[TV Puls] Dom Wróżek: ponad zmysłami (2015)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TV Puls] Dom Wróżek: ponad zmysłami (2015)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Czy ktoś wie, kto to wygrał?? Bo tak mnie coś naszła ciekawość po przeczytaniu tematu Pulsu XD

Gdyby nie odejmowali puntków, no to na bank wygrałaby Izabela, ale tak to nie wiem XD Nigdzie niusa znaleźć nie mogę XD
Johnny
Obserwator
Posty: 408
Rejestracja: 05 lut 2010, 22:36

[TV Puls] Dom Wróżek: ponad zmysłami (2015)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johnny »

Wygrał Ezoteriusz. Ale był mały wałek. W przedostatnim odcinku odpadła Atis i pozwolono jej przekazać swoje pkt komuś i przekazała je Ezoteriuszowi. Po finałowym odcinku między Ezoteriuszem i Izabelą był remis i o wygranej zadecydował los. Kto wyciągnie kartę o wyższym numerze ten wygra. Większy nr wyciągnął Ezoteriusz. Nie podali jaką konkretnie nagrodę wygrał Ezoteriusz.
Jak długi byłby nos TVNu gdyby TVN był pinokiem?
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TV Puls] Dom Wróżek: ponad zmysłami (2015)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Haha ale żenada. Zrobili wszystko, żeby kumpel Oriany z Polsatu wygrał - ale ustawka! (Bo Frąckiewicz się nie udziela w tej chwili nigdzie).

Jaki program, taki zwycięzca. Pomyłek miał co nie miara w tym swoim wróżeniu już w pierwszych odcinkach, które miałem wątpliwą przyjemność oglądać XD

No i nagrody nikt nie zna. Miał być jakiś tytuł najlepszej wróżki w Polsce, czy cuś XD

Dzięki za info :)
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[TV Puls] Dom Wróżek: ponad zmysłami (2015)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Oglądałem kilka początkowych odcinków, miał być wielki hit a okazało się to wielką katastrofą której nie uratowała nawet Marzena Kipiel-Sztuka czyli Halinka z "Kiepskich". Lepszą polską produkcją, był 2 lata temu "Bankomat", zwycięzcy tych wróżek nie skomentuję.. Puls nie trafił wiosną z polskimi programami..
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TV Puls] Dom Wróżek: ponad zmysłami (2015)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Jordi pisze:Haha ale żenada. Zrobili wszystko, żeby kumpel Oriany z Polsatu wygrał - ale ustawka!
Ma się te "magiczne" zdolności :lol:

Swoją drogą gdy oglądałem jeden z odcinków kiedy to pierwsza osoba miała opuścić program to o ile mnie pamięć nie myli był on na liście osób z najmniejszą ilością punktów, ale co tam, odcinków już nie ma na playpuls.pl i w tv raczej też się to już nie ukaże i za chwilę wszyscy o tym zapomną.
agata89
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 13 lis 2019, 12:49
x 1

[TV Puls] Dom Wróżek: ponad zmysłami (2015)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: agata89 »

Czy można gdzieś ten program oglądnąć, poza jednym odcinkiem wstawionym na kanale Ezoteriusza?
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11482
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 952
x 2214

[TV Puls] Dom Wróżek: ponad zmysłami (2015)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Nawet nie wiedziałem, że taki program istniał. :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości