[TVN] Pułapka

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
brk
VIP Expert
x 19
x 44

[TVN] Pułapka

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: brk »

Tymczasem Burda wraz z TVNem wydała "Bestię" serialowej Olgi Sawickiej.
Książka do kupienia w empikach: https://www.empik.com/bestia-sawicka-ol ... ,ksiazka-p
Już 10 rok tutaj.. jak ten czas leci ;D
Kati33
Junior
x 558
x 545

[TVN] Pułapka

Post autor: Kati33 »

Nawiazaniem do domu WB bylo to,ze Olga powiedziala ,ze ten dom sprzedala i tam teraz mlodzi ludzie beda imprezowac itd ;)
Trzecia czesc moze jak najbardziej powstac. Przeciez Czarny wyjechal, Koman uciekl itd. Moze byc nowa historia.
Bardzo mi sie druga czesc spodobala. Z przeciekow tutaj wiedzialam, ze Warski jest bestia, wiec cierpliwie czekalam na zakonczenie :)
Jednak mimo wszystko to dziwne jest to , ze Rakowiec ciagle kryl Warskiego i go nie wydal. No i dlaczego on zastrzelil Kamila?
Adix2004
Poster
x 52
x 57

[TVN] Pułapka

Post autor: Adix2004 »

Jak dla mnie 2. sezon słabszy, jednak też był dobry. Wolałbym, żeby raczej 3. sezonu nie było. Wątpię, żeby przy takich wynikach zdecydowali na kolejny sezon ale kto ich tam wie ;)
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 272
x 180

[TVN] Pułapka

Post autor: kamol »

Oglądalność drugiego sezonu niższa, ale TVN nie wyklucza trzeciego sezonu.

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/p ... nowe-pasmo
😷😷😷to ważne😷😷😷
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 81
x 2238

[TVN] Pułapka

Post autor: wiatriwoda »

Nie dziwi mnie słaby wynik serialu, odpadłem po pierwszych odcinkach, szkoda, bo dało się to zrobić lepiej, z taką obsadą, ale i te wtorki były z czapy.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 672
x 815

[TVN] Pułapka

Post autor: N-O-R-O-N »

Wg mnie zrobili to lepiej, całościowo drugi sezon lepszy od pierwszego. Lepsza obsada, dialogi, akompaniament starej muzyki, dobra akcja z zakorzenieniami w PRL-u i twist z Bestią.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Nola
Użytkownik
x 10

[TVN] Pułapka

Post autor: Nola »

N-O-R-O-N pisze: 17 paź 2019, 15:12 Wg mnie zrobili to lepiej, całościowo drugi sezon lepszy od pierwszego. Lepsza obsada, dialogi, akompaniament starej muzyki, dobra akcja z zakorzenieniami w PRL-u i twist z Bestią.
To cofanie się w czasie było świetne i wkomponowanie historii sprzed x lat jako odniesienia/wytłumaczenia - genialnie to wyszło. Fanką PRL-u nie jestem,ale tutaj było to naprawdę ciekawe. Zdjęcia, muzyka,praca kamery i kolory - wszystko na plus,ale powtarzam się w tym.Cała kryminalna historia wg mnie niezła - uważam, że wątek kryminalny godny uwagi. Nie ma się czego wstydzić - nie twierdzę, że nie oglądałam nic lepszego (wiadomo),ale doceniam twórców za zgrabnie i zręcznie sklejoną historię. Nie widzę u nas zbyt wielu NAPRAWDĘ ciekawych historii kryminalnych w filmach (chodzi o realizację,a nie sam scenariusz/koncept), a ta jest naprawdę dobra. No ale właśnie - pomysł pomysłem,ale ktoś musi tchnąc w to życie/nadać temu jakichś kolorów i tutaj jest zasługa obsady - myślę, że najlepsza robotę "odwalili" tutaj Jerzy Radziwiłowicz, Agata Kulesza i Leszek Lichota. Frycz...Może go nie doceniam,bo jego postać była dla mnie,eee...No własnie pewnie taka miała być.Jednak trio Radziwiłowicz - Kulesza - Lichota było najlepsze. Pieczyński wiadomo również ok, no i doceniam młodych bohaterów - ruda wreszcie przestała być taka irytująca, młody chłopak grający Kamila zapowiada się fajnie.

I też uważam drugi sezon za lepszy od pierwszego,jednak. Doceniam pierwszy, ale wolę ten. Może jednak spróbuję wrócić do pierwszego, żeby uczciwiej porównać.
excentryczny
Użytkownik
x 2
x 19

[TVN] Pułapka

Post autor: excentryczny »

Jakieś info o nowym sezonie może? ;-)
tęcza nie obraża 🌈
tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

[TVN] Pułapka

Post autor: tvtv21 »

excentryczny pisze: 05 lut 2020, 17:12 Jakieś info o nowym sezonie może? ;-)
Ale z tego co pamiętam to Edward Miszczak w tamtym roku na wiosennej ramówce powiedział że będę kolejne sezony Pod Powierzchnią i Pułapki co się okazało prawdą bo oba seriale widzieliśmy w jesiennej ramówce . Więc może i teraz uchyli rąbka tajemnicy odnoście jesiennej ramówki
excentryczny
Użytkownik
x 2
x 19

[TVN] Pułapka

Post autor: excentryczny »

tvtv21 pisze: 05 lut 2020, 20:02
excentryczny pisze: 05 lut 2020, 17:12 Jakieś info o nowym sezonie może? ;-)
Ale z tego co pamiętam to Edward Miszczak w tamtym roku na wiosennej ramówce powiedział że będę kolejne sezony Pod Powierzchnią i Pułapki co się okazało prawdą bo oba seriale widzieliśmy w jesiennej ramówce . Więc może i teraz uchyli rąbka tajemnicy odnoście jesiennej ramówki
A kiedy ta ramówka? :)
tęcza nie obraża 🌈
tvtv21
Obserwator
x 3
x 2

[TVN] Pułapka

Post autor: tvtv21 »

25 lutego we wtorek na TVN24
bucik11
Obserwator
x 2
x 31

[TVN] Pułapka

Post autor: bucik11 »

Myślicie, że jest jakaś szansa, aby Pułapka wróciła? Ten serial moim zdaniem był najlepszym od lat.
Awatar użytkownika
kamol
Junior
x 272
x 180

[TVN] Pułapka

Post autor: kamol »

Ten serial tak się domknął sensownie przy drugim sezonie, że trzeci byłby naciągany.

Ja bardziej widziałbym już trzeci sezon „Pod powierzchnią”, bo był hitem w Playerze, a ostatni odcinek zakończył się cliffhangerem.
😷😷😷to ważne😷😷😷
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”