Big Brother dawniej i dziś w Polsce i zagranicą

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
miedziumaly
Użytkownik
Kontakt:

Big Brother V

Post autor: miedziumaly » 11 kwie 2008, 22:48

0 x
Takie rzeczy tylko... w PLAY...

wybrany okres: od: 22.09.2007 do: 22.10.2007
czas połączeń: wychodzące: 64:39
przychodzące: 169:24
łączny koszt w wybranym okresie: 2,41 PLN
Evil
Junior
x 1

Big Brother V

Post autor: Evil » 12 kwie 2008, 8:11

No i o tym będzie w niedzielnym BB. Pewnie TV4 przed pokazanie o tym materiału, najpierw puści reklamy, na których zbije niezłe pieniądze...
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Big Brother V

Post autor: Ice » 12 kwie 2008, 13:21

Evil: No i o tym będzie w niedzielnym BB
No i dobrze, niech lepiej to wyjaśnią. Dom zdemolowany dlatego ani jednego odcinka wczoraj nie pokazali. A tamten pójdzie siedzieć :P.
Evil: Pewnie TV4 przed pokazanie o tym materiału, najpierw puści reklamy, na których zbije niezłe pieniądze...
Hihi zazdrościsz? :D :D No i dobrze niech zarabiają...
0 x
Evil
Junior
x 1

Big Brother V

Post autor: Evil » 12 kwie 2008, 13:36

Jak mogę zazdrościć, przecież to jest telewizja a ja jestem zwykłym, szarym odbiorcą...

A co do tego pana - coś mi tu nie pasuje. Wielki Brat za uderzenie innego uczestnika i zdemolowanie mieszkania chyba już by go wywalił...
Może on jest podstawiony dla oglądalności?
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Big Brother V

Post autor: Ice » 12 kwie 2008, 14:02

Nie... Oni już go wywalili, przecież ochrona wkroczyła - www.reality-tv.pl - źródło. Gościa w domu nie ma a teraz naprawiają dom WB... Bynajmniej nie było to reżyserowane. Zresztą wczoraj zamiast normalnych odcinków były powtórki BB...
Axel: A ta sytuacja ze zdemolowaniem domu jest na 100% wyreżyserowana i ustawiona tylko po to aby zwiększyć oglądalność bo tego Big Brothera 5 już nikt nie chce oglądać.
A to ciekawe bo jakoś wszystkich zaczął lać, nawet dziewczyny trochę oberwały... Znalazł się mądry kto wie jak było naprawdę... T
e twoje teorie spiskowe...:D Nikt nie chce oglądać? 325 tys. widzów ale nikt nie chce oglądać :D
0 x
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Big Brother V

Post autor: Axel » 12 kwie 2008, 19:47

325 tysiecy widzów to jest nic - oglądają to wierni fani reality-shows i stali widzowie TV4.
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Big Brother V

Post autor: Ice » 12 kwie 2008, 19:57

Może dla Ciebie nie, ale dla TV4 tak - BB nie ma aż tak niskich wyników - dochodzą nie raz do pół miliona. BB jest jednym z najchętniej oglądanych programów w TV4 i podnosi wyniki stacji.
0 x
Awatar użytkownika
Majkell
VIP Expert
Kontakt:

Big Brother V

Post autor: Majkell » 12 kwie 2008, 22:43

Piotrze - nie mamy żadnej pewności, że to całe zajście nie było wyreżyserowane.

Jedno przyznam. Nie oglądam BigBrothera - wczoraj gdy kolega napisał mi, żebym włączył TV 4 i obejrzął "demolkę" - odmówiłem, zakładając, że wziąłbym udział w marnym widowisku zaplanowanym, by powiększyć oglądalność. Nie wiem, więc to tam się działo, poza tym co zobaczyłem we fragmencie umieszczonym na YouTube. Może później zrobili większy "sajgon", w każdym razie fragment zaprezentowany we zwiastunie z YouTube nie przedstawia jakichś dantejskich scen, które nie mogłyby być czystą reżyserią.

Trzeba też przyznać, że Big Brother nie ma jakiejś zasakakująco dużej oglądalności (nijak nie może się równać z edycjami w TVN, nawet biorąc pod uwagę mniejszy zasięg techniczny Czwórki). Nie ulega także wątpliwości, że ten cały szum, który się zrobił, musi wpłynąć pozytywnie na wyniki oglądalności programu. Jednodniowa przerwa w emisji - podejrzewam, że tak czy tak powtórki programu miały dziś conajmniej dobre wyniki oglądalności, więc reklamodawcy nie ucierpią. A jeden dzień na naprawę zniszczeń - raz, że tak czy tak trzeba by go było wkalkulować, a dwa - to tylko może utwierdzić widzów w przekonaniu, że widowisko, które oglądali było rzekomo niezamierzone. Same plusy dla nadawcy i producentów.

Ja zatem przyłączam się do tych, którzy uważają, że owe zajście (którego z własnej woli nie widziałem, a które zapewne - w założeniu producentów BB - miałem oglądać :P) mogło być wytworem jakiegoś zdesperowanego reżysera/producenta.
0 x
Awatar użytkownika
Ice
VIP Expert
x 8

Big Brother V

Post autor: Ice » 12 kwie 2008, 22:49

Chyba wytworem Józefa. Przecież ten mężczyzna wszedł niespełna rozumu co więcej - już raz 'podpadł' a więc producenci strzelili gafę. Dzisiaj również żadnego nie było. Dopiero jutro będzie BB o 21:30 i ma się to wszystko wyjaśnić... Józef [wariat] wyszedł z programu w asyście ochrony, drugą osobą jest dziewczyna [imienia nie pamiętam :P ] która wyszła na własne życzenie.
To chyba nie było manipulacją.
Ja jestem uczulony na to co robi ATM ale to na moje czujne oko [jak patrzę na ten materiał] nie było reżyserowane.
Nominacje środowe zostały odwołane czyli jutro nikt z domu WB nie wychodzi, więc SMS i kasy z nich nie będzie... :P
0 x
ARTUR B.
x 232

Big Brother V

Post autor: ARTUR B. » 13 kwie 2008, 10:17

Gdyby to było wyreżyserowane, by nie zawiesili programu na 2 dni. Taka sytuacja o przerwaniu edycji na świecie pojawiła się tylko raz i to parę tygodni temu w Albanii, gdzie doszło do wybuchu bazy wojskowej niedaleko domu Wielkiego Brata.
0 x
Awatar użytkownika
KACZO
Użytkownik

Big Brother V

Post autor: KACZO » 13 kwie 2008, 10:47

Pytanie!!!Gdzie mogę znależć poprzednią oprawę graficzną Czwórki??Proszę o odpowiedż!!!
0 x
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Big Brother V

Post autor: Artu » 13 kwie 2008, 11:34

0 x
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Big Brother V

Post autor: Axel » 13 kwie 2008, 22:38

Oglądam Big Brothera na TV4, od 21:30 do 22:35, przez godzinę nic nie pokazali jak dom był zdemolowany :lol:

A zresztą...poganiali sie i lekko poszturchali a jeden facet rozwalił drzwi, trochę taka większa kłótnia - ale nie, trzeba powiedzieć, że pobili sie do krwi a cały dom jest zdemolowany. Mogliby podpalić ten dom i potłuc wszystkie lustra i zbankrutowało by ATM i TV4 - wtedy uznałbym, że zdemolowali dom ale nie takie "zabawy" na pokaz przed publiką.
0 x
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Big Brother V

Post autor: RaPi » 13 kwie 2008, 23:45

A czego się spodziewaliście. Dzisiaj z czystej nudy obejrzałem ten program i to rozrywka dla bardzo mało wymagającego widza. Uczestnicy nic interesującego sobą nie reprezentują....
0 x
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Big Brother V

Post autor: Axel » 14 kwie 2008, 14:41

Już powstał protest przeciwko Big Brotherowi :D szczegóły tutaj:
http://bb5.tvshow.com.pl/akcja-nie-badz ... laj-smsow/
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”