[ESKA TV] Wczorajsi, czyli taśmy prawdy (2014)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1989
x 787

[ESKA TV] Wczorajsi, czyli taśmy prawdy (2014)

Post autor: Trzeciak » 23 wrz 2014, 15:33

media2.pl pisze:"Wczorajsi" - pierwszy reality show Eska TV. Ruszają castingi

Ruszyły castingi do nowego programu telewizyjnego, realizowanego przez Golden Media Polska na zlecenie telewizji Eska TV. Format widzowie będą mogli zobaczyć na antenie stacji jeszcze w tym roku.
"Wczorajsi, czyli taśmy prawdy" to format rozrywkowy, dedykowany młodym ludziom, szukającym emocji i dobrej zabawy. W programie pokazane będą nietypowe, czasem szokujące zachowania, które mogą wywoływać niesmak lub zgorszenie innych osób, w tym nawet tych najbliższych.

Właśnie rozpoczęły się castingi do programu. Uczestników zgłaszają znajomi lub bliscy, którzy nie akceptują sposobu imprezowania swoich przyjaciół lub uważają go za zbyt kontrowersyjny. Poszukiwane są osoby przebojowe, lubiące i potrafiące bawić się niebanalnie i bez hamulców.

W każdym odcinku kamera Eska TV towarzyszyć będzie trzem nowym bohaterom podczas jednej z imprez i rejestrować najbardziej odlotowe momenty wieczoru. Prowadzący program wraz z uczestnikami będą analizować ich zachowania i reakcje przyjaciół na to, co wydarzyło się podczas imprezy. Czy to, co zobaczą, uświadomi bohaterom programu, że w ich pojęciu "dobra zabawa" może być uciążliwa dla znajomych?

Zgłoszenia od bliskich i znajomych z krótkim opisem uczestnika oraz kontaktem do siebie należy wysyłać pod adres [email protected].
Swoją drogą trochę wstyd zakładać taki wątek. :D
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
cfcpoland
Poster

[ESKA TV] Wczorajsi, czyli taśmy prawdy

Post autor: cfcpoland » 23 wrz 2014, 15:51

Niestety, głupoty w polskiej telewizji ciąg dalszy..
0 x
Awatar użytkownika
MaciejOlek
VIP Expert
x 157
x 8

Post autor: MaciejOlek » 23 wrz 2014, 15:58

Już powiem, że nie będę tego oglądał. Co najwyżej 1. odcinek. Kolejna głupota. No ale po sukcesie "Warsaw Shore" spodziewałem się tego, że takie programy się pojawią na innych kanałach typu Eska- no i masz.
0 x
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 281
x 632

Post autor: Medyk24 » 23 wrz 2014, 16:20

Trzeciak pisze:Swoją drogą trochę wstyd zakładać taki wątek. :D
Lepiej chyba stworzyć jeden wątek typu: "Warsaw shore, wczorajsi... - cały telewizyjny chłam" :D

Swoją drogą na fali tego i programów randkowych aż strach pomyśleć jaka może być odpowiedź Polsatu na wiosnę, z dwojga złego to już chyba wolę n - ty paradokument.
0 x
POZDRAWIAM, \\\edyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1989
x 787

Post autor: Trzeciak » 24 wrz 2014, 16:40

Według nadawcy - produkcja ma mieć walor edukacyjny: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wc ... edukacyjne
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 281
x 632

Post autor: Medyk24 » 20 paź 2014, 21:42

0 x
POZDRAWIAM, \\\edyk24
cfcpoland
Poster

Post autor: cfcpoland » 20 paź 2014, 23:14

Szykuje się kolejna "Ekipa z Warszawy" i to na całego, brak mi słów, nie wiem czy teraz jest moda na taki chłam czy co..
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1989
x 787

Post autor: Trzeciak » 21 paź 2014, 19:40

Program się jeszcze nie zaczął, a już jest pierwsza szkoda już jest w postaci zerwanego blatu. To aż strach pomyśleć ile będzie w ciągu programu. :D
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
cfcpoland
Poster

Post autor: cfcpoland » 09 lis 2014, 23:21

Program jest nadawany w niedziele o 23.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1989
x 787

Post autor: Trzeciak » 09 lis 2014, 23:53

Jeden z odcinków udało mi się obejrzeć. Całe szczęście program jest miłym rozczarowaniem. Nadawany jest po 23:00, no i na dodatek ma planszę ostrzegawczą (którą powinna mieć także najgorsza polska produkcja rozrywkowa roku - "Kto poślubi mojego syna?" w TVN-ie). Największymi plusami są prowadzący program - Jan Pirowski, oraz to, że sytuacje nie są przerysowane ani wyolbrzymione. Można przyczepić się co do kilku niuansów (typu zbliżenia na radio, gdzie panowie bawili się przy Radiu Eska), czy obecności całkiem dobrej jakości kamer. Natomiast brakuje mi rozwinięcia formuły, gdzie ekipa z gospodarzami po kilku dniach jeszcze raz wpada do bohaterów starając się sprawdzić co się u nich zmieniło po kilku dniach od wizyty, gdzie bohaterowie zobaczyli swoje zachowanie na imprezie.

Nie chcę już nic dobijać Jastrzębskiej, ale Jan Pirowski niech jeszcze przez 1-2 lata pogrzeje miejsce w kanale muzycznym, a później pomyśli o karierze np. w Polsacie, czy TVN-ie. Jego prowadzenie sprawiło, że ze udało mi się nawet z przyjemnością obejrzeć, program, a jednocześnie widać, że jest naturalny. Ta produkcja pokazała po raz kolejny, jak ze swoim randkowym show TVN skompromitował się tej jesieni.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1989
x 787

Post autor: Trzeciak » 20 sty 2015, 5:09

"Wczorajsi" podczas emisji pierwszego sezonu dali Esce TV pozycję lidera pasma wśród stacji muzycznych. Być może powstanie drugi sezon, ale nie wiosną: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/sh ... tys-widzow
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”