[TVN/POLSAT] Wyprawa Robinson (2004) / Wyspa Przetrwania (2017)

Programy telewizyjne, które nie są już emitowane.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ciekawe, gdzie Nina to wsadzi? Czyżby próba walki w soboty o 20:00? Chyba nie środa - Idol ma cienkie wyniki niewspółmierne do kosztów, więc odpada...
Bex
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 15 maja 2015, 21:39
x 2
x 3

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bex »

BRA-WO!
Na początku czytając info pomyślałem że jakieś zagraniczne show będzie miało swoją premierę na polskiej antenie. A tu niespodzianka. Najbardziej wyczekiwana przeze mnie informacja od kilku, kilkunastu lat.
Szybciej spodziewałem się reaktywacji Wyprawy Robinson w Tvnie niż wyjścia Polsatu z jakiekolwiek studia. Nie mogę się doczekać, tym bardziej że na wakacje sam przeżyję podobną przygodę ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

TVN nawet nie myślał o reaktywacji "Wyprawy Robinson' z powodów o których jeszcze raz nie trzeba pisać.
Pozdrawiam, Trzeciak
krejzolekk
Obserwator
Posty: 569
Rejestracja: 27 kwie 2016, 20:36
x 1
x 2

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krejzolekk »

Lata oczekiwań na nowego Agenta i wielki zawód. Mam nadzieję, że z "nowym Robinsonem" będzie inaczej, chociaż ciężko o optymizm. Plus za brak celebrytów. Chciałbym jeszcze zobaczyć coś w stylu Ekspedycji.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ale tak szczerze to prędzej spodziewałem się Amazing Race niż Survivor, o którym nawet nie pomyślałem - Nina przecież uwielbia zżynać w 100% programy z TVN XD
Bex
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 15 maja 2015, 21:39
x 2
x 3

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bex »

Trzeciak pisze:TVN nawet nie myślał o reaktywacji "Wyprawy Robinson' z powodów o których jeszcze raz nie trzeba pisać.
Bo Ty akurat wiesz, co TVN myśli ;)
Po prostu uważam, że TVN szybciej posunal by się na takie ryzyko i kosztowny program, niż Polsat. Tu mnie zaskoczyli - pozytywnie
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przejrzyj wątek o "Wyprawie Robinson", gdzie prawie wszystko już powiedzieliśmy, to po pierwsze. Po drugie - w dzisiejszych czasach TVN wcale nie jest już taki ryzykowny. To, że stacja dała sobie zabrać "Taniec z Gwiazdami", a licencję na "Agenta" i "Milionerów" ma prawdopodobnie Jake Vision (właściciel praw do tego nowego reality show Polsatu), a nie TVN, i stacja musi podpisywać z Kępińskim umowy, by formaty nie zagościły u konkurencji też o czymś świadczy. "Azja Express" - owszem się udała, ale aż tak ryzykowny program - w porównaniu do kosztów, jakie wygenerował "Robinson" - nie był. Zresztą to nie jest format, który jest wielkim światowym hitem - tak jak "Robinson".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ibisz się nie nadaje do takiego show. Z ludzi z Polsatu - tylko Rock, no albo ktoś nowy.
vissi

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Rock? Jakoś go nie widzę. Ale Dowbora i owszem, nie dość ze sam sporo podróżuje i to nie są z tego co mówi podróże polegające na pobytach w pięciogwiazdkowych hotelach to do tego uprawia różne sporty-nadawałby się ktoś taki właśnie/ No chyba że Polsat wzorem TVNu da jakaś swoja "gawizdeczkę" kobiecą -żeby potem na konferencji pięknie sie wyginała przed fotografami
Awatar użytkownika
Manieq
VIP Expert
Posty: 3147
Rejestracja: 29 kwie 2016, 20:18
x 861
x 1637

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Manieq »

Jakoś w TVN-ie Rusin bądź Woźniak-Starak również nie nadają się na prowadzące programów w stylu "przygoda i trudne wyzwania" więc to nie wyklucza całkowicie prowadzenia przez Ibisza. ;)
Pozdrawiam, Manieq | 💙💛
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Ze stałej obsady prowadzących w Polsacie tylko Rock na chwilę obecną jesienią na pewno nie będzie prowadził żadnego programu, więc jeśli miała to by być osoba ze stacji to prędzej on niż wymieniany już tutaj Dowbor.
Bex
Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 15 maja 2015, 21:39
x 2
x 3

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bex »

Wydaje mi się że ten program to takie zwieńczenie 20-lecia Polsatu, które przypada w grudniu. Idol nie wyszedł z tej okazji, to może (oby) tym razem się udało, z przytupem :)

EDIT: Mój błąd. Oczywiście 25-lecia. Dzięki Direct :)
Ostatnio zmieniony 25 mar 2017, 16:28 przez Bex, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Polsat wystartował w 1992, więc to będzie raczej 25-lecie :).
2009-2021
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Rock tak się nadaje, że jak o nim myślę, to widzę 40-latka, który udaje dwa razy młodszego w Idolu - nie nie nie... W TCG też pokazał swoją totalną nieudolność (i był jednym z powodów, że była taka klapa z tej edycji). On jako tako nadaje się tylko do muzycznych programów.

Dowbor to jedyny facet z Polsatu, który jakoś tam pasuje, choć tak naprawdę nie ma nikogo bardzo dobrego w tej stacji do takiego szoł.

20-lecie to ma TVN w tym roku, Polsat ma 25.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2017, 16:30 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
vissi

[POLSAT] Wyspa przetrwania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Hehe wiadomo znów Hubert byłby najlepszy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum programów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości