Co do polskiej wersji i uczestników mam nadzieję ,że ten dziwaczny i bezosobowy Marco nie wygra bo nic ze swoją osobą nie wniósł do tego domu. Jednak znając zachwyt Polaków nad obcokrajowcami ,którzy coś mówią po polsku sprawi ,że ten "facet" wygra program.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Posty: 2722
Rejestracja: 25 maja 2006, 0:21
Lokalizacja: Białystok
x 1
Kontakt:

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Axel »

Dzisiaj oglądałem sobie Big Brothera po 21 i była tam pokazana głupia zabawa tych uczestników, którzy obrzucali sie mąką i bitą śmietana. Konsekwencja tego było, że Wielki Brat opieprzył wszystkich uczestników ze zabrudzili cały dom i uszkodzili kamery i mikroporty. Potem wyrywkowo pytał każdego czy zdaje sobie sprawę ile kosztuje taki sprzęt :) Aż w końcu Wielki Brat sie wkurzył i wyrzucił jednego uczestnika, który rozpoczął tą głupia zabawę i ten wziął sie ubrał, założył kurtkę i szalik i wyszedł z domu.

Oglądam ten program wyrywkowo co kilka odcinków i śmiało można powiedzieć, że to najgorsza polska edycja tego reality show.

A do znawców programu mam pytanie. Czy głos Wielkiego Brata należy do tego samego faceta co w poprzednich edycjach czy to po prostu imitacja i podobny głos ?
Awatar użytkownika
wojt.20
Obserwator
Posty: 252
Rejestracja: 11 wrz 2007, 21:29
Kontakt:

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wojt.20 »

Ten głos to dokładnie ta sama osoba co w poprzednich edycjach. On jest chyba nawet producentem lub kimś tam, już nie pamiętam. Ale pamiętam jak obiecywał przed startem ,że ta edycja będzie inna od pozostałych. Co widać - niestety :(

Co do tej osoby ,która nagle wyszła to była tylko po to by "podkręcić" atmosferę w domu ( finał za 2 tyg. )
Awatar użytkownika
dominooo
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 02 lis 2007, 10:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dominooo »

loter56 pisze:a ja pozwole sobie poruszyc temat czolowek big brothera ktora jest dla was najlepsza??
Wg mnie ta australijska wersja czołówki jest praktycznie taka sama (łącznie z muzyką), tyle, że australijska wersja jest lepiej wykonana. No cóż w TV 4 nie mieli pomysłu na fajną czołówkę, to dali zmodfikowaną australijską.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

loter56 - czy Ty myślisz, że jak stacja telewizyjna zleca produkcję jakiegoś programu firmie zewnętrznej to nie ma już wpływu na kształt produkcji ? Otóż, wszystko dotyczące BB 4.1 (scenariusz, projekt domu, czołówka, oprawa graficzna, prowadzący, uczestnicy) zostało zatwierdzone przez zarząd Czwórki. Oprócz tego nad projektem czuwa osoba z ramienia nadawcy nadzorująca produkcję na bieżąco.

I nie pisz, że jest to kopia czołówki australijskiej - po prostu Endemol Polska ma dostęp (i prawo wykorzystania) do wszystkich czołówek z edycji BB, jakie do tej pory powstały. Czołówka pierwszej polskiej edycji też nie była niczym przełomowym - taka była na całym świecie, a motyw muzyczny, do którego piosenkę nagrało De Mono nadal jest w wielu krajach. A nawiązanie do edycji z Australii jest nieprzypadkowe - tam również postawiono na młodych uczestników i program z grubsza przypomina elementy tamtejszej edycji. Wszystko to spowodowane jest ogromnym sukcesem w grupie komercyjnej, jakie osiągała edycja na Antypodach. Czwórka również liczyła na target 16-49 i dlatego wybrała taki schemat tego programu, a nie inny. Proste :)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Posty: 3746
Rejestracja: 06 maja 2007, 21:39
x 88
x 578

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

Zarząd Czwórki - jak widać gust mają jak zarząd Polsatu, gnioty typu "Amazonki", "Gladiatorzy", "Łysi i Blondynki", że o "Barach" nie wspomnę...
dość
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

Big Brother 4.1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

To ciekawe AtoMan, co piszesz, bo "Amazonki", "Gladiatorzy" i "Łysi i blondynki" w większości nadawane były na antenie TV 4. Polsat pokazywał tylko 5 minutowe (były bodajże 2 wejścia dzienne) skróty i zapowiedzi zapraszające na pełne odcinki w TV 4.

A co masz do "Baru" ? Jakby to nie było, wyszli w końcu z czymś nowym - zrobili reality show, gdzie uczestnicy nie byli odizolowani, widzowie mogli przyjść do baru, no i bar stał się miejscem wielu koncertów gwiazd zagranicznych. "Bar" to jeden z większych sukcesów programowych Polsatu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy telewizyjne za granicą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości