[TELE5] Lub Czasopisma

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 7
x 88
Kontakt:

[TELE5] Lub Czasopisma

Post autor: Poland » 15 lis 2011, 17:31

Coś mi się zdaje że niedługo program Maji ''Frytki'' Frykowskiej i Roberta Patolety wyleci z ramówki Piątki. Wystarczy już spojrzeć na godziny emisji - teraz program jest emitowany dosłownie przed Filmami Erotycznymi. Co więcej nie ma szans na przesunięcie go na bardziej cywilizowaną porę czyli 2-3 godziny do tyłu a szkoda bo był to (program stacił już u mnie uznanie wraz z odejściem z niego Daniela Wieleby) ciekawy program i tu muszę pochwalić że mam nawet koszulkę tego programu (wersji VIP) z wielkim logiem Tele 5 na plecach którą wygrałem w ich konkursie. A wy co sądzicie o tym programie ?
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 64
x 159

[TELE5] Lub Czasopisma

Post autor: Direct » 15 lis 2011, 17:50

Mnie nie specjalnie interesuje taka tematyka, ale jeśli miałbym wybierać, to wolę "Magiel towarzyski", gdzie rozmowy są bardziej konkretne, a w "Lub czasopisma" plotą trzy po trzy, do tego Agnieszka vel Maja wciąż powtarza swój chyba ulubiony zwrot "cudowne i wspaniałe" (zwróćcie uwagę, ona ciągle to mówi).
0 x
Pozdrawiam, Direct
bustram
VIP Expert
x 54
x 1130

[TELE5] Lub Czasopisma

Post autor: bustram » 13 lis 2018, 2:05

Ha ! Ostało się ! Zdjęcie z planu starych odcinków programu "Lub czasopisma". Kiedyś były wklejane te fotki w temacie o Tele5, ale hostingi padły i cały materiał zniknął. A już myślałem, że nie uda mi się zobaczyć tej pięknej nadgryzionej zębem czasu kamery, która dawała tak niesamowity wówczas obraz :) Początkowe odcinki tego programu miały taki super klimat, a jak jeszcze leciały powtórki na P1 to już kompletnie wymiękałem :)

W ogóle kiedyś w sieci był dostępny pierwszy odcinek programu z czołówką, w której Frykowska i Waszkiewicz chodzą po sklepie i wybierają gazety. Niestety odcinek chyba zniknął bezpowrotnie - a szkoda, bo najbardziej lubiłem pierwszą czołówkę.
Załączniki
29.jpg
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”