[TVP1/TVP2] Echo serca

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Nie oglądałam tego serialu, ale z tego co czytam kolejny serial bez zakończenia przerywany nagle. Nieładnie z ich strony...najpierw wznowili zdjęcia, a 2 dni później koniec.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dla mnie to nie jest pojęte, kolejne takie przypadki, że telewizja ta, bo publiczna na pewno nie, jest folwarkiem kolegów, którzy nie mają pojęcia czym jest duża telewizja, ba nawet małą firmą nie potrafili by zarządzać.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3366
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 424
x 756
Kontakt:

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Pogromił TVN-owskie seriale, więc...

Osobiscie będzie mi bardzo brakować tego serialu, miał swój specyficzny, psychodeliczny klimat. Tym większa szkoda, że nie zobaczymy, jak potoczy się dalej wątek seryjnego mordercy oraz zaburzenia psychiczne Magdy (znakomita Kamilla Baar). Szkoda :(
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13185
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2257
x 2446

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Nie ciągnęło mnie nigdy do tego serialu (wolałem wtorkowe pozycje: ,,,Diagnozę" / ,,Pułapkę"), więc nie mam za czym tutaj tęsknić. Jednak jeżeli tak sobie pogrywają, że wracają na plan ES i nagle w taki dziwny sposób kończą, to chyba świadczy to o pewnym nieprofesjonaliźmie. A mimo wszystko serial miał przyzwoite wyniki w paśmie.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
Posty: 11285
Rejestracja: 31 lip 2011, 11:37
x 660
x 1879

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Medyk24 »

Swoją drogą to oni nagrywają bez umowy, czy w TVP nie wiedzą już na co wydawać pieniądze i nie widzą problemu z wypłatą kar za zerwanie.
Awatar użytkownika
atomówka96
VIP Expert
Posty: 1601
Rejestracja: 02 maja 2016, 9:45
x 474
x 114

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: atomówka96 »

No to nieźle załatwili ten serial. :-\

Samego serialu nie oglądałam, bo takie seriale medyczne mnie jakoś nie kręcą, ale jest mi szkoda aktorów którzy tam grali.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Powiem tak. Zachowanie bardzo w stylu obecnej publicznej, po prostu bez krzty przyzwoitości.

Ale... mnie zupełnie nie jest szkoda serialu. Nudny, bardzo robiony po kosztach (tragiczna muzyka, słabe lokacje, scenografia prawie nie istniała momentami), jak i historia, która totalnie mnie nie wciągnęła.


Dziwna decyzja, bo serial był liderem pasma, no ale ile już niezrozumiałych totalnie decyzji mieliśmy od 2015?
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2135
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1755
x 694

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Serial jak dla mnie był ok. Miał lepsze i gorsze momenty. Szkoda go trochę bo jednak kilka seriali TVNu rozwalił. Śmieszne troszkę to, że zostało do dokręcenie kilka odcinków i tego nie zrobią. @Tele Rozrywka może masz coś do powiedzenia w tej sprawie?
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

wiatriwoda pisze: 30 cze 2020, 20:34 Ale jak to, wielu pisało tu, że to taki wielki hit :lol:
W zasadzie w grupie 4+ serial miał lepszą oglądalność niż większość nowości Polsatu czy TVN-u na przestrzeni ostatnich dwóch lat, więc ciężko stwierdzić, że serial był porażką.
DaMiAn1998 pisze: 30 cze 2020, 22:38 Serial jak dla mnie był ok. Miał lepsze i gorsze momenty. Szkoda go trochę bo jednak kilka seriali TVNu rozwalił. Śmieszne troszkę to, że zostało do dokręcenie kilka odcinków i tego nie zrobią. @Tele Rozrywka może masz coś do powiedzenia w tej sprawie?
Miałem tylko informację o powrocie aktorów na plan na przełomie czerwca i lipca, więc nie wiem co się stało ;) Może po słabych wynikach "Ekspresu Reporterów" w TVP1, program powróci do Dwójki? Albo po prostu mają zaplanowaną w tym paśmie inną nowość.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3402
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 405
x 704
Kontakt:

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Produkcja tego serialu od początku była błędem. Moim zdaniem to był o jeden serial medyczny za dużo w TVP. "Na dobre i na złe" oraz "Na sygnale" wystarczają. Lepiej mieć jeden serial dobrze robiony jak "Na dobre" niż dwa slabe.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1684
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 367

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

wiatriwoda pisze: 30 cze 2020, 20:34 Ale jak to, wielu pisało tu, że to taki wielki hit :lol:
Jeśli porównywać ten serial z pseudoambitnymi produkcjami Tvn, to faktycznie był to hit. ;)
^-^
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2457
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7708
x 686

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

A w porównaniu z pewnym serialem premium Polsatu to był wręcz hit hitów :D
Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Żałuję tylko serialu pod względem, że w obsadzie była Kamila Baar, która była świetna. Serial nie był raczej drogi, ale dzięki temu wyglądał też bardziej życiowo. Tak czy inaczej żadna aż tak wielka strata.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2135
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1755
x 694

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

@Tele Rozrywka Wiem, że męczę ale pojawiły się jakieś ploty dlaczego serial zdjęli? Ostatnio na konferencji Jacek "cieszył się z sukcesu serialu". Czy odcinki nagrane zostaną jeszcze puszczone czy zostaną w archiwach TVP na wieki?
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
Posty: 1141
Rejestracja: 10 sie 2017, 21:50
x 70
x 273
Kontakt:

[TVP1/TVP2] Echo serca

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tele Rozrywka »

Nadal nic nie wiadomo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości