[TVN/POLSAT] Wyprawa Robinson (2004) / Wyspa Przetrwania (2017)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 436
x 1055

[POLSAT] Wyspa przetrwania

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Swoją drogą na chwilę obecną wygląda na to, że po raz pierwszy w tym sezonie ze stałej piątki prowadzących Polsatu jedynie Dowbor będzie dalej miał program na głównej antenie, co prawda dla Sykut szykuje się talk-show na otarcie łez, ale to już prędzej dla Polsatu Cafe zapewne.
POZDRAWIAM, Medyk24
Czerepach
Użytkownik

Post autor: Czerepach »

Na jesieni miał ruszyć nowy kanał Polsatu. Zdominowany przez reality show , W większości na żywo. Wydawało mi się, że Wyspa miała promować nowy kanał. W tej chwili już wiadomo, że nowego kanału reality nie będzie. Wydaje mi się, że na żadną wyspę nikt nie popłynął i nie popłynie.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 181
x 285

Post autor: Nina »

Czerepach pisze: Wydaje mi się, że na żadną wyspę nikt nie popłynął i nie popłynie.
Baaardzo intrygujące :huh: Szkoda by było.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Cursty
Użytkownik
x 1
Kontakt:

Post autor: Cursty »

Przecież tydzień temu Polsat wydal komunikat, że uczestnicy wylecieli już na Fidżi.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

Post autor: Trzeciak »

Czerepach pisze:Na jesieni miał ruszyć nowy kanał Polsatu. Zdominowany przez reality show , W większości na żywo. Wydawało mi się, że Wyspa miała promować nowy kanał. W tej chwili już wiadomo, że nowego kanału reality nie będzie. Wydaje mi się, że na żadną wyspę nikt nie popłynął i nie popłynie.
Chyba czegoś nie rozumiesz. To, ze miał ruszyć kanał Polsat Reality, nie znaczy, że miałyby się pojawić tam same rozrywkowe pozycje z gatunku reality-show. Prędzej tam by się znalazły programu z pokroju dawnego Zone Reality (jeszcze dawniej Reality TV) - w tym - znając życie - paradokumenty.

"Wyspa Przetrwania" jest zbyt drogim programem, by miał trafić na nowo utworzony kanał, który oglądalność co dopiero musi budować, i to od zera, a na pewno nie jest w stanie wykręcić widowni (a co za tym idzie i udziałów w rynku), by mogły się zwrócić z reklam koszty wydane przez Polsat na widowisko.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

Post autor: wiatriwoda »

Takie widoki na planie:
Alek1224
Activist
x 17
x 69

Post autor: Alek1224 »

Ja mam nadzieję że w tym programie udział wezmą naprawdę nornalni ludzie a nie ludzie którzy jednak są znani. Chodzi mi o to żeby nie zrobili tego co było w Wyprawie Robinson, gdzie brał udział Ken z Big Brothera czy Miss Polonia z lat 80-tych.
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 436
x 1055

Post autor: Medyk24 »

Mam nadzieję, że nie będzie "Fidżi shore - summer camp" :lol:
POZDRAWIAM, Medyk24
nowaczy

Post autor: nowaczy »

Alek1224 pisze:Ja mam nadzieję że w tym programie udział wezmą naprawdę nornalni ludzie a nie ludzie którzy jednak są znani. Chodzi mi o to żeby nie zrobili tego co było w Wyprawie Robinson, gdzie brał udział Ken z Big Brothera czy Miss Polonia z lat 80-tych.
Wiem że swoje zgłoszenia wysłali i min. uczestnik ostatniej edycji Masterchefa i uczestnik poprzedniej edycji Domu Marzeń,ale jak im poszlo i czy się dostali to nie wiadomo
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

Alek1224 pisze:Ja mam nadzieję że w tym programie udział wezmą naprawdę nornalni ludzie a nie ludzie którzy jednak są znani. Chodzi mi o to żeby nie zrobili tego co było w Wyprawie Robinson, gdzie brał udział Ken z Big Brothera czy Miss Polonia z lat 80-tych.
W "Wyprawie Robinson" brał udział również Vito Casetti - znany z programu "Europa da się lubić" TVP2. Później prowadził także program call TV pt. "Garito" w TVN Siedem. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
hancock
Użytkownik

Post autor: hancock »

I trzeba powiedziec, ze Vito swietnie wypadl w tym programie. Taktycznie rozegral wszystko rewelacyjnie.

Tak czytam niektore komentarze i naprawde sie dziwie... Wielu ludzi nie potrafi zrozumiec, ze bedzie to najdrozszy program w historii stacji. Podobnie jak w Tvn-ie byla to WR. Nie porownujcie prosze jakichs przasnych programow z polskiej tv do topowego, swiatowego reality-show.

Poogladajcie sobie Survivor na CBS i zrozumiecie fenomen tego programu. Nie jestem jednak przekonany czy polski widz jest gotowy na taki produkt. Od WR minelo juz troche czasu. Ogladalnosc nie byla zadowalajaca, jak na tamte czasy. Dzisiaj pozwolilaby udzwignac Polsat w jakims pasmie - zalezy kiedy i o ktorej beda to emitowali.

Wiem, ze Polsat bedzie wspomagac francuska grupa realizatorska. Choc ekipa WP miala juz 'treningi' w Polsce, konkretnie w Sosnowcu.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

Najdroższy a raczej jeden z najdroższych, bo jeszcze nie wiadomo jak finansowo rozegra to JV, a i tak nie musi się przełożyć na jakość formatu. Wydaje mi się, że "Bar" mógł wygenerować równie wysokie wydatki dla Polsatu, choć ciężko porównywać pieniądze z 2002 roku z tymi z 2017 roku.

Co do topowego światowego reality-show, to zależy co pod tym rozumiemy, bo takiego miana z pewnością może aspirować także "Big Brother". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
hancock
Użytkownik

Post autor: hancock »

Tyle, ze BB byl shitem majacym na celu odmozdzenie widzow (#frytka #jolarutowicz). Survivor to absolutnie inny kontent. Taktyka, umiejetnosci, praca w grupie - to sa czynniki, ktore pozniej skladaja sie na pozniejsza wygrana.

WP napewno bedzie najdrozszym programem Polsatu. Uwierz mi :D

Lapcie uczestniczke: https://www.instagram.com/karrrolajna/
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 123
x 258

Post autor: Direct »

Chyba ktoś tutaj nie widział I edycji BB, a się wypowiada.
Pozdrawiam, Direct
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3029
x 1325

hancock pisze:Tyle, ze BB byl shitem majacym na celu odmozdzenie widzow (#frytka #jolarutowicz). Survivor to absolutnie inny kontent. Taktyka, umiejetnosci, praca w grupie - to sa czynniki, ktore pozniej skladaja sie na pozniejsza wygrana.

WP napewno bedzie najdrozszym programem Polsatu. Uwierz mi :D

Lapcie uczestniczke: https://www.instagram.com/karrrolajna/
Wybacz, ale nie znasz nawet całej historii "BB" jako światowego formatu, więc nawet nie pokazuj swojej ignorancji. Owszem - zdarzały się w formacie tzw. freaki, ale były też takie osoby jak Janusz Dzięcioł, który wygrał I edycję programu.

Obawiam się, że przy JV - to będzie najdroższa klapa w historii Polsatu i być może decydujący gwóźdź do trumny dyrektor programowej Niny Terentiew. :)

Aha, i upominam za pewne 4-literowe słowo zaczynające się na sh. Jak już wcześniej mówiłem - tego typu wyrażenia nie są mile widziane, i to tym bardziej na publicznym forum.
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”