[TTV] Betlejewski - Prowokacje (2015-2016)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
lukaa
Junior

[TTV] Betlejewski - Prowokacje

Postautor: lukaa » 07 wrz 2015, 23:09

Thx za przypomnienie. A było "dzieci pijące alkohol" wczoraj?

@edit Już widzę :D Nieźle. Dzieciaki dają rade

Coś mi tu nie gra. . Czemu pogram trwał tylko 20 minut a powinien 30min. . zaczęło się 23.35 skończyło 23.56. . W programie ta powtórka miała być do 00.05. Jak tak można =(( Tyle samo trwał normalnie premierowy odcinek ?
xyz
Awatar użytkownika
Dijon
VIP Mod

Postautor: Dijon » 08 wrz 2015, 13:00

Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P pisze:Pisalem juz to, ale szkoda ze tego programu nie mozemy ogladac na glownej antenie TVN-u. TTV odwala kawal dobrej roboty.

I leciałby na koniec ramówki, o 23:30 bo nie mieliby go gdzie wcisnąć. Ten program nie pasuje do niczego, co emitowane jest w TVN. Nie rozumiem, dlaczego miałby być ruszany z TTV.
cfcpoland
Poster

Postautor: cfcpoland » 08 wrz 2015, 15:10

Obejrzałem wczoraj wieczorem powtórkę 1 odcinka, bo w niedzielę nie mogłem zobaczyć programu. Druga seria trzyma poziom tak jak pierwsza, Betlejewski jako prowadzący jest dobry, tematy kolejnych prowokacji są bardzo dobre, teraz będzie przemoc kobiet i "Polak-złodziej".

Teraz o nastolatkach pijących alkohol - temat zawsze aktualny. Program niewątpliwie z misją, jakoś do TVN nie pasuje, lepiej w TTV. Chociaż widziałbym go zamiast "Kto poślubi mojego syna?". Będę obserwować kolejne odcinki na pewno. Ma być podobno 12 odcinków - tak jest w programie TV.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert

Postautor: Medyk24 » 08 wrz 2015, 16:10

Z pewnością nic by nie zaszkodziło gdyby powtórka niedzielnego odcinka była emitowana w TVN'ie o 21:50 w czwartki po KR z dołączoną belką oprawową informującą o premierowych odcinkach w TTV w niedzielne wieczory. Na pewno taki ruch by nie zaszkodził, a wręcz przeciwnie program mógłby zyskać nowych widzów :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P
Obserwator

Postautor: Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P » 08 wrz 2015, 16:24

Właśnie o to mi chodzi, w TVN-ie ten program mogło by zobaczyć więcej osób. No ale jest jak jest, dobrze że chociaż tak ;)
;)
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: SNOL » 11 wrz 2015, 1:35

Niezmiennie prowokacje na najwyższym poziomie. W stosunku do pierwszego sezonu są drobne zmiany realizacyjne: do pracy zaprzęgli drona, a podczas rozmów Betlejewskiego z gośćmi inne jest tło. Nie ma co się rozpisywać - to po prostu trzeba zobaczyć, wciąż jestem fanem.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad dziesięciu lat.
lukaa
Junior

Postautor: lukaa » 16 wrz 2015, 1:36

* mężczyzna bity przez kobietę

Jakiś komentarz? :D Oglądałem wczoraj / przedwczoraj powtórkę :P Całkiem super wyszło tzn prawdziwie. Początek programu kręcono w warszawie na senatorskiej. Akurat wybrali takie miejsce (targowisko) [spoiler]Obrazek[/spoiler]gdzie znajomy posiada rodzinny biznes jakby to nie brzmiało :P Troche mi opowiedział że do programu jest sporo przygotowań lecz oczywiście wszystko realnie nagrywane :) Kręcono w róznych dzielnicach. Akurat ten kolega gdzie nagrywano obok tego "warzywniaka" jest związany z TVNem przed laty prowadził Agencje statystów i zbierał ludzi dla TVN, TVP a rok temu pojawił się w jesiennej ramówce tvnu :p (scena z Szulim). Jak wszystko dobrze pójdzie to może uda mi się załapać na plan gdzie będzie kręcony kolejny odcinek BP :)
xyz
lukaa
Junior

Postautor: lukaa » 06 paź 2015, 0:23

Ktoś oglądał ostatnio ? O porwaniu dzieci i pedofilach? Właśnie oglądam powtórkę
xyz
Awatar użytkownika
mateusz_71
VIP Expert
Kontaktowanie:

Re: [TTV] Betlejewski - Prowokacje

Postautor: mateusz_71 » 22 lis 2015, 22:15

Już koniec sezonu? Strasznie szybko :o .
W ostatnich dwóch odcinkach, w miejscu akcji nie pojawiał się Rafał Betlejewski- rozmowy z przechodniami prowadzili aktorzy. Program wciąż trzyma poziom pierwszego sezonu, liczę na trzeci :) .
W ostatnim odcinku zauważyłem, używaną przez produkcję, kamerę GoPro.

