[POLSAT] Zawsze warto

Rozmowy o polskich serialach telewizyjnych.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

[POLSAT] Zawsze warto

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wszystkie aktorki zapraszają na koniec sezonu, wydaje mi się, że gdyby wiedziały na 100%, że to koniec to by aż tak zgodnie nie pisały. Będzie po 20 live, może tam coś powiedzą.
Adix2004
Poster
x 34
x 41

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: Adix2004 »

Mógłby na koniec odcinka pojawić się pasek lub lektor mógłby powiedzieć „Na nowe odcinki zapraszamy jesienią”... :lol: Jestem ciekawy jak Nina zadecydowała.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

[POLSAT] Zawsze warto

Kaśka i Weronika powiedziały, że liczą na kontynuację, akurat zacięło, ale chyba powiedziały, że wiosną, bo na jesień by nie zdążyły nagrać.
Mooniaa
Obserwator
x 9
x 13

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: Mooniaa »

Ja tak myślę, że szansa na 3 sezon jest ale prędzej wiosna niż po wakacjach 😉
Poti
Obserwator
x 2
x 29

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: Poti »

Sorry ale jak dla mnie Polsat powinien wyprodukować jeszcze jeden sezon by chociaż pozamykac wątki. Nie tak konczy się serial który ma finał otwarty no i chociaż niech zrobią 3 serie ze względu na Telekamere. Niech to będzie taka nagroda w podziękowaniu dla widzów.
W RYTMIE Polsatu
Użytkownik

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: W RYTMIE Polsatu »

Obejrzałem finał i muszę przyznać. Jestem pod głębokim wrażeniem. I teraz jasno mogę stwierdzić, że Nina zabiła go pasmem i wstawianiem na Iplę odcinków. Dobre pasmo mogłoby spowodować lepszą oglądalność.
Po finale uważam, że trzeba zainwestować w 3 sezon. I telekamera dla tego serialu również była w pełni zasłużona. 8)
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
x 723
x 218

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: Lupus28 »

Obejrzałem właśnie totalnie od czapy ten dzisiejszy odcinek i jeśli reszta prezentowała taki poziom, to poważnie rozważę nadrobienie.
Patrząc na to, że opinie są pozytywne, Nina już dawno powinna przenieść ten serial na czwartek, jeśli nie zamiast Przyjaciółek (marzenie ściętej głowy, nadal będą ciągnąć tą farsę), to na 22.
milka89
Obserwator
x 19
x 7

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: milka89 »

wiatriwoda pisze:
20 maja 2020, 15:02
Musi być dobry reżyser w serialu, nie sprawdzałem kto, skoro drewno Wesołowski potrafił dobrze zagrać, a Julka też całkiem OK.
Anna Kazejak, robiła m.in. Bez Tajemnic dla HBO.
Awatar użytkownika
kamol
Obserwator
x 231
x 62

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: kamol »

Lupus28 pisze:
20 maja 2020, 22:13
Obejrzałem właśnie totalnie od czapy ten dzisiejszy odcinek i jeśli reszta prezentowała taki poziom, to poważnie rozważę nadrobienie.
Patrząc na to, że opinie są pozytywne, Nina już dawno powinna przenieść ten serial na czwartek, jeśli nie zamiast Przyjaciółek (marzenie ściętej głowy, nadal będą ciągnąć tą farsę), to na 22.
Warto nadrobić! Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon były bardzo dobre. Cliffhanger na końcu drugiej serii jest wyjątkowo mocny, brak trzeciego sezonu byłby stratą dla tego serialu.

Przyjaciółek nawet nie ma co porównywać do ZW. Maria Matejko też górnolotna się nie zanosi, szczególnie teraz, gdy znamy producenta.
Trzaskamy w drugiej turze! 8)
Pamiętaj - TWÓJ GŁOS JEST WAŻNY!
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

Re: [POLSAT] Zawsze warto

Tak się robi zakończenia.

Wysłane z mojego G3311 przy użyciu Tapatalka

Curvy Model
Junior
x 99
x 37

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: Curvy Model »

"W najbliższym czasie" bez trzeciego sezonu.
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/p ... -komentarz

Serial hitem Ipli, drugi sezon został wyprzedzony jedynie przez Przyjaciółki.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 79
x 2123

[POLSAT] Zawsze warto

No szkoda, może gdyby nie kryzys to by były większe szanse.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 834
x 2335

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: pulkownik »

Nie byłem wiernym widzem serialu, ale obejrzałem końcówkę ostatniego odcinka - zostawiać widzów w takim zawieszeniu i niewiadomej to po prostu bandyctwo :D
Osiula
Junior
x 205
x 279

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: Osiula »

Ja nadrobiłam oba sezony, z powodu pandemicznej nudy oczywiście, i muszę uczciwie przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Wiadomo, że parę rzeczy należałoby poprawić - niektóre zresztą poprawiono, bo w 2 sezonie aktorstwo Wieniawy i Rosati wypada o wiele lepiej niż w pierwszym - ale jak na standardy Polsatu jest naprawdę bardzo dobrze. Największe zalety to zdecydowanie wątek Zielińskiej (Ławrynowicz wypada rewelacyjnie jako czarny charakter, ale jakoś nie jestem zdziwiona :P) i męska część drugiego planu (Knap i Bonaszewski - klasa). Dodatkowo dosyć niepospolita fabuła, bo poruszane są nawet istotne społecznie tematy (wątek LGBT, modelki w Dubaju, prostytucja, przemoc domowa) i naprawdę wychodzi kawał całkiem dobrego serialu z feministycznym przesłaniem. Pasmo środowe i prapremiery na Ipli trochę produkcję udu*iły, a szkoda. Oby 3 sezon powstał na wiosnę, bo zakończyć tak serial jest skandalem :lol:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2020, 18:36 przez Osiula, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 9
x 105

[POLSAT] Zawsze warto

Post autor: Kryterium0 »

Terentiew to chyba ma na biurku zdjęcie Kurskiego, skoro zaczyna zaklinać rzeczywistość jak on. Caryca chyba nawet tęskni za czasami, kiedy z publicznych środków mogła finansować ulubione pozycje, a tu muszą są zgadzać tabelki w Excelu.

Piękna laurka wystawiona serialowi, który miał koszmarną widownię i zrzucenie winy na pandemię. A czym się różni ZW od "Przyjaciółek" czy "Marii Matejko", że sytuacja nie pozwala na uruchomienie planu zdjęciowego?
Serial zaniżał oglądalność Polsatu, nie bronił się ani w ogólnej i komercyjnej. A kosztował sporo, wszak robił to Akson, jedna z droższych firm.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Seriale polskie”