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Ama18 » 23 lis 2015, 17:37

Jeżeli miałbym być szczery, to według mnie program wiele traci na braku jakiejkolwiek części analitycznej. Wiem, że ludzi najbardziej interesuje to, co inny zrobi w danej sytuacji, ale bez próby analizy materiału, odwołania do statystyki (głębszego, niż jedno zdanie) mamy czystą rozrywkę. Audycja nie wnosi nic do problemów poruszanych w opinii publicznej (np. imigranci - na podstawie tego odcinka wystawiam swoją opinię). Oczywiście nie taki był jej cel, ale ja nie kupuję prowokacji dla prowokacji. To stanowcze działanie i musi za nim coś pójść, inaczej osoba inicjująca prowokacje nie stoi wyżej od pranksterów.

Natomiast oceniając rozrywkę i to, czy program budzi emocje, to jak najbardziej zawiera te elementy i jeżeli się tego szuka, to polecam. Jednak bez nich to ten sam nurt, co robione pod tezę sondy Filipa Chajzera.
lukaa
Junior

Postautor: lukaa » 24 gru 2015, 0:07

Chyba nie będę robił nowego tematu. Tu napiszę.

Widziałem reklamę tego odcinka specjalnego: Obrazek

Premiera: 24.12.2015r. Godzina: 22:00 !

„Kossakowski. Inicjacja” i „Betlejewski. Prowokacje” to hity telewizji TTV. Przemek Kossakowski zawsze zazdrościł Betlejewskiemu „Prowokacji”, a Rafał Betlejewski uważa, że nie jest łatwo być Kossakowskim. Na życzenie widzów stacja wyemituje w święta specjalny odcinek „Kossakowski kontra Betlejewski. Starcie”, w którym prowadzący zamienią się programami. Jaką inicjację przejdzie Betlejewski? Czego zawsze chciał doświadczyć, ale się wstydził? Czy dorówna Kossakowskiemu? Czy Przemek odnajdzie się w roli prowokatora i uda mu się skłonić przypadkowe osoby do reakcji w skrajnie emocjonalnej sytuacji? Starcie czas zacząć!

Info http://player.pl/programy-online/kossak ... 57660.html

Już był taki podobny odcinek ale Prima Apillis: http://www.telemagazyn.pl/tv/prima-apri ... ki-789305/
xyz
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Ama18 » 25 wrz 2016, 13:11

Część publicystów (np. Filip Springer) zarzuca programowi ukazywanie eksperymentów w celu ukazania pseudo troskliwości Rafała Betlejewskiego. Takie opinie wywołało poruszenie na łamach strony mediumpubliczne.pl jednego z eksperymentów na temat rozmów kwalifikacyjnych. W Radomiu.

http://mediumpubliczne.pl/2016/09/eksperyment-spoleczny-w-radomiu-pokazuje-co-ludzie-zrobia-by-dostac-prace-szokujace/

Już wyżej wyraziłem swoją niepochlebną opinię. To program rozrywkowy i w takiej kategorii budzi emocje. Ja jednak nie kupuję prowokacji dla prowokacji, bo to dosyć miękka sfera i łatwiej o stygmatyzację czy pseudownioski.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
Kontaktowanie:

Postautor: Poland » 25 wrz 2016, 14:36

Jest już odpowiedź na sprawę ze strony autora programu: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ra ... ennikarzem
Moim zdaniem ten program jest mimo wszystko pożyteczny ponieważ ukazuje prawdziwe reagowanie ludzi w nietypowych i trudnych sytuacjach.
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Alek1224
Activist

Postautor: Alek1224 » 26 wrz 2016, 7:24

Obejrzałem program i moim zdaniem Betlejewski zwyczajnie przegiął. Jestem w stanie wiele rzeczy w telewizji zrozumieć, ale nigdy nie zrozumiem (i nie będzie na to mojej zgody) publicznego upokorzenia tych ludzi. Nie mówiąc już o tym, że ludzie przychodzą zdesperowani żeby znaleźć pracę, myślą że już ją mają a tu okazuje się że to wkręt. To jest haniebne..

A tu komentarz Wojtka Krzyżaniaka do całej sytuacji: http://www.wtelewizji.pl/betlejewski-hi ... -ivAso9fqA
kajtek900
Obserwator

Postautor: kajtek900 » 26 wrz 2016, 19:44

Czemu nie ma tego odcinka na playerze? ze wzgledu na kontrowersje?

Wróć do „Archiwum programów”